REKLAMA
Uzależnieni od heroiny rodzice leżeli na ziemi. W ich samochodzie było małe dziecko

Do bardzo przykrego incydentu doszło w Canton w stanie Ohio, gdzie pracownik budowlany i jego narzeczona uratowali zamkniętą w rozgrzanym samochodzie dziewczynkę. Gdzie byli wtedy jej rodzice? Oboje przedawkowali heroinę w skutek czego stracili przytomność.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

popularne.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedrukz podanego źródła.

Odsłony

246

Ten widok mrozi krew w żyłach. Do bardzo przykrego incydentu doszło w Canton w stanie Ohio. To tam pracownik budowlany i jego narzeczona uratowali zamkniętą w rozgrzanym samochodzie dziewczynkę. Gdzie byli wtedy jej rodzice? Jak się okazuje, oboje przedawkowali heroinę w skutek czego stracili przytomność.

Zdjęcia z szokującego zdarzenia opublikował w mediach społecznościowych Eric Asher. 43-latek wspomina, że gdy wybrał się na zakupy, zobaczył leżącą tuż obok samochodu parę.

Chwilę później wraz ze swoją narzeczoną dostrzegł, że w pojeździe jest ktoś jeszcze. W środku, na foteliku samochodowym znajdowała się zapocona i płacząca dziewczynka. Auto było bardzo rozgrzane. Temperatura tego dnia sięgała 31 stopni Celsjusza.

Narzeczona mężczyzny wyciągnęła dziecko z rozgrzanego do granic możliwości samochodu i podała mu wodę. Asher chwycił w tym czasie za telefon i zadzwonił na policję. Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce, okazało się, że leżąca na ziemi para jest uzależniona od heroiny, na co wskazywał m.in. stan, w jakim się znajdowali.

"Jechaliśmy w dół drogi. W pewnym momencie spojrzałem w prawo i zobaczyłem leżących na ziemi kobietę i mężczyznę. Chwilę później zauważyłem, że ich kolor skóry jest fioletowy. Maleństwo, które było w samochodzie, było zalane potem. Wiedzieliśmy, że jest odwodnione, dlatego niemal natychmiast podaliśmy mu wodę. Jego zdrowie było dla nas w tym momencie najważniejsze" – powiedział w wywiadzie dla InsideEdition. com Asher

Dziecko zostało przebadane. Poza niewielkim odwodnieniem, nie odniosło żadnych obrażeń. Chwilę później odebrali je ze szpitala krewni, którzy będą się nim teraz zajmować. Rodzice maleństwa są oskarżeni o spowodowanie zagrożenia dla życia dziecka. I choć oboje trafili do aresztu, zostali z niego zwolnieni po wpłaceniu 1000 dolarów kaucji.

Asher nie bez powodu opublikował zdjęcia z całego zdarzenia w sieci. Chce w ten sposób podnieść świadomość innych ludzi, którzy kiedykolwiek zdecydowali się na zażycie heroiny.

"Bóg pozwolił nam się znaleźć we właściwym miejscu i we właściwym czasie" – napisał pod jednym ze zdjęć
Wstrząsające fotografie zostały skomentowane przez wiele osób. Internauci niejednokrotnie gratulowali Asherowi jego interwencji. Podkreślali, że gdyby nie on, dziecko mogłoby nie przeżyć.

"Oboje powinni zostać pozbawieni praw rodzicielskich, dopóki nie udowodnią, że nie mają już nic wspólnego z narkotykami"

"Nie znam cię, ale dziękuję. To dziecko żyje dzięki tobie i twojej rodzinie"

"To dziecko wciąż może cieszyć się życiem dzięki tobie. Jesteś niesamowitym człowiekiem" – czytamy w komentarzach

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • 1P-LSD
  • Pierwszy raz

nastrój i oczekiwania bardzo sprzyjające podobnie jak otoczenie

Do skosztowania pierwszy raz tej substancji przygotowywałem się ponad miesąc, gdy już dotarła uznałem że nie ma sensu tracić więcej czasu i spróbuję nowy zakup w nadchodzący weekend - dlatego umówiłem się z kumplem na niedziele, na rano, jednak niestety pogoda pokazała mi marynarski gest gdyż był wówczas styczeń, na szczęście na następny dzień pogoda dopisywała co zaskutkowało kartonem w gębie.

  • Pozytywne przeżycie
  • Silene Capensis

Mocne zmęczenie, oczekiwania neutralne

Korzeń snów nie jest jakąś torpedą ani używką dla ludzi głodnych ekstremalnych wrażeń, aczkolwiek jest dość ciekawy w swoim działaniu, dlatego postanowiłem opisać moje doświadczenia z nim. Można podobno się nieźle ujebać, gdy zje się 3 gramy, lecz wolałem go dawkować powoli. Codziennie jadłem mniej więcej 0,7-1 gram, czyli niecałe pół łyżeczki korzenia. Przez sześć dni obserwowałem swoje reakcje. Szału, szczerze mówiąc, nie było, ale już wiem, gdzie popełniłem błąd. No i właśnie to chcę wam najbardziej przekazać- naukę na swoim błędzie, żebyście go potem wy nie musieli popełniać.

  • Dekstrometorfan

  • 4-HO-MET
  • Przeżycie mistyczne

Od 5 lat palę MJ, zacząłem szukać czegoś nowego nie żeby się naćpać, ale czegoś co poszerzy moją świadomość. Trafiłem na proszki, po mocnym struciu metaamfetaminą po pół roku zabawy z tym, wiedziałem że to bez sensu i że takie substancje niszczą. Dalej nie znalazłem substancji która pozwoli mi zobaczyć więcej, tak trafiłem na psychodeliki i zacząłem od 4-ho-met. Miejsca : Pub do momentu wejścia, starówka w moim mieście, dom. Samotna podróż. Refleksyjnie.

Po tym co napisałem w Set&Setting,  czułem że psychodeliki dadzą mi to czego szukam. Coś co pozwoli mi zobaczyć i zrozumieć więcej.

21 : 00

27 mg 4 ho met ląduje w chusteczce, połykam i wychodzę z domu pokazać się u koleżanki na urodzinach.

21 : 30