REKLAMA
Z Radomska przez Niemcy do sadu

Prokuratura Okregowa w Jeleniej Górze skierowała do Sadu Rejonowego w tym mieście akt oskarżenia wobec Zbigniewa J., byłego prominentnego działacza SLD w Radomsku i członka sztabu wyborczego radomszczańskiego posła Zbigniewa Musiała.

Anonim

Kategorie

Źródło

Dziennik Łódzki

Odsłony

1828

W styczniu ubiegłego na przejściu granicznym w Zgorzelcu zatrzymano 60-letniego Zbigniewa J. oraz 39-letniego mieszkańca Łodzi Krzysztofa K. W mercedesie, którym obaj podróżowali z Niemiec, znaleziono 3 kg marihuany. Narkotyki, w kilkunastu foliowych workach zawinietych taśma samoprzylepna, ukryte były pod siedzeniem i oparciem tylnego fotela samochodu.

- Meżczyznom postawiono zarzuty nielegalnego wwożenia do kraju znacznej ilości środków odurzajacych, tym samym złamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii - powiedział nam Lesław Królikowski, rzecznik jeleniogórskiej prokuratury.
(am)

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Rahshy (niezweryfikowany)
Hehehe widac czym SLD sie zajmuje po godzinach =P
Zoltan (niezweryfikowany)
przecierz to było tylko 3 g kolo miał 60 lat i pali to cos musi znaczyc jest politykiem morze jego koledzy zrobili by cos w kierunku legalizacji smutne jak zostawia go samego w potrzebie no i pewnie wielu polityków pali
Zajawki z NeuroGroove
  • DMT
  • Tripraport

Samotny wieczór w domu, miło i spokojnie

Po kilkunastu miesiącach przerwy postanowiłem odświeżyć znajomość z psychodelikami. W międzyczasie zażywałem rekreacyjnie raz w tygodniu dosyć niewinne substancje takie jak marihuana, MDMA, ketamina, 2C-B czy lekkie stymulanty, ale po pewnym czasie przestały mi one (jak i życie w ogóle) sprawiać radość. Trzeba więc było coś na to poradzić.

  • Bad trip
  • Marihuana

set: Nastawienie bardzo pozytywne z dużą chęcią poznania nowych doświadczeń. setting: złe bodźce wprowadzające w nieprzyjemny stan - głównie nieprzyjemna muzyka i konieczność rozmawiana z ludźmi

Makumbę spożyłem pierwszy raz i mimo pozytywnego nastawienia psychicznego dałem się jej zaskoczyć, dobre nastawienie spotęgowało wypicie 3 piw które wypiłem półtora godziny przed spożyciem makumby co mogło mieć wpływ na przebieg tripu, ponieważ mieszanie marihuany z alkoholem kończyło się czasem przykro w moim przypadku, tak więc pijąc smaczne mleko z marihuaną (100ml) które wypiłem o godzinie 19:00 byłem odrobinę wstawiony, czekanie na pierwsze efekty mleka zaczęło mnie z grubsza nudzić - więc postanowiłem umilić sobie czas blantem.

  • Marihuana


Witajcie drodzy czytelnicy. Siadajcie wygodnie i posłuchajcie historii z czasów mojej młodości. Opowiem wam o podróży, która zmieniła moje życie... ale zacznijmy od początku...


  • Efedryna

Jakiś czas temu, jeszcze podczas mojej bytności na liście "Używki"

zacząłem eksperymentować ze środkiem wg. mnie bezpiecznym tj. z

Tussipectem w tabletkach.randomness