REKLAMA
Uwaga to nie cukierki! W Legnicy pojawiły się nowe narkotyki

Komenda Miejska Policji w Legnicy ostrzega przed groźnymi narkotykami przypominającymi wyglądem cukierki, które nie dawno pojawiły się na terenie miasta oraz powiatu legnickiego.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

tulegnica.pl
Dawid Stefanik
Komentarz [H]yperreala: 
Sorry, nie mogliśmy tego nie wrzucić...

Odsłony

661

Komenda Miejska Policji w Legnicy ostrzega przed groźnymi narkotykami przypominającymi wyglądem cukierki, które nie dawno pojawiły się na terenie miasta oraz powiatu legnickiego.

- Tak niepozornie wyglądające tabletki, to w rzeczywistości narkotyki. Toksyczne substancje, które są w nich zawarte zawierają pochodne ecstasy. Apelujemy do rodziców, aby przeprowadzili ze swoimi dziećmi rozmowę profilaktyczną o zagrożeniach związanych z narkotykami, a także o nie przyjmowaniu od obcych osób żadnych słodyczy. Również zalecamy sprawdzić rzeczy osobiste swoich pociech pod kątem posiadania tego typu tabletek, które mogą zaszkodzić ich życiu i zdrowiu - informuje mł.asp. Jagoda Ekiert, rzecznik prasowy legnickiej policji.

Śledztwo w sprawie niebezpiecznych narkotyków, które niedawno pojawiły się na lokalnym "czarnym rynku", prowadzi obecnie Prokuratura Rejonowa w Legnicy.

Oceń treść:

Average: 3.5 (4 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina
  • Etanol (alkohol)
  • Fluoksetyna

Set & Setting: jezioro w lesie poza miastem, namiot na plaży, deszcz i ciemność, dzień wcześniej palenie do nieprzytomności

Wiek: 17 lat, 70 kilogramów. ,obaj mniej wiecej tak samo.

Nie zamierzam namawiać tym wpisem nikogo do brania benzydaminy, fluoksetyny w celach innych niż terapeutyczne i picia wódy. Stanowczo odradzam ww. substancje.

  • Grzyby halucynogenne
  • Tripraport

Długo wyczekiwany dzień przez nas wszystkich, nastawienie jak najbardziej pozytywne

Ten dzień był wyczekiwany długo przez nas wszystkich, zacznę od nazewnictwa. Ja jestem K. byli ze mną D. mój dobry przyjaciel, M. tak samo dobry przyjaciel i F. mój najlepszy kuzyn. Jakoś około rok temu razem z D rozmawialiśmy o LSD, że napewno chcielibyśmy tego spróbować, ale się nam nie śpieszy. Po kilku miesiącach stwierdziliśmy, że jednak chcemy spróbować szybciej, moim podejściem na początku sterowała jedynie ciekawość, jak u każdego. D jako pierwszy zaczął więcej czytać o psychodelikach, często mi o tym opowiadał, choć nie wykazywałem większego zainteresowania, do czasu.

  • Amfetamina

Overview

Po amfetaminach, podobnie jak po kokainie, odczuwa się ogromny

przypływ energii, wyraźne podwyższenie nastroju i podniecenie porównywalne

do orgazmu. Jedna z odmian, metamfetamina, ma taką moc, iż zyskała nazwę

SPEED (szybkość). Speed ma złą reputacje, ponieważ może wystąpi po nim