Wizyta w melinie

Policjanci nakryli trójkę rodzeństwa podczas produkcji heroiny. Zatrzymani są w wieku od 21 do 27 lat.

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta Wrocławska

Odsłony

2100
Policjanci nakryli trójkę rodzeństwa podczas produkcji heroiny. W jednym z mieszkań przy ulicy Zegadłowicza zatrzymano 3 osoby w wieku od 21 do 27 lat.

- Dwaj mężczyźni i kobieta przyznali się do tego, że są uzależnieni od środków odurzających - mówi Beata Tobiasz z biura prasowego komendy wojewódzkiej. W mieszkaniu rodzeństwa policjanci znaleźli 4 kilogramy wygotowanej słomy makowej, kilogram suchej słomy i 15 mililitrów gotowej heroiny. Ponadto funkcjonariusze zabezpieczyli odczynniki potrzebne do wyprodukowania narkotyku oraz naczynia, w których przygotowywano heroinę. To już druga wizyta policjantów w mieszkaniu przy ulicy Zegadłowicza. Trzy miesiące temu również przyłapano trójkę rodzeństwa, kiedy wytwarzali heroina. Grozi za to kara do 3 lat więzienia. Jeśli zostanie im postawiony zarzut udziału w obrocie słomą makową mogą trafić za kratki nawet na 8 lat.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

piękna (niezweryfikowany)
zamało informacji o tuwimie debile
befsztyk (niezweryfikowany)
Ale kittttttt. Moglibyscie sie więcej postarać!!! Frajer z niego był!! i wy tez frajerami jestescie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <br>
befsztyk :D (niezweryfikowany)
Ale kittttttt. Moglibyscie sie więcej postarać!!! Frajer z niego był!! i wy tez frajerami jestescie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <br>
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Retrospekcja

Smutek, zamartwianie się na zapas. Własny pokój pozbawiony światła.

Pojechałem do prawie centrum miasta, żeby zrobić znienawidzoną przeze mnie podróż między aptekami. Kiedyś, jak dobrze pamiętam była w tym szczypta jakieś adrenaliny, nie rozumiem, skąd ona się brała, lecz teraz miałem zupełnie inny problem. W mojej głowie od czasu do czasu gra muzyka, której wcześniej nie słyszałem i jest to ciekawe na swój sposób. Czasem natomiast wciąż i naokoło słyszę niezrozumiałe głosy dwóch ludzi, którzy tak jakby, kłócą się ze sobą. Nie rozumiem ani słowa, ale mętlik w głowie nie pomaga w farmaceutycznych zakupach.

  • Inne
  • Pozytywne przeżycie

Dobry nastrój, lekkie zmęczenie, wieczór w wannie

Jest to mój pierwszy raport na neurogroove :) Doświadczenie miało miejsce około 2 tygodni temu, kiedy to, po napiętym dniu miałam ochotę na chwilę relaksu i uważności. Zmieloną korę drzewa Mulungu (2 płaskie łyżeczki) wrzuciłam do garnka z 300ml wody, następnie gotowałam przez 20 min. Taki oto wywar wypiłam duszkiem. Smak dosyć przyjemny, lekko gorzkawy przy samym końcu, dało się wyczuć nutę kurkumy i curry. Po wypiciu położyłam się w wannie z gorącą wodą. Na pierwsze efekty przyszło mi czekać niespełna 15 minut.

  • 25D-NBOMe
  • Pozytywne przeżycie

Pozytywne nastawienie dosyć ekscytujące ze względu na pierwsze podejście do tej substancji. Siedziałem w pokoju z siostrą.

Godzina 20:30 wrzucam kartonik 2.8 mg na górne dziąsło i zapuszczam świat wedlug kiepskich. Przychodzi siostra i ogląda ze mną. Nic się nie dzieje, nie moge sie doczekać, włączam kolejny odcinek i sie zczeło wejście.

 

T+0:30 Nie wiem czemu zaczełem czuć przerażenie, wszystko zaczeło wydawac się strasznę. Mówie do siostry że nie może mnie zostawić, ona na to ze posiedzi ze mną jeszcze jakiś czas. Zaczela patrzeć sie dziwnie i mówi do mnie że jedna źrenica jest malutka a druga wielka. Ale się tym zbytnio nie przejełem. 

 

  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

Fascynacja, chęć przeżycia nietuzinkowego stanu, przyjazna intencja i poszanowanie dla MJ, optymizm, lekki niepokój i zmęczenie

                                                                                                     Wszystkie drogi prowadzą do zioła

Moje relacje z duchem tej wspaniałej rośliny ostatnio uległy zmianie- kiedy jarałem rzadziej, podchodziłem do tego z mocnym respektem, a na sam widok lufki szybciej biło mi serce.

randomness