REKLAMA
Z Radomska przez Niemcy do sadu

Prokuratura Okregowa w Jeleniej Górze skierowała do Sadu Rejonowego w tym mieście akt oskarżenia wobec Zbigniewa J., byłego prominentnego działacza SLD w Radomsku i członka sztabu wyborczego radomszczańskiego posła Zbigniewa Musiała.

Anonim

Kategorie

Źródło

Dziennik Łódzki

Odsłony

1824

W styczniu ubiegłego na przejściu granicznym w Zgorzelcu zatrzymano 60-letniego Zbigniewa J. oraz 39-letniego mieszkańca Łodzi Krzysztofa K. W mercedesie, którym obaj podróżowali z Niemiec, znaleziono 3 kg marihuany. Narkotyki, w kilkunastu foliowych workach zawinietych taśma samoprzylepna, ukryte były pod siedzeniem i oparciem tylnego fotela samochodu.

- Meżczyznom postawiono zarzuty nielegalnego wwożenia do kraju znacznej ilości środków odurzajacych, tym samym złamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii - powiedział nam Lesław Królikowski, rzecznik jeleniogórskiej prokuratury.
(am)

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Rahshy (niezweryfikowany)
Hehehe widac czym SLD sie zajmuje po godzinach =P
Zoltan (niezweryfikowany)
przecierz to było tylko 3 g kolo miał 60 lat i pali to cos musi znaczyc jest politykiem morze jego koledzy zrobili by cos w kierunku legalizacji smutne jak zostawia go samego w potrzebie no i pewnie wielu polityków pali