Wesoły tramwaj

Czyli jak Ci wesoło, to lepiej nie spiewaj, bo może to zauważyć nauczyciel i będzie draka...

Anonim

Kategorie

Źródło

?

Odsłony

2627

Dnia 16 marca 2004 roku grupa wesołej i w _pełni trzeźwiej_ młodzieży podśpiewywała sobie w tramwaju, nikomu nie przeszkadzająca młodzież, nie zwróciła nawet uwagi iż podróż w strone 4 Liceum Oglnokształcącego w Grudziadzu odbywa także nowo zatrudniona nauczycielka angielskiego pani S., która po dotarciu do miejsca pracy niezwłocznie zawiadomiła dyrekcje iż "prawdopodobnie naćpana młodzież" terroryzowała wagon tramwajowy. Dnia 16 marca lekcje nie odbyły się normalnie ze względu na walne zebranie uczniów należącej do straszliwej grupy ćpunów, ich rodziców oraz "komisji śledczej" złożonej z: pani dyrektor, pani vice-dyrektor, nauczycieli od: chemii, biologii (czyżby badania toksykologiczne?) i matematyki. Tematem dyskusji było ordynardne zachowanie młodzieży, którą oskarżono o pobyt w szkole pod wpływem środków odurzających. Nie jestem w pełni poinformowany, więc nie moge udzielić odpowiedzi na pytanie czy wezwana została policja z alkomatami (krążyły takie pogłoski) itp. 4 Liceum w do którego uczęszczam nigdy nie przypominało obozu pracy, jednak dzisiejsza reakcja grona pedagogicznego zaszkoczyła mnie. Być może zmierzamy do świata przedstawionego w filmie "Equilibrium"? Depresja dla wszystkich!!!

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

w (niezweryfikowany)
Equilibrium jest najwieksza chała jaka ost ogladałem
pio-k (niezweryfikowany)
no w końcu szkoła ma wychowywac a metoda " za ryj go i o glebe " jest najskuteczniejsza-przecież :-P
autor (niezweryfikowany)
no w końcu szkoła ma wychowywac a metoda " za ryj go i o glebe " jest najskuteczniejsza-przecież :-P
kiki (niezweryfikowany)
miejmy nadzieje ze pinda bedzie miala do konca szkoly przesrane u uczniow ;&gt; <br>
godmode (niezweryfikowany)
sorry ze tak nie na temat, ale czytaliscie w metropolu, ze policja likwiduje Christianię? Wczoraj aresztowali tam sprzedawców i posiadaczy pewnie też... <br>(bo coś o tym nie pisze [h]...)
BenY (niezweryfikowany)
no w końcu szkoła ma wychowywac a metoda &quot; za ryj go i o glebe &quot; jest najskuteczniejsza-przecież :-P
.chudy. (niezweryfikowany)
do &quot;naćpanych&quot; uczniów miała przyjechać policja z alkomatem. LOL
wluczykij (niezweryfikowany)
śpiewac kazdy moze...
as (niezweryfikowany)
Pirdolona suka <br>chciała sie dziwka wykazac u drekcji załpanim ćpunów na goracym uczynku <br>Pioerdolona suka <br>zabić dziwke
bosy (niezweryfikowany)
dobrze miec to gowno za soba. na studia dzien w dzien nasrany przychodze i jest zajebiscie. polish edukejshon iz fuked up
. (niezweryfikowany)
Ktos ma w Grudziadzu przesrane /.../
dec (niezweryfikowany)
dobrze miec to gowno za soba. na studia dzien w dzien nasrany przychodze i jest zajebiscie. polish edukejshon iz fuked up
AleX (niezweryfikowany)
miejmy nadzieje ze pinda bedzie miala do konca szkoly przesrane u uczniow ;&gt; <br>
Doman (niezweryfikowany)
nieno nie moge w to uwierzyc! ta historia jest az tak beznadziejnie durna i głupia ,że nie chce mi się wierzyć iz miała ona miejsce!! <br> <br> <br>ta nauczycielka powinna chyba dostać jakaś nagrode! moze smialo startowac w zawodach na najgłubsza blondynke roku!(jesli jest blondynka oczywiscie) ale sadzać po tym co zrobila to nawet jesli jest brunetka to w duszy jest 100%-procentowa blondynka taka o jakich sie pisze kawaly!
qwe (niezweryfikowany)
sorry ze tak nie na temat, ale czytaliscie w metropolu, ze policja likwiduje Christianię? Wczoraj aresztowali tam sprzedawców i posiadaczy pewnie też... <br>(bo coś o tym nie pisze [h]...)
Zajawki z NeuroGroove
 • Marihuana

Tekst napisany pod wplywem THC w trakcie palenia, dodam ze pomysl na

jakiekolwiek napisanie czegokolwiek powstal tez w trakcie palenia,

tytul natomiast ukazal sie autorowi na przedniej szybie samochodu jako

swego rodzaju zwida...hmm, fajne to byly czasy a ten krotki tekst to

pamiatka po legendarnym juz zjaraniu :)

 • Banisteriopsis caapi
 • DMT
 • Mimosa Hostilis
 • Pierwszy raz
 • Ruta stepowa

Mieszkanie, zgaszone światło, kadzidła i świece, medytacyjna muzyka, dobry nastrój, nastawienie na przeżycia mistyczne.

Paliłam changę na dwa razy. Doświadczenie zlało mi się w jedno, nie jestem w stanie określić, która część była częścią którego palenia. 

Próba opisu tego doświadczenia jest jak próba określenia czterowymiarowej czasoprzestrzeni linią. Kształty i odległości straciły sens. Rzeczywistość wykrzyywiła się i rozlała w koliste piksele kolorów. Istoty ze światła i tęczy uśmiechały się przyjaźnie z góry. 

 • LSD
 • Pierwszy raz

Byłem szczęśliwy. Zdałem wszystkie przedmioty na 6 semestrze studiów, pozytywnie zacząłem wakacje. Chciałem doświadczyć wizualnych halucynacji. Czytałem wiele raportów i byłem bardzo pozytywnie nastawiony do LSD, próbując wcześniej grzybków halucynogennych w Holandii (trufli).

Całego tripa miałem przeżyć z moim przyjacielem. Podzieliliśmy jeden karton na pół i każdy miał zarzucić swoją część, jednak mój kolega zrezygnował ze względu na swój niepokojący stan psychiczny. Mimo tego towarzyszył mi w tripie i starał się mnie ogarniać przez cały czas.

 • alfa-PVP
 • Ketony
 • Pierwszy raz

Własny pokój, w nocy, słuchawki na uszach, bez towarzystwa. Humor raczej dobry, a ze względu na znikomą (żeby nie powiedzieć zerową) wiedzę na temat a-pvp- ekscytacja przed testem.

Na wstępie chciałabym uprzedzić, że to mój pierwszy tekst tutaj i zdaje sobie sprawę z tego, że może nie być idealny. Jednak ze względu na mało informacji na temat alfa-PVP w Internecie oraz brak opisu przeżyć na NG, postanowiłam napisać coś od siebie dla zainteresowanych a-PVP, żeby przed zażyciem znali ewentualnie coś więcej niż tylko nazwę, jak było praktycznie w moim przypadku. :)

 

randomness