Warszawa: przejęli ponad kilogram narkotyków

Funkcjonariusze przejęli marihuanę, tabletki extazy, LSD, haszysz oraz zlikwidowali plantację konopi.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Komenda Stołeczna Policji
mb

Grafika

Odsłony

554

Ponad kilogram narkotyków, elektroniczne wagi oraz pieniądze na poczet przyszłych kar zabezpieczyli stołeczni policjanci. Funkcjonariusze przejęli marihuanę, tabletki extazy, LSD, haszysz oraz zlikwidowali plantację konopi. W ich ręce trafiły trzy osoby, które usłyszały w prokuraturze zarzuty z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających i substancji psychotropowych oraz handel nimi grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

Stołeczni policjanci zwalczający przestępczość narkotykową sprawdzają każdą informację o osobach, które mogą posiadać środki odurzające lub substancje psychotropowe oraz nimi handlować. Tym razem ich ustalenia doprowadziły na teren Pragi Południe. Tam w jednym z mieszkań funkcjonariusze zabezpieczyli torebki z roślinnym suszem, tabletki oraz inne substancje. Ich właścicielem okazał się 36-latek, który został zatrzymany. Do policyjnego aresztu trafiła także kobieta, która chwilę wcześniej zakupiła marihuanę od mężczyzny. Funkcjonariusze zatrzymali także 34-latka, który przebywał w tym mieszkaniu. Kiedy udali się do miejsca jego zamieszkania, odkryli tam domową uprawę marihuany. W specjalnie przygotowanych boksach rosły krzewy konopi indyjskich. Stróże prawa zabezpieczyli rośliny oraz przedmioty służące do ich uprawy.

Policjanci przejęli ponad kilogram marihuany, ponad 150 gramów haszyszu, 485 tabletek extasy, grzyby halucynogenne oraz tabletki LSD. Zabezpieczyli także pieniądze na poczet przyszłych kar. Wszyscy zatrzymani zostali już doprowadzeni do prokuratury na Pradze Południe, gdzie usłyszeli zarzuty. 36-latek odpowie za posiadanie znacznej ilości środków odurzających oraz handel nimi. 32-letnia kobieta jest podejrzana o posiadanie marihuany, a 34-latek usłyszał zarzuty za posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz uprawę konopi. Sąd zadecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzn.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

JezusNaTripie
Tyle szczęścia <3
Zajawki z NeuroGroove
  • Ayahuasca

UWAGA! PONIŻSZY TEKST JEST CAŁKOWICIE FIKCYJNY, A PRZEDSTAWIONE

TU WYDARZENIA SĄ PŁODEM WYOBRAŹNI AUTORA. KAŻDY, KTO MA ZAMIAR SKORZYSTAĆ

Z ZAWARTYCH TU INFORMACJI, CZYNI TO WYŁĄCZNIE NA WŁASNE RYZYKO I ODPOWIEDZIALNOŚĆ.

Niniejszy tekst jest kompilacją dokumentów znalezionych w Sieci, oraz

doświadczeń autora.

  • 4-HO-MET

Autor: Newbe

Set & Settings: W pokoju, cisza, spokój, muzyka (shpongle) i brat śpiący w tym samym pokoju.

Doświadczenie: DPT, LSD, łysiczki, ruta stepowa, bromo-dragonfly, salvia divinorum, haszysz, marihuana, yopo, ecstasy, BZP, DXM, benzydamina, amfetamina, poppers, efedryna, kofeina, nikotyna, alko.

  • Szałwia Wieszcza

mieszkanie, pokój, przyciemnione światło, muzyczka (metal), godzina 20.

17.06.2008

  • Grzyby halucynogenne
  • Przeżycie mistyczne

Dom i własny pokój na piętrze. Na parterze rodzice, którzy spali i nie wiedzieli co będę robił. Nastawienie pozytywne. Ciekawość co się wydarzy. Chęć odpowiedzi na pytania i poznania prawdy.

 Jak opisać coś, czego opisać się nie da?

 

randomness