Zatrzymano policjanta pod wpływem amfetaminy

Pod wpływem amfetaminy znajdować się miał funkcjonariusz policji, którego auto zatrzymano do kontroli drogowej 13 czerwca na terenie Gdańska. Śledczy namierzyli też mężczyznę, od którego funkcjonariusz środki dostał.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

trojmiasto.pl
Szymon Zięba
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

266

Pod wpływem amfetaminy znajdować się miał funkcjonariusz policji, którego auto zatrzymano do kontroli drogowej 13 czerwca na terenie Gdańska. Mężczyzna usłyszał zarzuty. Śledczy namierzyli też mężczyznę, od którego - zdaniem prokuratury - funkcjonariusz środki dostał.

Prokurator Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku poinformowała, że zatrzymany funkcjonariusz przebywał wówczas na urlopie.

- W jego pojeździe ujawniono amfetaminę w ilości odpowiadającej 14 porcjom handlowym - wskazuje Wawryniuk.

Z kolei osoba, od której policjant miał dostać środki odurzające, to - zdaniem prokuratury - mieszkaniec Elbląga. Również i ta osoba została zatrzymana.

- W miejscu zamieszkania mężczyzny ujawniono amfetaminę w ilości odpowiadającej 386 porcjom handlowym oraz marihuanę w ilości odpowiadającej 24 porcjom handlowym - dowiadujemy się od prokurator.

Funkcjonariusz policji 14 czerwca usłyszał dwa zarzuty. Chodzi o prowadzenie pojazdu pod wpływem substancji psychotropowej i posiadanie takiej substancji. Mężczyzna przyznał się i złożył wyjaśnienia. Zastosowano wobec niego dozór policji.

- Komendant Miejski Policji w Gdańsku natychmiast po zatrzymaniu mężczyzny, zawiesił go w wykonywaniu czynności służbowych. Zostanie również wszczęta procedura zwolnienia go ze służby - poinformowała asp. Karina Kamińska z gdańskiej Komendy Miejskiej Policji.

Z kolei 15 czerwca zarzuty usłyszał mieszkaniec Elbląga. W tym przypadku chodziło o posiadanie znacznej ilości substancji psychotropowej i środków odurzających oraz udzielenie wspomnianemu funkcjonariuszowi substancji psychotropowej. Mężczyzna przyznał się i złożył wyjaśnienia. Na wniosek prokuratora sąd aresztował go tymczasowo na trzy miesiące.

Oceń treść:

Average: 9.5 (4 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Miks
  • Szałwia Wieszcza
  • Yerba mate

Set & Setting: Wolny pokój i czas, spokojny jesienno-zimowy dzień

            Nie lubie siedzieć i pisać, męczy mnie to. Energii dodaje mi fakt, że to co stało się wczoraj było dla mnie najmocniejszym przeżyciem jakiego doznałem, chodz nie mam dużego doświadczenia.

  • Pierwszy raz
  • Pseudoefedryna

62kg Dom, zmęczenie i senność wyjątkowo dają o sobie znać, nastawienie neutralne, nie wiedziałem czego się spodziewać ze względu na bardzo odmienne TR’y, oczekiwałem przypływu chęci do życia i pracy.

Paczkę znanego wszystkim leku sudafed miałem zakupioną dzień wcześniej, oczekiwałem ciekawego efektu bo wydałem 2 razy więcej niż normalnie ze względu na najdroższą aptekę w mieście.

16:20
4 tabletki (240mg) zapiłem filiżanką kawy, ogarnąlem mieszkanie i siadłem do książek.

  • Dekstrometorfan
  • Tripraport
  • Tytoń

Euforia, entuzjazm, radość, pozytywne oczekiwania, niemal pewność, że wszystko będzie szło po mojej myśli.

                                                                                       "faza taka, jaka powinna być"

  • LSD-25

doświadczenie: różne draszki po troszeczku - lsd, mdma, 2ci, gbl, griby, ghb, dxm, thc, c2h5oh ...

set+setting: wymarzony