REKLAMA
Z workiem amfetaminy

Nowotarski dealer narkotykowy ujęty

Anonim

Kategorie

Źródło

Dziennik Polski
(ASZ)

Odsłony

3186
(INF. WŁ.) Pies szkolony do wykrywania narkotyków bezbłędnie wskazał w czwartek wieczór miejsce przechowywania - w jednym z nowotarskich mieszkań - worka foliowego z 30 dekagramami amfetaminy. Ponieważ z 1 grama można uzyskać 3-4 "działki" - znaleziona u 32-letniego nowotarżanina ilość wystarczyłaby na około tysiąc porcji.

Pies odnalazł również kilka miejsc, w których leżały opakowania (worki foliowe zamykane "recepturką") służące do przechowywania i transportu innych narkotyków. Mężczyźnie, zatrzymanemu do dyspozycji prokuratury i sądu, grozi kara co najmniej kilku lat pozbawienia wolności. Jest on prawdopodobnie tylko jednym z ogniw dealerskiej siatki, dlatego policja nie wyklucza dalszych zatrzymań.

Takiej ilości amfetaminy w Nowym Targu i okolicach dotąd jeszcze nie znaleziono u dealerów "białej śmierci".

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

.chudy. (niezweryfikowany)
znależli ponad normę ;-)
KRET (niezweryfikowany)
3-4 dzialki z grama????? <br>zmien dila chlopie bo zbanczysz <br>leje
ziom (niezweryfikowany)
W Polsce taki pies to by chyba ochujał, nie mogąc się zdecydować, z której strony bardziej śmierdzi.
Zajawki z NeuroGroove
  • Przeżycie mistyczne
  • Szałwia Wieszcza

Set: Pozytywne nastawienie Setting: Domówka z dekoracjami uv, muzyka w klimatach psytrance.

1.

Razem ze znajomymi postanowiliśmy zrobić domówkę, mamy coroczną nazwijmy to tradycję która  polega na spozyciu lsd i pójściu gdzieś w

plener. Niestety, lato minęlo, wraz z nim pogoda i wysokie temperatury, uznałem że przenosimy to do mnie do mieszkania. Dzień wcześniej w

pocie czoła przygotowywaliśmy dekoracje, ozdoby, wszystko żeby mieszkanie ładnie wyglądało, razem z oświetleniem uv i resztą świateł

klimat robił się coraz lepszy. Ludzie się schodzili, robiło się weselej. Kilka osób w tym ja zjedliśmy kwasy, kolory zaczynały powoli

  • Szałwia Wieszcza

S&s, dawkowanie w TR

Działa!

Pierwsza próba - zdaje się - jak i dwie kolejne rozpoczynały się w kuchni; paliłem z metalowego kranu odpalając od palnika kuchenki gazowej, a towarzyszył mi G.P.

Na początek zwyczajny susz. Już nabite i to sporo. Zadziała? W końcu to tylko susz - za pierwszym razem może nie podziałać, wcale się nie zdziwie.

  • Diazepam
  • Etanol (alkohol)
  • Mieszanki "ziołowe"

TO BYŁO ZA DUŻO

INFO ; 17 lat 65kg

DOŚWIADCZENIE : gałka , piguły ,diazepam ,ganja , alko ,nikotyna, kofeina , mieszanki ziołowe

CO ; 3 tabletki Relanium (15mg) , 2 mocne piwa , paczka LM, Taifun

  • Pozytywne przeżycie
  • Pridinol
  • Zolpidem

Chęć przeżycia czegoś przyjemnego, spokój w domu, pozytywne nastawienie po przyjemnym dniu, kolega jako towarzysz przez część tripu, w głowie lekki burdel i niepokój spowodowany przez ogólną sytuację życiową.

Dzień mijał miło. Było bardzo słonecznie i przyjemnie, z nieba lało się ciepło. Z przyjemnością odbyłem dłuższą przejażdżkę rowerową z moim przyjacielem, nazwijmy go Hank. Po drodze zajechaliśmy na stary wiadukt kolejowy i ogarnęliśmy okolicę wzrokiem. Na zachodzie widać było chylące się ku dołu słońce, na wschodzie tymczasem pojawił się księżyc tuż po pierwszej kwadrze. Tory kolejowe jak zwykle wprowadzały mnie w stan melancholii i uspokojenia toteż przysiedliśmy sobie z Hankiem na chwilę by podsumować ten dzień. Było przyjemnie wypić jeszcze po dwa piwa by się dodatkowo zrelaksować.

randomness