Wpadka dilerów ecstasy

JAWORZNO: Wpadka dilerów ecstasy

Anonim

Kategorie

Źródło

Trybuna Śląska

Odsłony

2748

Trzech mężczyzn, przy których znaleziono narkotyki o wartości 100 tys. złotych, zatrzymali policjanci z sekcji kryminalnej jaworznickiej komendy. Dzięki temu na rynek nie trafi 2 tys. tabletek ecstasy. To największa ilość narkotyków, jaką dotychczas wykryto w mieście.

- Do zatrzymania doszło w piątek, na parkingu stacji paliw w rejonie Osiedla Stałego - wyjaśnia rzecznik jaworznickiej policji Jacek Sowa. - Oprócz narkotyków w samochodzie handlarzy znaleziono około kilograma wyrobów ze srebra.

Zatrzymani to dwaj mieszkańcy woj. pomorskiego, w wieku 31 i 33 lat, oraz 34-letni mieszkaniec woj. śląskiego. Sąd wydał decyzję o ich aresztowaniu.

Za posiadanie przy sobie znacznych ilości narkotyków grozi 5 lat pozbawienia wolności, a usiłowanie wprowadzenia ich do obrotu zagrożone jest karą 10 lat pozbawienia wolności.

Zatrzymanie dilerów nie było dziełem przypadku. Policjanci z Jaworzna współpracowali z gdańskim oddziałem Centralnego Biura Śledczego. Zdaniem jaworznickiej policji, aresztowanie trzech handlarzy narkotyków to początek końca współpracy dilerów z Pomorza i Śląska. ? kd

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
2tys. XTC = 100tys zł?? Pixy po 5 dych, niezle zarty.
sharik (niezweryfikowany)
:D
Zajawki z NeuroGroove
  • 3-MMC
  • Uzależnienie

  • Dekstrometorfan
  • Tripraport

Praktycznie cały dwupiętrowy dom dla siebie z jednym domownikiem na prochach śpiącym smacznie na antresoli. Spokój, zadowolenie, całkiem pozytywne nastawienie. W planach półgodzinna gra na komputerze, potem w telewizji miał lecieć jakiś thriller (a jestem miłośniczką oglądania filmów na DXM, szczególnie w kinie).

Waga 49 kg.

Może nikogo nie interesują już TR z DXM, bo jak wszyscy wiemy to stara bajka. Wciąż mam jednak jakąś nadzieję, że "początkujących" zaintrygują paradoksy mojego organizmu, a "stali użytkownicy" pokuszą się na skrytykowanie mojej fantazyjnej fazy.

  • Powój hawajski

Doświadczenie: THC, Salvia Divinorum, LSA

Set & Setting Dzień po ostatnim egzaminie w sesji, ciekawość i duża doza sceptycyzmu; miejsce: wąwóz, osiedle, własny pokój. Wyśmienita pogoda (ciepło i słonecznie).

Substancja: 6 nasion HBWR „extra strong”

Wiek: 23 lata

Waga: 82 kg

  • Benzydamina
  • Pierwszy raz

Późny wieczór, początek nocy. Własny pokój, cisza i spokój, nastrój pozytywny bo dopiero co wróciłem z pracy a następne kilka dni mam wolne.

Zacznę od tego, że dobrych parę lat temu usłyszałem o nastolatkach ćpających lek do irygacji pochwy. Nie obeszło mnie to zupełnie, ot taka informacja jak każda inna. Jednak kowal losu uderzył w swoje kowadło i nadszedł dzień (a raczej noc). Prawdę mówiąc miałem ułatwione zadanie, bo znalazłem w domu trzy saszetki. Gdyby nie to, to raczej nieprędko wybrałbym się do apteki, bo nie miałem aż takiego parcia.

randomness