USA: Córka meksykańskiego barona narkotykowego przyznała się do handlu narkotykami

Córka szefa jednego z najpotężniejszych meksykańskich gangów narkotykowych przyznała się do prowadzenia transakcji finansowych z meksykańskimi firmami uznanymi za handlarzy narkotyków - podał w piątek Departament Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

wnp.pl/PAP
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

60

Córka szefa jednego z najpotężniejszych meksykańskich gangów narkotykowych przyznała się do prowadzenia transakcji finansowych z meksykańskimi firmami uznanymi za handlarzy narkotyków - podał w piątek Departament Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych.

Postępowanie sądowe wykazało, że Jessica Johanna Oseguera Gonzalez dokonywała transakcji dotyczących nieruchomości z sześcioma firmami, zapewniając wsparcie materialne kartelowi Jalisco New Generation Cartel (CJNG) kierowanemu przez jej ojca Nemesio "El Mencho" Oseguera- poinformował departament w komunikacie prasowym.

Działając w ten sposób, 34-letnia obywatelka USA i Meksyku naruszyła sankcje karne wynikające z ustawy o zwalczaniu międzynarodowego handlu narkotykami.

Amerykańscy urzędnicy opisali Jessicę Johannę Oseguera Gonzalez aresztowaną w lutym 2020 roku, jako główną praczkę brudnych pieniędzy gangu. Jej proces zaplanowany jest na 11 czerwca, grozi jej maksymalna kara do 30 lat więzienia.

Jej ojciec, były policjant, pozostaje na wolności. "El Mencho" jest jednym z najbardziej poszukiwanych mężczyzn w Meksyku, za jego głowę wyznaczono nagrodę w wysokości 10 milionów dolarów.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana

Nazwa substancji: Grzybki halucynogenne

Dawka: 75 świerzych

Doświadczenie: Mnóstwo jarania, amfetaminy, piguł, trochę kwasów

i niewiele opiatów. Różne mieszanki. Grzybki poraz chyba 7, ale

pierwszy raz w dwace powyżej 60.  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

Park Krajobrazowy ujścia Warty, pod Kostrzynem. Ciepły sierpniowy dzień, piękna pogoda, pozytywne nastawienie. Dużo miłości.

Spróbowanie LSD jest jedną z idei, które pojawiły się w mojej głowie dość dawno- zanim jeszcze zjawiło się przy mnie moje Hitori. Moim poszukiwaniem LSD kieruje jakieś fatum, lub klątwa, gdyż za każdym razem gdy chciałem tego kartona spróbować działy się dziwne rzeczy lub też nie udawało mi się. Kilka razy trafiał trefny karton (chyba BRDF), raz Igor mi zjadł (pozdro IGI:)) ,raz zabrakło kasy bo był inny plan, sto razy nie było jak załatwić.
W międzyczasie zapomniałem oczywiście o tym kwasie, poznałem hometa, grzyby oraz inne tryptaminy a także LSA.

  • Muchomor czerwony


Poniższy rysunek i tekst został stworzony pod wpływem muchomora czerwonego.  • Efedryna

Słoneczny dzień, lekki wiaterek wiał od strony północno zachodniej.

Motocykliści przejechali obok mnie, siedziałem na przystanku autobusowym

konsumując pierszą w tym dniu kromkę chleba, ser, trochę szynki, masełko.

Kanapka była lekko ciepła. W sklepie obok kupiłem napój w butelce o pojemności

0,6l, a w aptece położonej trochę dalej niż ten sklep, zaopatrzyłem się w dwa

opakowania tegoż specyfiku o nazwie podanej w tytule. Sprzedawca nie patrzył na

randomness