REKLAMA
Zatrzymano podejrzanych o kierowanie grupą produkującą narkotyki

Łódzka policja zatrzymała dwóch mężczyzn w wieku 30 i 41 lat podejrzanych o kierowanie grupą przestępczą produkującą i wprowadzającą do obrotu tzw. polską heroinę - poinformował rzecznik komendy miejskiej policji w Łodzi, nadkom. Mirosław Micor.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1432

Według policji, na potrzeby zatrzymanych pracowało szereg wytwórni produkujących narkotyk. W okresie do marca 2001 roku do sierpnia tego roku wytworzono w nich prawie 100 litrów tzw. polskiej heroiny o wartości rynkowej 930 tys. zł.

Młodszy z mężczyzn, który trafił już do aresztu, jest szefem sieci lokali gastronomicznych w woj. łódzkim. Zatrzymanym grozi kara do 10 lat więzienia.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

:/ (niezweryfikowany)
heroina bleeee
BenY (niezweryfikowany)
"..... poinformował rzecznik komendy miejskiej policji w Łodzi, nadnarkoman. Mirosław Micor." :P
:D (niezweryfikowany)
"..... poinformował rzecznik komendy miejskiej policji w Łodzi, nadnarkoman. Mirosław Micor." :P
psychomaniak (niezweryfikowany)
no takie rzeczy sie u nas w wwie codziennie zdarzaja nie ma co sie podniecac ;)
Rachunki i czas (niezweryfikowany)
Od 03.01 do 11.04 zrobili 100l towaru. <br>100l : 3x365(1059) = 0,0913242 l/dzień <br> <br>Wychodzi ok.90cc na dzień na rynku,a nawet mniej bo jeszcze 8 miesięcy od 03.04 do 11.0. <br> <br>Cent za 5 pln(na Śląsku już chyba z kilka ładnych lat cena się trzyma) <br> <br>Nie sądze,zeby to robili grzejnicy,bo takich nadwyzek(90cc na dzien) to trudno osiągnąć. <br> <br>Tak ongiś bywało,że towar na rynku to były nadwyżki,albo konkretna produkcja w celu finasowania zakupów słomy,opłat za wynajęte mieszkanie,itd <br> <br>&quot;Czas wszystko zmienia&quot;
randomness