Władze tajlandzkie przejęły masową dostawę metamfetaminy o wartości prawie 38 mln dolarów

Władze tajlandzkie przejęły masową dostawę metamfetaminy o wartości prawie 38 milionów dolarów w pobliżu granicy z Laosem, poinformowali we wtorek urzędnicy, podkreślając rolę królestwa jako rurociągu dla narkotyków zalewających Azję Południowo-Wschodnią.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

biznes.radiozet.pl
ask-ssm/gle/sm/OP

Odsłony

195

Władze tajlandzkie przejęły masową dostawę metamfetaminy o wartości prawie 38 milionów dolarów w pobliżu granicy z Laosem, poinformowali we wtorek urzędnicy, podkreślając rolę królestwa jako rurociągu dla narkotyków zalewających Azję Południowo-Wschodnią.

Władze we wtorek znalazły około 788 kilogramów metamfetaminy w opuszczonej ciężarówce, w północnej prowincji Chiang Rai, sercu słynnej strefy produkcji narkotyków "Golden Triangle".

Ponad 9 milionów tabletek metowych znaleziono również w workach na nawozy wewnątrz pojazdu, około 100 metrów od rzeki Mekong, która dzieli Tajlandię i Laos.

- Oba rodzaje narkotyków znaleziono w opuszczonej ciężarówce w dzielnicy Wiang Kaen w prowincji Chiang Rai - powiedział agent wojskowy AFP, żądając anonimowości.

Powiedział, że przemytnicy narkotyków już uciekli, podczas gdy władze zatrzymały trzech tajlandzkich mężczyzn podejrzanych o przygotowywanie się następnego celu.

Złoty Trójkąt - odległy region, w którym spotykają się północna Tajlandia, Myanmar i Laos - jest bazą dla karteli, które wytwarzają ogromne ilości opium i meth, które są przemycane przez porowate granice do krajów całej Azji.

Powszechnie znana jako "lód", metamfetamina jest silniejszą formą narkotyku, który sprzedaje się w Tajlandii za około 60-80 dolarów za gram.

Narkotyk jest często przemycany na południe do Tajlandii, a następnie do Malezji, a nawet Australii - największego na świecie konsumenta metamfetaminy - gdzie gwałtownie rośnie cena.

Niższa i tańsza kuzynka Lodu, pigułki z kofeiną zwane "yaba", również są bardzo popularne w całej Azji.

Funkcjonariusze ds. Narkotyków twierdzą, że zajęcie pick-upa było jednym z największych, z ceną hurtową metamfetaminy wycenioną na 37,8 mln dolarów w Tajlandii.

Nie minął nawet tydzień odkąd władze skonfiskowały 700 kilogramów metamfetaminy przewożonej w ciężarówce, podróżującej po południowym krańcu Tajlandii, który prowadzi do Malezji.

Narkotyki zostały znalezione 28 marca wśród zapakowanych owoców, w prowincji Chumpon.

- Narkotyki były przewożone przez Tajlandię do Malezji i kierowane do krajów trzeciego świata - powiedział Soonthorn Chalermkiat z Biura ds. Zwalczania Narkotyków.

- Dwóch tajlandzkich i dwóch malezyjskich przemytników zostało aresztowanych - dodał.

Rekordowe ilości yaby i bardziej uzależniającej metamfetaminy zostały zajęte przez tajską policję.

Oceń treść:

Average: 8.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • 25C-NBOMe
  • Pierwszy raz

  • Przeżycie mistyczne
  • Szałwia Wieszcza

 

Pierwsze przeżycie z tą magiczną substancją.

Spożywałem wraz z kolegą ekstrakt x15 zakupiony w Smartshopie w Amsterdamie.

Ekstrakt paliliśmy za pomocą drewnianej fajki w parku wieczorem gdzie atmosfera była idealna.

Ciężko będzie mi to opisać, lecz postaram się jak tylko umiem.

Pierwszy buch.

Po chwili obraz typowo rozpłaszczony nic po za tym, więc decyduję się na następny krok.

Drugi buch.

Uczucie lekkiego swędzenia nic więcej.

Trzeci buch.

  • Hydroksyzyna
  • Kodeina
  • Pozytywne przeżycie

Zawsze biorę 150mg. W tym dniu wzięłam 600mg chociaż tego nie planowałam. Wszystko odbyło się u mnie w domu w obecności mojego chłopaka. Nie sądziłam, że tak to się wszystko potoczy ale cóż, to szczęście mieć bliską osobę, która zawsze się tobą zaopiekuje w należyty sposób.

Wypiłam roztwór ze 150mg kodeiny o godzinie 13:20 i włączyłam komputer aby przejrzeć to i owo w internecie. Długo nie musiałam czekać, gdyż już po 20 może 30 minutach poczułam uderzenie ciepła i przyjemny zawrót głowy. Czułam to już tyle razy ale zawsze nie mogłam się doczekać kiedy to nastąpi p oraz kolejny. Położyłam się na łóżku i zamknęłam oczy, wyobrażałam sobie jak pięknie by było móc utrzymać ten stan przez całe życie, jak ono by wtedy wyglądało? Jak bym funkcjonowała?

  • Benzydamina
  • Dekstrometorfan
  • Miks

Na początek nie wyszła mi ekstrakcja- Benza wsiąkła w ,,sączek". Bardzo mocny sobotni, wieczorny chill out i chęć zaznania halucynacji, które zaczną robić coś ambitniejszego niż po prostu bycia. Oczywiście sam w domciu głównie ze względu na DXM, 18 wieczorkiem, grudniowa sobota. Do wieczora oglądałem sporo fantasy w celu uruchomienia swojej fantazjii

Drogi czytelniku.

Ten Trip Report będzie moim pierwszym trip reportem w którym nie będę owijał w bawełnę- Opiszę po prostu swoje odczucia.
Tak więc trochę czasu, ciepła cherbatka, ciasteczka, wczucie się w tekst i psychodeliczna muzyka jest wskazana. ;)

Był to dzień wczorajszy, a raczej dzisiejszy, bo tejże nocy najprawdopodobniej nie zasnąłem, a bynajmniej sobie tego nie przypominam.

randomness