REKLAMA
Więzienie dla pani pedagog od amfetaminy

Na 11 miesięcy więzienia i 1000 złotych grzywny skazał sąd 33-letnią Małgorzatę M., byłą pedagog szkolną oskarżoną o handel amfetaminą.

Anonim

Kategorie

Źródło

onet.pl/PAP

Odsłony

1646
Na 11 miesięcy więzienia i 1000 złotych grzywny skazał Sąd Rejonowy w Poznaniu 33-letnią Małgorzatę M., byłą pedagog szkolną jednej z poznańskich szkół zawodowych oskarżoną o handel amfetaminą.

Na taką sama karę więzienia i dwa tysiące złotych grzywny sąd skazał jej męża, który pomagał w handlu narkotykami.

Oprócz małżeństwa M., o współudział w przestępstwie prokuratura oskarżyła 6 innych osób. Sąd wymierzył im kary od 4 lat do 7 miesięcy.

Uzasadniając wyrok, sąd podkreślał wysoką szkodliwość społeczną ich czynu. O niskiej karze zadecydował fakt, że główna oskarżona podczas procesu "współpracowała z sądem".

Według prokuratury, 10 lipca ubiegłego roku mąż Małgorzaty M. wraz ze swoim kolegą kupił w Wolsztynie (woj. wielkopolskie) kilogram narkotyków. Narkotyki, warte na czarnym rynku około 50 tys. zł, chcieli sprzedać byłemu uczniowi szkoły, w której pracowała oskarżona.

Amfetaminę przekazywała odbiorcy osobiście Małgorzata M. Sprzedaż była obserwowana przez policję, która wkrótce zatrzymała osoby sprzedające i kupujące narkotyk.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
 • LSD-25
 • Pozytywne przeżycie

Piękny dzień i trip z Bratem.

Witam. Standardowo informuję, że jakby ktoś coś, to wszystko sobie wymyśliłem;-)

 • Inne
 • Pozytywne przeżycie

Dobry nastrój, lekkie zmęczenie, wieczór w wannie

Jest to mój pierwszy raport na neurogroove :) Doświadczenie miało miejsce około 2 tygodni temu, kiedy to, po napiętym dniu miałam ochotę na chwilę relaksu i uważności. Zmieloną korę drzewa Mulungu (2 płaskie łyżeczki) wrzuciłam do garnka z 300ml wody, następnie gotowałam przez 20 min. Taki oto wywar wypiłam duszkiem. Smak dosyć przyjemny, lekko gorzkawy przy samym końcu, dało się wyczuć nutę kurkumy i curry. Po wypiciu położyłam się w wannie z gorącą wodą. Na pierwsze efekty przyszło mi czekać niespełna 15 minut.

 • Kokaina
 • Tripraport

Dom, mieszkanie, samochód

Kokaina jest piękną substancją, uwielbiamy ją zażywać sniffem, daje nam wtedy clerahead i skupienie charakterystyczne dla niej. A ludzie pracujący lubują się w mikrodawkowaniu tego gówna. 

Można jej spróbować także  na inne sposoby: paląc Krakena, waląc po kablach, domięsniowo oraz podskrónie. 

Fazy kokainy zmieniają się diametralnie przy każdej drodze podania.

Będę pisał o nich w kolejności jakiej doradzał bym się trzymać i jaką sam zastosowałem.

 • Atropa belladonna (pokrzyk wilcza jagoda)
 • Bieluń dziędzierzawa
 • Inne
 • Pierwszy raz
 • Tagetes Lucida

Nastawienie pozytywne, przez cały czas trwania fazy przebywałam sama w moim mieszkaniu.

Już na samym wstępie pragnę zaznaczyć iż jest to mój pierwszy raport napisany na tej stronie, natomiast ja sama nie jestem osobą towarzyską i nie stosuje substancji psychoaktywnych w celu urozmaicenia zabawy z znajomymi. Jestem typem introwertyczki która już od dziecka interesuje się duchami, ezoteryką, świadomymi snami itp. Od dawna już potrafię opuścić własne ciało oraz latać w snach bez zażywania czegokolwiek. Do zażywania substancji halucynogennych natomiast podchodzę poważnie, podobnie jak kiedyś podchodziły do tych tematów plemiona indiańskie.

randomness