UK: Liberalni Demokraci chcą pełnej legalizacji marihuany

Dyskusja na temat ewentualnego zalegalizowania rekreacyjnego użytkowania marihuany toczy się na Wyspach od dłuższego czasu. Politycy częstą są pytani o swoją opinię na ten temat. Pierwszym z nich otwarcie popierającym złagodzenie prawa w tym zakresie jest szef Liberalnych Demokratów Tim Farron.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Polish Express

Odsłony

84

Dyskusja na temat ewentualnego zalegalizowania rekreacyjnego użytkowania marihuany toczy się na Wyspach od dłuższego czasu. Politycy częstą są pytani o swoją opinię na ten temat. Pierwszym z nich otwarcie popierającym złagodzenie prawa w tym zakresie jest szef Liberalnych Demokratów Tim Farron.

Posiadający zaledwie 8 przedstawicieli w Izbie Gmin Liberalni Demokraci chcą wezwać rząd do opracowania nowej strategii dotyczącej regulacji prawnych palenia marihuany dla celów rekreacyjnych i leczniczych. Partia chce w ten sposób dać sygnał wyborcom na temat swoich „nowoczesnych” poglądów. Powołany został już specjalny zespół ekspertów, badający możliwości zmiany obowiązujących przepisów. Ocenili oni, że każdego roku skarb państwa na zalegalizowaniu narkotyku mógłby pomóc zaoszczędzić skarbowi państwa miliard funtów. Czysty zysk z podatków wyniósłby między 400 a 900 milionów funtów, kolejne 200-300 milionów uratowane zostałoby w budżecie wymiaru sprawiedliwości. Eksperci opierają się na wynikach uzyskanych przez niektóre stany w USA, które już zdecydowały się na taki krok. Niedługo zostanie wydany specjalny raport w tej sprawie.

Lider liberalnych demokratów jest przekonany, że tzw. wojna z narkotykami jest już skończona i trzeba szukać nowych rozwiązań. Z pewnością podniesienie tak kontrowersyjnej społecznie i medialnie kwestii ma również na celu zdobycie rozgłosu dla partii, która w wyniku ostatnich wyborów parlamentarnych straciła 49 posłów. David Cameron w przeszłości zwracał uwagę na konieczność zmian w prawie narkotykowym. Wykluczył jednak możliwość ich całkowitej legalizacji.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
 • Grzyby halucynogenne
 • Tripraport

Świętowanie sukcesu, perspektywa ogromu pracy w niedalekiej przyszłości.

Ostatnio wrzuciłem swój raport tutaj 3 lata temu. Niesamowite jak ten czas szybko upyłnął.  A więc tym razem - trip po grzybkach. 

Rzecz działa się wczoraj po 25 nóżkach i kapeluszach łysiczki lancetowatej. Pełne spektrum efektów rozwinęło się nim wskazówka minutowa zdążyła zatoczyć koło. 

 

 • Benzydamina
 • Dekstrometorfan
 • Etanol (alkohol)
 • Miks

Od parku w stolicy, przez jazdę pociągiem aż do cieplutkiego domu, także ciekawie

Część pierwsza

 • Inne
 • Pierwszy raz
 • Powój hawajski

Bezpieczne i spokojne, własny pokój, wypoczęty i zdrowy. Długo oczekiwany pierwszy raz z LSA. Więcej na początku tr

 Jakieś 2 lata temu trafiłem na tr;
http://hyperreal.info/node/2042#axzz1qR3AA1l6

 • Inhalanty
 • Miks

Wbiegając do łazienki w poszukiwaniu gumek do włosów rzucił mi się w oczy pamiętny zielony ręcznik, dzięki któremu do mojej głowy wpadł pomysł na napisanie tego oto tripraportu. Niestety moje umiętności składnego pisania są znikome, jednakże wspomniany ręcznik nie pozwala o sobie zapomnieć, a zatem zapraszam do przeczytania poniższego tekstu :)