Wpadka kokainowych dilerów

Wczoraj w centrum Bydgoszczy policjanci z wydziału kryminalnego komendy wojewódzkiej i miejskiej podczas wspólnie przeprowadzonej akcji zatrzymali dwóch bydgoszczan ze 100 gramami sprasowanej kokainy o czarnorynkowej wartości 30 tys. zł.

Anonim

Kategorie

Źródło

onet.pl

Odsłony

1512

Ze 100 gram kokainy uczciwy diler może przygotować 1 000 porcji narkotyku, a nieuczciwy o wiele więcej, dodając do niej tzw. uzupełniacze - glukozę, cukier puder czy kreatynę.

Ci, którzy zajmują się rozprowadzaniem kokainy należą do elity w narkobiznesie. Nigdy nie mają jej za dużo przy sobie, gdyż jej czarnorynkowa wartość pozwala w bezpieczny sposób zarobić duże pieniądze.

Dla porównania 100 gram amfetaminy na czarnym rynku jest warte tylko 4 tys. zł. W ubiegłym roku policjanci z wydziału kryminalnego komendy wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy skonfiskowali w dwóch akcjach 30 gram i 55 gram kokainy.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

q (niezweryfikowany)
chyba dalbym rade taniej ;]
hmmm (niezweryfikowany)
uczciwy " diler ze 100 gram zrobiłby 1000 porcji....dziwne mają pojęcie uczciwości. a wogóle to jak oni to przeliczaja- strasznie drogo maja tam koks
Zajawki z NeuroGroove
  • Szałwia Wieszcza

Nie było to moje pierwsze spotkanie z Salvią, paliłem wcześniej zarówno ekstrakt jak i liście, nie uzyskałem jednak satysfakcjonujących efektów. Tym razem się przyłożyłem, skonstruowałem wymyślny cybuch do równie wymyślnej fajki wodnej, sprawdziłem po jakim czasie palnik się wypala. Minuta, czyli w sam raz. Do dyspozycji(Thanks for dr. Zielarz) miałem 3 duże, 2 małe liście i łodygę, która podobno również zawiera Salvinorin. Pocięłem łodygę na kwałeczki, pokruszyłem liście i podzieliłem wszystko na dwie części po około 0,7g.

  • Kodeina
  • Uzależnienie

Historia zaczęła się od momentu przepisania mi syropu z kodeiną (Pini) przez lekarza z powodu zapalenia oskrzeli. Znalazłem w internecie inne zastosowanie kodeiny niż medyczne. Z racji, że miałem i mam dużo problemów, zacząłem się nią fascynować i czytałem różne artykuły i trip raporty na jej temat. Kiedy uzbierałem trochę pieniędzy poszedłem do apteki i kupiłem za 12 zł opakowanie thiocodin 16 tab. Była wtedy jesień, więc szybko zaczęło robić się ciemno. Poszedłem do pobliskiego parku i około godziny 16:30 wziąłem pierwsze 10 tabletek.

  • GBL (gamma-Butyrolakton)


Substancja: GBL

Dawki :

1) 1,2 ml

2) 1,6 ml

3) 3,0 ml

4) 2,3 ml

w przeciągu dwóch miesięcyDoświadczenie: jak króliczek kosmetyczek lub farmaceutyczna małpka ( ale w GBL (HB) przedtem żadnych)S&S: ciekawość poznawcza
  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne
  • Tytoń

Luzik

Witaj,

Po bardzo długim odstawieniu THC i łykaniu DXM w moje ręce wpadły 3 gramy. Przez przypadek w sumie. Nie planowałem sesji z THC więc musisz mi uwierzyć, że to naprawdę był przypadek.

Właśnie rozminiłem złotą myśl... Marihuana jest jak kobieta - im więcej masz pozytywnych uczuć tym więcej ona ci ich da. Tak napisałem dla potomności na fazie :)

randomness