REKLAMA
W torbie podróżnej miał 350 tabletek xtc

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości substancji psychotropowych.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Policja Stołeczna
ea/rsz

Odsłony

973

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości substancji psychotropowych. Przy Janie W. policjanci znaleźli tabletki extazy ukryte w metalowym pudełku. Za to przestępstwo zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii 18-latkowi grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Śródmiejscy kryminalni prowadząc działania ukierunkowane na zwalczanie przestępczości narkotykowej tym razem „namierzyli” 18-latka, który jak wynikało z zebranych do tej pory przez policjantów informacji miał mieć przy sobie znaczną ilość substancji psychotropowych.

Policjanci szybko ustalili dzień, godzinę i miejsce, w którym miał się pojawić z towarem Jan W. i zaplanowali wszystkie szczegóły akcji. Kryminalni zatrzymali mężczyznę na ulicy Polnej. W torbie podróżnej, którą 18-latek miał przy sobie policjanci znaleźli metalowe pudełko a w nim 350 tabletek extazy.

Mężczyzna został zatrzymany, a znalezione tabletki zabezpieczone, jako dowód w sprawie. 18-latek usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)
randomness