Umilali sobie trasę paląc fajkę wodną z marihuaną

Z uchylonego okna samochodu wydobywał się gęsty dym, co zwróciło uwagę patrolu Inspekcji Transportu Drogowego przejeżdżającego krajową „szóstką” w Wejherowie. Okazało się, że kierowca i pasażer umilali sobie podróż paląc fajkę wodną z marihuaną.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

www.nadmorski24.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

117

Z uchylonego okna samochodu wydobywał się gęsty dym, co zwróciło uwagę patrolu Inspekcji Transportu Drogowego przejeżdżającego krajową „szóstką” w Wejherowie. Okazało się, że kierowca i pasażer umilali sobie podróż paląc fajkę wodną z marihuaną.

Obok samochodu, którego wnętrze spowite było gęstym, białym dymem nie mogły obojętnie przejechać służby z Inspekcji Transportu Drogowego. Funkcjonariusze zajmujący się kontrolą prawidłowego poboru opłaty elektronicznej na krajowej „szóstce” w Wejherowie zwrócili uwagę na jeden z przejeżdżających samochodów osobowych i udali się za nim.

– Kierowca po chwili zorientował się, że jedzie za nim patrol ITD. Zaczął wykonywać nerwowe ruchy, próbował bezskutecznie zapiąć pas bezpieczeństwa, a jego pasażer opróżnił przez okno fajkę i schował ją na tylne siedzenie – czytamy w notatce prasowej Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego.

Pojazd został zatrzymany do kontroli drogowej. Po otwarciu drzwi nie dało się nie wyczuć charakterystycznego zapachu dymu marihuany. Na miejsce wezwano patrol z wejherowskiej komendy.

Badanie wykazało, że zarówno kierowca jak i pasażer byli pod wpływem środka odurzającego. Obu zatrzymano za posiadanie narkotyków, a kierujący dodatkowo odpowie za prowadzenie pojazdu pod wpływem narkotyków i bez wymaganych uprawnień.

Do zdarzenia, jak informuje ITD w komunikacie z 24 maja, doszło w piątek (21 maja).

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25


zaraz po przebudzeniu::
[komentarzy `w trakcie` nie wysylam, przezycia wywolane lsd kloca

sie ze strukturami jezyka, wyszedl z tego belkot, z ktorego samemu

trudno mi cos wnioskowac]  • LSD-25
  • Pierwszy raz

Byłem bardzo podekscytowany ale również troszkę zestresowany. Troszkę momentami pobolewał mnie brzuch, ale nie wiem czy to z głodu czy ze stresu po prostu. Jako otoczenie wybrałem mój pokój, w którym to testowałem wszystkie używki które mi przyszło wziąć. Rola Trip sittera wypadła na mojego brata. Zawsze jak coś testowałem to właśnie z nim, a dodatkowo sam parę dni później miał zarzucić trochę kwasku, więc mógł popatrzeć jak to wygląda z zewnątrz.

O LSD czytałem od naprawdę długiego czasu. Podobała mi się bardziej duchowe przeżycie tej substancji niż "rozrywkowe". Udało mi się zdobyć dzięki cebulki.
Zamówiłem 5 blotterów po 110 µg. Paczka doszła po 2 dniach. Postanowiłem na następny dzień już wziąć, ponieważ warunki mi odpowiadały - miałbym mieszkanie dla siebie i brata na najbliższe 9h.
 

Dzień brania
Godzina 4:50

  • Dekstrometorfan
  • Marihuana
  • Miks

Chłodny listopadowy dzień, ulice i środki komunikacji miejskiej Trójmiasta, zimny i niewygodny garaż na jakimś zadupiu, wspaniały humor w związku ze spotkaniem z moimi ulubionymi ćpunkami ;) Kompania w składzie: ja, Bill, Ironia, McOffsky, Jezus i koleżanka spoza forum - D.

   Trip report przeniesiony z forum hyperreal.info.

randomness