Zaczepiał w okolicach Pasażu Niepolda przypadkowe osoby i oferował amfetaminę

Wywiadowcy z komendy miejskiej podczas nocnego patrolowania popularnych miejsc spotkań wrocławian, zauważyli młodego mężczyznę zaczepiającego przechodniów...

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

TVP3 Wrocław/ANNPIS
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

112

Wywiadowcy z komendy miejskiej podczas nocnego patrolowania popularnych miejsc spotkań wrocławian, zauważyli młodego mężczyznę zaczepiającego przechodniów. Policjanci po krótkiej obserwacji podeszli do mężczyzny celem sprawdzenia co oferował napotkanym osobom. Po raz kolejny przeczucie ich nie myliło.

18-latek miał przy sobie ponad 250 porcji handlowych amfetaminy. Jego nielegalna działalność została przerwana, a dalszą część nocy i poranek spędził w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych.

Wrocławscy wywiadowcy podczas nocnej służby sprawdzają popularne miejsca spotkań mieszkańców miasta. Podczas nocnej służby w okolicach Pasażu Niepolda policjanci zwrócili uwagę na młodego mężczyznę, który podchodził do napotkanych przechodniów, najprawdopodobniej coś oferując.

Policjanci podeszli do mężczyzny, a ich przypuszczenia się potwierdziły. Posiadał on przy sobie środki zabronione przez Ustawę o przeciwdziałaniu narkomanii. Ważenie i test zabezpieczonej substancji wskazał jednoznacznie na amfetaminę w ilości ponad 250 porcji handlowych.

Mężczyzna opuścił Pasaż Niepolda w kajdankach na rękach, a następnie wraz z funkcjonariuszami ruszył w kierunku policyjnego pomieszczenia dla osób zatrzymanych.

Sprawą młodego wrocławianina zajmie się sąd. Ustawodawca przewidział karę do 3 lat pozbawienia wolności za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych. Sytuacja komplikuje się w przypadku posiadania ich znacznej ilości kiedy kara może wzrosnąć nawet do 10 lat.

Niestety każdego dnia wrocławscy policjanci podejmują interwencje związane z przestępstwami narkotykowymi. Wielokrotnie informowaliśmy o negatywnym wpływie środków odurzających na ludzki organizm. Niedopuszczalne jest, gdy narkotyki w hierarchii potrzeb życiowych zajmując wysokie pozycje, destabilizując życie osobiste i zawodowe.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • AM-2201
  • Bad trip
  • Odrzucone TR

Jechałam z X , on to pali nałogowo i spytał się czy palę z nim, ja na to że czemu nie i że tak chcę , a on że maks 2 buchy a ja pomyślałam że co to 2 buchy , tak więc ... miejsce: miasto, przystanek, dużo ludzi

Zaczynamy ...

Jako, że X skręcił jointa i rozpalił, byłam już mega podjarana i chciałam zobaczyć jak to będzie ... biorę 1 bucha słabego i zaraz drugiego. Czuję, że coś dzieje się w środku mnie patrzę na X i widzę jak pali a zaraz podaje mi ..  pomyślałam skoro daje czemu nie... wzięłam kolejne 2 i tutaj już poczułam coś nie tak ... próbowałam odwrócić uwagę od mojego stanu i skapiałam uwage na wszystkim dookoła.. X dopalił i ruszyliśmy (wszystko działo się na przystanku). 

  • Kodeina
  • Pierwszy raz

Wzgórze, 12-13 sierpień - noc spadających perseidów

Pierwszy raz z opoidami. Najśmieszniejsze jest to, że mieliśmy oglądać gwiazdy, a nie pamiętam szczerze żadnej.

 

17:00

Zapaliłem papierosa i spojrzałem na moich znajomych (powiedzmy, że będą to A, K, R) z ironicznym smutkiem w oczach, po chwili gałki oczne zostany zwrócone w stronę zarzącego się ogniska, a później na A - "Ej no, kołujemy się na coś czy nie?" - odpowiedziałem, że na mieście jest syf, a zapasy K się skończyły. Po chwili otworzyłem swojego browara jak moi rówieśnicy i spoglądałem w niebo.

17:15

  • Inne
  • Inne
  • Katastrofa
  • Mieszanki "ziołowe"

Słoneczny dzień, koniec lipca, boisko koło szkoły ok. 10 osób. Palących czworo.

  Cząstka boga to inaczej jeden z wielu rodzajów dopalaczy, popularny i taniy w miejscu w którym mieszkam.

  • Benzydamina