REKLAMA
Wpadka dilerów ecstasy

JAWORZNO: Wpadka dilerów ecstasy

Anonim

Kategorie

Źródło

Trybuna Śląska

Odsłony

2742

Trzech mężczyzn, przy których znaleziono narkotyki o wartości 100 tys. złotych, zatrzymali policjanci z sekcji kryminalnej jaworznickiej komendy. Dzięki temu na rynek nie trafi 2 tys. tabletek ecstasy. To największa ilość narkotyków, jaką dotychczas wykryto w mieście.

- Do zatrzymania doszło w piątek, na parkingu stacji paliw w rejonie Osiedla Stałego - wyjaśnia rzecznik jaworznickiej policji Jacek Sowa. - Oprócz narkotyków w samochodzie handlarzy znaleziono około kilograma wyrobów ze srebra.

Zatrzymani to dwaj mieszkańcy woj. pomorskiego, w wieku 31 i 33 lat, oraz 34-letni mieszkaniec woj. śląskiego. Sąd wydał decyzję o ich aresztowaniu.

Za posiadanie przy sobie znacznych ilości narkotyków grozi 5 lat pozbawienia wolności, a usiłowanie wprowadzenia ich do obrotu zagrożone jest karą 10 lat pozbawienia wolności.

Zatrzymanie dilerów nie było dziełem przypadku. Policjanci z Jaworzna współpracowali z gdańskim oddziałem Centralnego Biura Śledczego. Zdaniem jaworznickiej policji, aresztowanie trzech handlarzy narkotyków to początek końca współpracy dilerów z Pomorza i Śląska. ? kd

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
2tys. XTC = 100tys zł?? Pixy po 5 dych, niezle zarty.
sharik (niezweryfikowany)
:D
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Etanol (alkohol)
  • Grzyby halucynogenne
  • Marihuana
  • Szałwia Wieszcza

własny pokój, wieczór, nastrój pozytywny, nastawienie na hardcorowy lot

18.11.2008

Start 16:40

  • Dekstrometorfan

Set & Setting - Mieszkanie własny pokój, centrum Warszawy, start godzina 16:30. Pozytywne nastawienie mentalne i ogromny ciąg na trip.

Dawkowanie - Pusty żołądek DXM 195mg - 30min - niewielki obiad + w trakcie DXM 300mg + 2 piwa później | 15mg - 1 tab 5.8mg/kg

W&D - 20 lat, Etanol, THC, dopalacze (tajfun, green zone)

  • 2C-I


Mimo ze ostatnio czuje ogromna niechec do TRow, w przypadku research

chemicals postanowilem zrobic wyjatek. Przyjdzie jeszcze czas na

opisanie 5-meo-dmt, tymczasem 2ci:


Dawka: 35-40mg

  • Marihuana

Nazwa substancji: Street Extazy

Dawka: 2 cukierki

Doświadczenie: alko (czesto.. srednio 4 razy w tygodniu ), ziolo (od 2 lat, niemal codzinnie, na wakacjach mialem może w sumie 4 dni bez bakania), feta (2 razy), tablety (to byl 6 raz, ale pierwszy raz 2 dropsy na raz, wczesniej jadlem po 1) i jakieś badziewia z apteki.


randomness