REKLAMA
Zatrzymano policjanta pod wpływem amfetaminy

Pod wpływem amfetaminy znajdować się miał funkcjonariusz policji, którego auto zatrzymano do kontroli drogowej 13 czerwca na terenie Gdańska. Śledczy namierzyli też mężczyznę, od którego funkcjonariusz środki dostał.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

trojmiasto.pl
Szymon Zięba
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

193

Pod wpływem amfetaminy znajdować się miał funkcjonariusz policji, którego auto zatrzymano do kontroli drogowej 13 czerwca na terenie Gdańska. Mężczyzna usłyszał zarzuty. Śledczy namierzyli też mężczyznę, od którego - zdaniem prokuratury - funkcjonariusz środki dostał.

Prokurator Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku poinformowała, że zatrzymany funkcjonariusz przebywał wówczas na urlopie.

- W jego pojeździe ujawniono amfetaminę w ilości odpowiadającej 14 porcjom handlowym - wskazuje Wawryniuk.

Z kolei osoba, od której policjant miał dostać środki odurzające, to - zdaniem prokuratury - mieszkaniec Elbląga. Również i ta osoba została zatrzymana.

- W miejscu zamieszkania mężczyzny ujawniono amfetaminę w ilości odpowiadającej 386 porcjom handlowym oraz marihuanę w ilości odpowiadającej 24 porcjom handlowym - dowiadujemy się od prokurator.

Funkcjonariusz policji 14 czerwca usłyszał dwa zarzuty. Chodzi o prowadzenie pojazdu pod wpływem substancji psychotropowej i posiadanie takiej substancji. Mężczyzna przyznał się i złożył wyjaśnienia. Zastosowano wobec niego dozór policji.

- Komendant Miejski Policji w Gdańsku natychmiast po zatrzymaniu mężczyzny, zawiesił go w wykonywaniu czynności służbowych. Zostanie również wszczęta procedura zwolnienia go ze służby - poinformowała asp. Karina Kamińska z gdańskiej Komendy Miejskiej Policji.

Z kolei 15 czerwca zarzuty usłyszał mieszkaniec Elbląga. W tym przypadku chodziło o posiadanie znacznej ilości substancji psychotropowej i środków odurzających oraz udzielenie wspomnianemu funkcjonariuszowi substancji psychotropowej. Mężczyzna przyznał się i złożył wyjaśnienia. Na wniosek prokuratora sąd aresztował go tymczasowo na trzy miesiące.

Oceń treść:

Average: 9.7 (3 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Metadon
  • Pozytywne przeżycie

pierwszy strzał ławeczka na Nowym Świecie w Warszawie potem łyk z krwią ze strzykawki jakieś 10 min później, drugie strzelanie mieszkanie wieloletniego opiatowca gdzieś w ciemnej części Warszawskiej pragi

Najpierw chcę dodać kilka słów od siebie, jest to ważny tripraport dla minie, ponieważ jest pierwszy. Od bardzo dawna chciałem napisać tutaj cokolwiek, miałem wiele pomysłów, ale albo nie chciało mi się pisać, albo nie byłem gotowy, albo miałem za mało doświadczenia. Nie traktuję tego tripraportu jako taki oficjalny spod mojego pióra, raczej chcę zobaczyć czy wgl moje wypociny do czegokolwiek się nadają, bo no opisuję tutaj, raczej substancję, której nie chciałbym dać zaszczytu, tej pierwszej opisanej w prawdziwym triprapocie. 

  • Marihuana

Lokacja : Miasto wojewodzkie, przedmiescia


Srodek : Marihuana ( niezly skun )


Dawka : 5 rurek na 3 kolesi


Czas : 2001 rok szkolny, koniec listopada.


Doswiadczenie : duuuze...

  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne
  • Tytoń

Luzik

Witaj,

Po bardzo długim odstawieniu THC i łykaniu DXM w moje ręce wpadły 3 gramy. Przez przypadek w sumie. Nie planowałem sesji z THC więc musisz mi uwierzyć, że to naprawdę był przypadek.

Właśnie rozminiłem złotą myśl... Marihuana jest jak kobieta - im więcej masz pozytywnych uczuć tym więcej ona ci ich da. Tak napisałem dla potomności na fazie :)

  • Dekstrometorfan

Substancja: DXM (Acodin) drugi raz (zajrzyj do TR z pierwszego razu)

Dotychczasowe doświadczenia: to było dawno i nieprawda ;)

Efekty: podobały mi się aż za bardzo, a potem odwrotnie ;)

Czy to doświadczenie zmieniło cię, i w jaki sposób: Mnie chyba niespecjalnie, ale za to już nie mam ochoty na DXM

randomness