Wrocław: 23-latek w centrum rozgłaszał, że ma narkotyki

Nietypowa interwencja policji na wrocławski Rynku. Funkcjonariusze skontrolowali tam 23-latka, który rozgłaszał przechodniom, że ma przy sobie narkotyki.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

tuwroclaw.com
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

173

Nietypowa interwencja policji na wrocławski Rynku. Funkcjonariusze skontrolowali tam 23-latka, który rozgłaszał przechodniom, że ma przy sobie narkotyki.

Do zdarzenia doszło w ubiegły weekend. Po godzinie 22:00 patrolujący Rynek i jego okolice policyjni wywiadowcy usłyszeli, jak idący ulicą Kazimierza Wielkiego, młody mężczyzna podchodzi do przechodniów i informuje ich o tym, że posiada narkotyki. Słyszący to policjanci postanowili podejść do mężczyzny i zapytać o oferowaną przez niego marihuanę.

– Mężczyzna nie kłamał i po chwili okazał policjantom woreczek wypełniony suszem roślinnym – mówi sierż. sztab. Krzysztof Marcjan z wrocławskiej policji.

Badania potwierdziły, że ów susz to marihuana, której posiadanie w Polsce jest nielegalne na podstawie Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Mieszkaniec powiatu kluczborskiego został natychmiast zatrzymany.

– 23-latek trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Teraz jego sprawą zajmie się sąd. Zgodnie z treścią wspomnianej Ustawą posiadanie substancji odurzających zagrożone jest karą pozbawienia wolności na okres maksymalnie 3 lat – wyjaśnia policjant.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Miks

Wiosna, starzy przyjaciele i chec doswiadczenia dysocjacyjnego odklejenia.

Trip mial miejsce dobrych kilka lat temu, jeszcze w pamietnych czasach gimbazy. Pomyslalam jednak, ze warto powspominac.

Wybralam sie z przyjacielem (nazwijmy go K.) i przyjaciolka (S.). Wtedy jeszcze wszyscy troje mieszkalismy z rodzicami (teraz juz sie wlasciwie nie widujemy). Mielismy troche kombinowania, zeby wygospodarowac sobie cala noc na trip. Jednak wszystko dopielismy na ostatni guzik i wyruszylismy nad Jezioro Nyskie - miejsce docelowej cpalni.

  • Mieszanki "ziołowe"
  • Miks
  • Szałwia Wieszcza

Wieczór w mieszkaniu znajomego, względna cisza, komfortowe odizolowanie od świata zewnętrznego. Nastawienie pozytywne, jak prawie zawsze w życiu, z nutą ekscytacji związanej z eksploracją nowych potencjałów, którą uspokoiłem wyciszając się przed rozpoczęciem doświadczenia.

Tripowa przedmowa:

  • Dimenhydrynat

Uwaga: Większość informacji tu zawartych pochodzi z

1997 roku i od tego czasu nie była aktualizowana.
  • Szałwia Wieszcza

Autor: nautic

Substancja.: 0.5g susz i 0.8g ekstrakt x5 Salvia Divinorum

Wiek: 21 lat

randomness