REKLAMA
Z Radomska przez Niemcy do sadu

Prokuratura Okregowa w Jeleniej Górze skierowała do Sadu Rejonowego w tym mieście akt oskarżenia wobec Zbigniewa J., byłego prominentnego działacza SLD w Radomsku i członka sztabu wyborczego radomszczańskiego posła Zbigniewa Musiała.

Anonim

Kategorie

Źródło

Dziennik Łódzki

Odsłony

1827

W styczniu ubiegłego na przejściu granicznym w Zgorzelcu zatrzymano 60-letniego Zbigniewa J. oraz 39-letniego mieszkańca Łodzi Krzysztofa K. W mercedesie, którym obaj podróżowali z Niemiec, znaleziono 3 kg marihuany. Narkotyki, w kilkunastu foliowych workach zawinietych taśma samoprzylepna, ukryte były pod siedzeniem i oparciem tylnego fotela samochodu.

- Meżczyznom postawiono zarzuty nielegalnego wwożenia do kraju znacznej ilości środków odurzajacych, tym samym złamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii - powiedział nam Lesław Królikowski, rzecznik jeleniogórskiej prokuratury.
(am)

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Rahshy (niezweryfikowany)
Hehehe widac czym SLD sie zajmuje po godzinach =P
Zoltan (niezweryfikowany)
przecierz to było tylko 3 g kolo miał 60 lat i pali to cos musi znaczyc jest politykiem morze jego koledzy zrobili by cos w kierunku legalizacji smutne jak zostawia go samego w potrzebie no i pewnie wielu polityków pali
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina

W pierwszym i jedynym tripie już miałem dość! W sumie na początku były fajne i zaskakujące, ale po 2h odkryłem mniej więcej na czym one polegają. Chociaż było kilka ewenementów.


  • LSD-25
  • Marihuana
  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

masa wolnego czasu liczona w tygodniach, piękna pogoda, towarzystwo najlepszego kumpla, nastawienie oczywiście entuzjastyczne

Jak podałem w set 'n' setting nastawienie i anturaż były cudowne. Dzień z dawna oczekiwany i bardzo dokładnie zaplanowany (park, kino, koncert...).

 

10:30

Inauguracja, po kartoniku.

  • Marihuana

... a działo się to we wrześniu 2002 roku w malowniczej wsi położonej gdzieś na przedgórzu świętkorzyskim. Miesiąc wcześniej odkryłem hyperreal.info i od tamtej pory stale odwiedzałem tę witrynę skacząc od psychodelika do psychodelika. Większość mojej uwagi przykuły psilocybe semilanceata ponieważ zaczął się sezon i chęć znalezienia tego "taniego" :P i według opisów jakże spektakularnego specyfiku stała się nieodparta.

  • Dekstrometorfan
  • Uzależnienie

Nie powinnam tego tu wstawiać, bo nie mam nawet prawa nikogo umoralniać. Wiem jednak, że wiele osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z dragami zagląda tutaj. Może to zobaczą, może to przeczytają. Mam nadzieję, że pomoże. Wcale nie uważam się za kogoś w chuj doświadczonego, bo znam osoby siedzące w tym dłużej ode mnie i będące w gorszym stanie. Jednak uważam, że za mało takich tekstów. Uzupełniam. Jeśli znacie kogokolwiek kto Wam powiedział "Chcę być jak "My dzieci z Dworca Zoo", "Chcę być ćpunem" itp. to proszę, pokażcie mu to.

randomness