REKLAMA
Wpadka dilerów ecstasy

JAWORZNO: Wpadka dilerów ecstasy

Anonim

Kategorie

Źródło

Trybuna Śląska

Odsłony

2738

Trzech mężczyzn, przy których znaleziono narkotyki o wartości 100 tys. złotych, zatrzymali policjanci z sekcji kryminalnej jaworznickiej komendy. Dzięki temu na rynek nie trafi 2 tys. tabletek ecstasy. To największa ilość narkotyków, jaką dotychczas wykryto w mieście.

- Do zatrzymania doszło w piątek, na parkingu stacji paliw w rejonie Osiedla Stałego - wyjaśnia rzecznik jaworznickiej policji Jacek Sowa. - Oprócz narkotyków w samochodzie handlarzy znaleziono około kilograma wyrobów ze srebra.

Zatrzymani to dwaj mieszkańcy woj. pomorskiego, w wieku 31 i 33 lat, oraz 34-letni mieszkaniec woj. śląskiego. Sąd wydał decyzję o ich aresztowaniu.

Za posiadanie przy sobie znacznych ilości narkotyków grozi 5 lat pozbawienia wolności, a usiłowanie wprowadzenia ich do obrotu zagrożone jest karą 10 lat pozbawienia wolności.

Zatrzymanie dilerów nie było dziełem przypadku. Policjanci z Jaworzna współpracowali z gdańskim oddziałem Centralnego Biura Śledczego. Zdaniem jaworznickiej policji, aresztowanie trzech handlarzy narkotyków to początek końca współpracy dilerów z Pomorza i Śląska. ? kd

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
2tys. XTC = 100tys zł?? Pixy po 5 dych, niezle zarty.
sharik (niezweryfikowany)
:D
randomness