REKLAMA
Uzależnieni wstrzykują sobie narkotyki w największym szpitalu w Bostonie

Lokalna prasa informuje, że trzymają się nadziei, iż dzięki bliskości personelu medycznego nic im się nie stanie w razie przedawkowania.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

wiadomosci.com
jj
Komentarz [H]yperreala: 
Jeśli lokalna prasa ma rację... cóż, skoro brak rozwiązań systemowych, to i nie dziwota, że ludzie wdrażają redukcję szkód własnym sumptem.

Odsłony

230

W Massachusetts General Hospital, jednym z najstarszych i najlepszych szpitali w Stanach Zjednoczonych, zaobserwowano w ciągu ostatnich 18 miesięcy wzrost przypadków zażywania narkotyków przez uzależnionych. Lokalna prasa informuje, że trzymają się nadziei, iż dzięki bliskości personelu medycznego nic im się nie stanie w razie przedawkowania.

Uzależnieni wstrzykują sobie narkotyki m.in. w szpitalnych łazienkach i podziemnym garażu. Z uwagi na coraz większe rozmiary problemu kolejnych pracowników szpitala wyposażono w Narcan – lek opioidowy stosowany jako antidotum przy przedawkowaniu.

Dane, które opublikował niedawno departament zdrowia, pokazują, że liczba przypadkowych zgonów spowodowanych opioidami wzrosła w Massachusetts o 65% pomiędzy 2012 a 2014 rokiem.
Boston Medical Center to w tej chwili jedyny obok MGH szpital w mieście, którego personel, a konkretnie pracownicy ochrony, nosi przy sobie Narcan. W przyszłym miesiącu w ich ślady ma pójść kolejny – Brigham and Women’s Hospital.

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Inne


na poczatekdoswiadczenie (raczej male) - thc, tramal,kodeina, efedryna, bzd(prawie wszystkie), #, anafranil(tez w szpitalu).set&setting - szpital,oddzial dla psychicznie i umyslowo chorych;) nadzieja na wyleczeniedo szpitala trafilem na poczatku stycznia tego roku z powodu lękow, urojen i musu odstawienia bzd, ktorych bralem ostatnio az za duzo.


  • Amfetamina


Tekst jest trochę długi. Ale moja faza była dla mnie tak długa

jak ten opis.
Jazda


  • Dekstrometorfan
  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana

Set & Setting: plener -> dom -> szkola, b. dobry nastrój

Dawkowanie: 800mg piracetam, 2l wino agropol, 0.5l piwo tatra, 0.25g marihuana, 900mg dxm (14mg/kg)

Doświadczenie: alkohol, thc, dxm, amfetamina

T = czas przyjęcia głównego środka, czyli DXM (21:40)

Jest godzina 20:00

T-2:00

Brat pisze mi, czy pójdę z nim na piwo.

Hmm, czemu nie.

  • Dekstrometorfan
  • Tripraport

Nastawienie neutralne, pokój, wiatr i deszcz za oknem, ambientdub w słuchawkach (koan sound głównie).

Latający hamak