REKLAMA
Zatrzymani z narkotykami

Policjanci ujawnili kilkadziesiąt porcji marihuany i nabitą fajkę wodną podczas kontroli pojazdu należącego do obywateli Czech.

Koka

Kategorie

Źródło

www.dolnoslaska.policja.gov.pl
asp. Kamil Rynkiewicz

Odsłony

1832
Policjanci ujawnili kilkadziesiąt porcji marihuany i nabitą fajkę wodną podczas kontroli pojazdu należącego do obywateli Czech. 26 lipca 2009 roku o godz. 22.30 uwagę jaworskich policjantów zwrócił samochód osobowy na zagranicznych numerach rejestracyjnych. Podczas jego kontroli policjanci ujawnili foliową reklamówkę, w której znajdowała się marihuana. Jeden z pasażerów pojazdu stwierdził, że narkotyk jest jego własnością i pokazał policjantom nabitą marihuaną fajkę wodną. Jak ustalili funkcjonariusze, wszystkie osoby będące w kontrolowanym pojeździe paliły marihuanę. Wszyscy też, okazali się obywatelami Republiki Czeskiej. 19 - letnia kobieta oraz dwóch mężczyzn w wieku 25 i 40 lat, zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności sprawy. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
"Jeden z pasażerów pojazdu stwierdził, że narkotyk jest jego własnością i pokazał policjantom nabitą marihuaną fajkę wodną." HAHAHAHAHAHA!....a patrz pan na tą fajeee... ;D (Czesi myśleli że przyjechali do cywilizowanego kraju lub pojebało im się z Niemcami ;P)
Anonim (niezweryfikowany)
[quote=Anonim]"Jeden z pasażerów pojazdu stwierdził, że narkotyk jest jego własnością i pokazał policjantom nabitą marihuaną fajkę wodną."[/quote] Biedaczysko myślał, że przyjechał do normalnego kraju a tu kraj represji
Anonim (niezweryfikowany)
Chcesz jarać? Jaraj! Ale wypierdalaj zza kierownicy!
Borys (niezweryfikowany)
Kilkadziesiąt porcji :/ Mieli pewnie góra po gramie na osobę na swój własny użytek. Szkoda że wybrali na wakacje akurat Polskę :/. Wstyd mi że w moim kraju dzieją się takie rzeczy.
everest (niezweryfikowany)
prawie 6 gram :)
Anonim (niezweryfikowany)
Myśleli, że takie samo lub podobne prawo jak na Czechach jest także w Polsce, a już na pewno nie myśleli, że będą mieli przypał za parę gramów ;) Pewnie się zdziwili i to ostro.... Wstyd mi za kraj w którym żyję.
Anonim (niezweryfikowany)
Mogli być zdziwieni. To tak jakby polski turysta został zatrzymany w obcym kraju za alkohol. 26 lipca 2009 roku o godz. 22.30 uwagę nibylandzkich policjantów zwrócił samochód osobowy na zagranicznych numerach rejestracyjnych. Podczas jego kontroli policjanci ujawnili foliową reklamówkę, w której znajdowało się piwo. Jeden z pasażerów pojazdu stwierdził, że narkotyk jest jego własnością i pokazał policjantom puszkę z zawartością płynu. Jak ustalili funkcjonariusze, wszystkie osoby będące w kontrolowanym pojeździe piły piwo. Wszyscy też, okazali się obywatelami Rzeczypospolitej Polskiej. 19 - letnia kobieta oraz dwóch mężczyzn w wieku 25 i 40 lat, zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności sprawy. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. asp. Zu Gin.
Andrzej88 (niezweryfikowany)
HaHaHahaha !!! Zobaczcie sobie oryginalną wiadomość, pisze tam "...PODAŁ policjantom nabitą marihuaną fajkę wodną", a tutaj pisze "POKAZAŁ" :D Pewnie chciał dać policjantom bucha za free na rozluźnienie a tu taki wałek :D Ciekawe co sobie koleś pomyślał :) Link: http://www.jawor.policja.gov.pl/www/index.cgi?strona=komuni300&numer=20
Anonim (niezweryfikowany)
Szkoda ich. Przyjechali, chcieli spędzić spokojne wakacje, to teraz posiedzą w 3 świecie w więzieniu. I tak Polska po raz kolejny uzyskuje opinię, niecywilizowanej dżungli. W normalny kraju, policjant zobaczyłby, że tego małe ilości są, może ściągnąłby jeszcze bucha i pozwoliłby jechać dalej.
Zajawki z NeuroGroove
 • LSD-25
 • Marihuana
 • MDMA

luźny, wakacyjny wieczór w moim ukochanym polskim mieście, wszystko pod stuprocentową kontrolą

Kolejna noc pod znakiem chaosu w połączeniach mózgowych. W zasadzie wiedzieliśmy, że tak to wyjdzie, choć cel wycieczki do mojego ulubionego zakątka pozornie był inny; ot, kilka spraw trzeba było pozałatwiać, niemniej okazji na zresetowanie sobie makówek i nastawienie odbiorników na przygotowania do nadchodzącego zapieprzu mogłoby już potem nie być, więc polecieliśmy w otchłań między stare kamienice.

 • LSD-25
 • Pierwszy raz

Praktycznie zerowe. Nie przygotowywałem się jakoś specjalnie do tego doświadczenia, czyli zlekceważyłem kwas, a tego się nie robi. Ogólnie miałem go już z jakiś tydzień i tylko czekałem na odpowiednią chwilę.

Wprowadzenie

 • Alprazolam
 • Fluoksetyna
 • Użycie medyczne

Leczenie psychiatryczne.

W wyniku ciągłego stresu związanego przede wszystkim z chorą ambicją i całym procesem edukacji, a także w wyniku przykrych doświadczeń z dzieciństwa (przez które popadłem w depresję), w pewnym momencie życia zdecydowałem się na terapię. Nie byłem pewien czy od razu chcę udać się do psychiatry. Na początek wybrałem psychologa. Niestety - albo miałem pecha przy wyborze albo po prostu to nie jest dla mnie. Od jednego z psychologów usłyszałem, że mogę być opętany....Dlatego właśnie zrezygnowałem z tego hmmm...'leczenia'. Udałem się do psychiatry.

 • Benzydamina
 • Etanol (alkohol)
 • Kodeina
 • Pierwszy raz

podniecenie, ciśnienie na "zaćpanie" czegokolwiek. pozytywny, lekko chilloutowy, wakacyjny nastrój.

Wakacje 2014, lipiec.

 

Dwójka nas była, obaj płci męskiej. Tego dnia właśnie przyjechaliśmy do Milówki - mała wieś w powiecie Żywieckim, bardzo przyjemna, jeżeli chodzi o krótki wypoczynek. Nasza kwatera, co istotne dla dalszej części opowieści, znajdowała się 650 metrów nad poziomem morza, a droga od "rynku" (czyli najbliższe oznaki cywilizacji) to około 2 kilometry. Owa droga prowadziła przez pola (piękne widoki, swoją drogą), dwa, czy trzy razy trzeba było przejść przez zagęszczenie drzew przypominające mały las.

randomness