REKLAMA
Wpadka handlarzy

Funkcjonariusze kaliskiego zespołu CBŚ oraz wydziału CBŚ w Katowicach zatrzymali w tym tygodniu trzech kaliszan podejrzanych o handel narkotykami na dużą skalę.

Anonim

Kategorie

Źródło

Super Express, 12 kwietnia 2003

Odsłony

1963
Spektakularną akcję przeprowadzono jednocześnie w różnych rejonach Kalisza. W zatrzymaniach uczestniczyło kilkunastu uzbrojonych funkcjonariuszy CBŚ wspieranych przez kaliską policję.

- Wszyscy zatrzymani to mężczyźni, mieszkańcy Kalisza - mówi Mieczysław Majchrzak, naczelnik zespołu kaliskiego CBŚ. - Jednemu z podejrzanych przedstawiono zarzut kierowania zorganizowaną grupą przestępczą.

Ze względu na dobro śledztwa, a zwłaszcza plany dotyczące kolejnych zatrzymań, CBŚ nie chce na razie udzielać jakichkolwiek informacji związanych z tą sprawą. Wiadomo jedynie, że chodzi wprowadzenie do obrotu dużych ilości narkotyków, głównie heroiny.


RAK

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

shahid - flirtu... (niezweryfikowany)
tak mnie naszło, zastanawiam się czy marihuana zostanie kiedykolwiek zalegalizowana,no bo spójżcie na to z tej strony:wchodze sobie na hyperreal prawie codziennie, i prawie zawsze widze jakis artykuł że kogos aresztowali za posiadanie większych ilości, za chodowle, że całą policje jakiegoś miasta postawiono na nogi żeby aresztować pare osób które miały coś wspólnego z dragami,przecież teraz jakby zalegalizowac nawet tylko marihuane, to cały sens tej walki idzie centralnie w chuj, całe te środki przeznaczone na walke z narkotykami można by przeznaczyć na zasiłki albo walke z bezrobociem, cała ta kampania antynarkotykowa okazała by sie zupełnym bezssensem, <br>daltego zdajme mi się że nie ma możliwości abo jakoś w miare szybko(albo wogóle) zaligalizowano którykolwiek z narkotyków, oznaczało by to jawne przyznanie się elit rządzących do wyrzucenie jak sądze bardzo dużych środków poprostu w chuj,a w niektórych miejscach w polsce ludzie żyją na skraju głodu, <br> <br>dlatego pierdole elity rządzące, media, i całą tą bezproblemową bananową młodzierz <br> <br>CHUJ IM WSZYSTKIM W DUPE <br> <br>p.s. tak jakoś mnie wzięło na przekminy:)
Armageddon (niezweryfikowany)
shahid, kazdy z nas zapewne zadaje sobie te pytania: czy?kiedy? itp. <br>dzis powinno się to wyjaśnić, albo w tym miesiącu chociaż. trzeba być dobrej myśli. jak nie to dalej musimy walczyć o swoje, albo WSZYSCY JEDZIEMY DO HOLANDI:P <br> <br>ganja ruleZZZZzzz....
legalize (niezweryfikowany)
shahid, kazdy z nas zapewne zadaje sobie te pytania: czy?kiedy? itp. <br>dzis powinno się to wyjaśnić, albo w tym miesiącu chociaż. trzeba być dobrej myśli. jak nie to dalej musimy walczyć o swoje, albo WSZYSCY JEDZIEMY DO HOLANDI:P <br> <br>ganja ruleZZZZzzz....
Zajawki z NeuroGroove
  • Inne
  • Retrospekcja

Nastawiony pozytywnie, gotowy na senne przygody.

 Synaptolepis Kirkii inaczej Uvuma-Omhlope to sproszkowany niebieskawo-biały afrykański korzeń wpływający na sny. Bez zapachowy, w smaku całkowicie neutralny, po rozpuszczeniu w wodzie wychodzi zawiesina podobna do wody z mąką.

  • MDMA (Ecstasy)

  • Dekstrometorfan

Nazwa substancji: Tussidex 30mg (Dextromethorphani hydrobromidum)

Dawka: 900mg (30 tabl.)

Poziom zaawansowania - THC, amfetamina, alkohol, DXM.

set & setting: Jestem wypoczęty, ciesze sie nowym dniem, przyjaźnie nastawiony do świata - lekko zmęczony i zaciekawiony nową, większą dawką DXM.

randomness