Zatrzymano podejrzanych o kierowanie grupą produkującą narkotyki

Łódzka policja zatrzymała dwóch mężczyzn w wieku 30 i 41 lat podejrzanych o kierowanie grupą przestępczą produkującą i wprowadzającą do obrotu tzw. polską heroinę - poinformował rzecznik komendy miejskiej policji w Łodzi, nadkom. Mirosław Micor.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1436

Według policji, na potrzeby zatrzymanych pracowało szereg wytwórni produkujących narkotyk. W okresie do marca 2001 roku do sierpnia tego roku wytworzono w nich prawie 100 litrów tzw. polskiej heroiny o wartości rynkowej 930 tys. zł.

Młodszy z mężczyzn, który trafił już do aresztu, jest szefem sieci lokali gastronomicznych w woj. łódzkim. Zatrzymanym grozi kara do 10 lat więzienia.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

:/ (niezweryfikowany)
heroina bleeee
BenY (niezweryfikowany)
"..... poinformował rzecznik komendy miejskiej policji w Łodzi, nadnarkoman. Mirosław Micor." :P
:D (niezweryfikowany)
"..... poinformował rzecznik komendy miejskiej policji w Łodzi, nadnarkoman. Mirosław Micor." :P
psychomaniak (niezweryfikowany)
no takie rzeczy sie u nas w wwie codziennie zdarzaja nie ma co sie podniecac ;)
Rachunki i czas (niezweryfikowany)
Od 03.01 do 11.04 zrobili 100l towaru. <br>100l : 3x365(1059) = 0,0913242 l/dzień <br> <br>Wychodzi ok.90cc na dzień na rynku,a nawet mniej bo jeszcze 8 miesięcy od 03.04 do 11.0. <br> <br>Cent za 5 pln(na Śląsku już chyba z kilka ładnych lat cena się trzyma) <br> <br>Nie sądze,zeby to robili grzejnicy,bo takich nadwyzek(90cc na dzien) to trudno osiągnąć. <br> <br>Tak ongiś bywało,że towar na rynku to były nadwyżki,albo konkretna produkcja w celu finasowania zakupów słomy,opłat za wynajęte mieszkanie,itd <br> <br>&quot;Czas wszystko zmienia&quot;
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne

nazwa subst. grzyby (łysiczka lancetowata chyba)

poziom dosw. sredni (ziele, grzyby)

dawka : ... pomyslmy... 30 w kanapce z dzemem, nastepnie 15 a potem jeszcze 15 (doustnie)

set&setting: dyskoteka :) podekscytowanie (koncert dramowy;) )

  • MDMA
  • MDMA (Ecstasy)
  • Tripraport

Nastawieni jak zwykle na cudowne doświadczanie. Jak za każdym razem, głównym filarem przyjaciele, następnie muzyka, światełka kolorowe by co nie co ubarwić ściany, kocyki, poduszeczki i całkiem sporo miejsca.

1:55 - przez nasze przełyki drogę przebyła kapsułka wypełniona magicznym kryształem. Do ok. 2:30 każdy z nas oczekiwał pierwszych efektów działania substancji. Minuty mijały w spowolnionym tempie tylko po to by nagle przyspieszyć na sile. Klaudiusz nasz zawodnik numer jeden nadal narzeka że nie odczuwa żadnych skutków ‚emki’. Muzyka toczy się spokojnym tempem, na suficie migoczą światła lasera mieniąc się w czerwieni i zieleni na przemian.

  • Retrospekcja
  • Szałwia Wieszcza

2008r. Różne S&S. Niezbyt właściwe i komfortowe warunki.

Teraz Ty pójdziesz w moje ślady. Zanim odejdę zostawię Ci niezbędne instrukcje przedstawione w tym raporcie, który raportem nie jest, jednakże wątpię, że przygotują Cię one - chociażby w minimalnym stopniu - na to co się wydarzy...

Obok traum były to najsilniejsze doświadczenia w całym moim życiu. Zostałam dosłownie zmiażdżona, zmielona i wypluta przez coś zupełnie różnego od klasycznej wersji rzeczywistości, nawet od rzeczywistości dość mocno zmienionej psychodelikami. Nie doznałam czegoś podobnego nigdy wcześniej, nic nie przygotowało mnie na przejście.

  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

Set: urodziny syna / poranna wycieczka do odrealnionego miejsca Setting: Taras / wanna / łóżko

Set: dzień siódmych urodzin naszego syna, kwas wkręca się podczas gry w makao…

randomness