REKLAMA
Warszawa: przejęli ponad kilogram narkotyków

Funkcjonariusze przejęli marihuanę, tabletki extazy, LSD, haszysz oraz zlikwidowali plantację konopi.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Komenda Stołeczna Policji
mb

Grafika

Odsłony

544

Ponad kilogram narkotyków, elektroniczne wagi oraz pieniądze na poczet przyszłych kar zabezpieczyli stołeczni policjanci. Funkcjonariusze przejęli marihuanę, tabletki extazy, LSD, haszysz oraz zlikwidowali plantację konopi. W ich ręce trafiły trzy osoby, które usłyszały w prokuraturze zarzuty z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających i substancji psychotropowych oraz handel nimi grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

Stołeczni policjanci zwalczający przestępczość narkotykową sprawdzają każdą informację o osobach, które mogą posiadać środki odurzające lub substancje psychotropowe oraz nimi handlować. Tym razem ich ustalenia doprowadziły na teren Pragi Południe. Tam w jednym z mieszkań funkcjonariusze zabezpieczyli torebki z roślinnym suszem, tabletki oraz inne substancje. Ich właścicielem okazał się 36-latek, który został zatrzymany. Do policyjnego aresztu trafiła także kobieta, która chwilę wcześniej zakupiła marihuanę od mężczyzny. Funkcjonariusze zatrzymali także 34-latka, który przebywał w tym mieszkaniu. Kiedy udali się do miejsca jego zamieszkania, odkryli tam domową uprawę marihuany. W specjalnie przygotowanych boksach rosły krzewy konopi indyjskich. Stróże prawa zabezpieczyli rośliny oraz przedmioty służące do ich uprawy.

Policjanci przejęli ponad kilogram marihuany, ponad 150 gramów haszyszu, 485 tabletek extasy, grzyby halucynogenne oraz tabletki LSD. Zabezpieczyli także pieniądze na poczet przyszłych kar. Wszyscy zatrzymani zostali już doprowadzeni do prokuratury na Pradze Południe, gdzie usłyszeli zarzuty. 36-latek odpowie za posiadanie znacznej ilości środków odurzających oraz handel nimi. 32-letnia kobieta jest podejrzana o posiadanie marihuany, a 34-latek usłyszał zarzuty za posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz uprawę konopi. Sąd zadecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzn.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

JezusNaTripie
Tyle szczęścia <3
Zajawki z NeuroGroove
  • Inne

Mam 17 lat.

po raz pierwszy `bad trip` zaczal sie, gdy moi

rodzice wkrecili sobie jazde, ze pale marihuane...`od tego dnia rozpoczal sie koszmar :-)`na poczatku zaczeli sie tylko lekko martwic...

pozniej zaczely sie faszystowskie restrykcje

zamykanie na dwa tygodnie w domu bez mozliwosci skorzystania

z telefonu, czy wyjscia...

zakaz spotykania sie z kimkolwiek...

limitowany czas przebywania poza domem...

  • MDMA (Ecstasy)

  • Amfetamina
  • MDMA (Ecstasy)
  • Mefedron
  • Miks
  • Odrzucone TR

"Ryzyk fizyk. "

Witam,

  • Piper methysticum (Kava kava)


Zdravo [u]zywankiTak chcialem pogadac. Moge?

Bedzie chyba dlugo, nie robie przerw na reklame :)


randomness