REKLAMA
Uczeń zawieszony za używanie PHP

Topeka, KS - Brett Tyson został zawieszony po tym, jak nauczyciele dowiedzieli się, że mógł on używać PHP

Anonim

Kategorie

Źródło

zstarship.us

Odsłony

34809
- Nauczyciel podsłyszał go jak mówił, że używał PHP. W ramach naszej zasady "Zero Tolerancji dla używania narkotyków" został on natychmiast zawieszony - powiedział dyrektor Clyde Thurlow - Nie wiemy dokładnie co to jest PHP, podejrzewamy, że jest to pochodna PCP albo nowy tzw. "designer drug" (syntetyczny narkotyk na zamówienie) jak GHB. Rodzice są przerażeni odkryciem nowego niebezpieczeństwa w szkole, do której uczęszczają ich dzieci i domagają się od niej zrobienia czegoś z tym problemem.

- Słyszeliśmy, że dowiedział się on o PHP w szkole z sieci. W szkole może nawet działać zorganizowana siatka rozprowadzająca PHP - powiedział zirytowany ojciec Carol Blessing. - Szkoła powinna uczyć nasze dzieci czytać i pisać, a nie o niebezpiecznych narkotykach jak PHP.

W odpowiedzi na żądania rodziców szkoła przekonfigurowała sieciowy serwer dostępowy tak, aby blokował on dostęp do wszystkich stron wspominających o PHP. Dyrekcja twierdzi, że powstrzyma to innych uczniów przed podzieleniem losu Bretta Tysona. Przeszukano także szafki oraz sprowadzono psa wykrywającego narkotyki. Z wywiadów z uczniami wynika, że używanie PHP jest szeroko wśród nich rozpowszechnione, a szczególnie popularne wśród jajogłowych aspołeczniaków.

Brett Tyson powiedział w wywiadzie dla BBspot.com: - Kompletnie nie wiem co tu się, kurde, dzieje, ale to zawieszenie daje mi więcej czasu na gre w Quake. Hahaha!
PHP jest skryptowym językiem programowania serwisów internetowych, co brzmi bardzo niebezpiecznie, prawda?. Wielu użytkowników zaczynało od Perla, ale przerzuciło się na bardziej potężny PHP.
Więcej informacji jak rozpoznać czy Twoje dziecko używa PHP znajdziesz na stronie www.php.net.

Tłumaczenie: scream

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

:) (niezweryfikowany)
ale lol :D
akysz (niezweryfikowany)
i dobrze ze sie za to biora, moj mlodszy brat siedzi w tym gufnie po same uszy ;[
kapel[u]tek (niezweryfikowany)
ROOOOOOOOOOOOTFLLLLLLLLLL. <br> <br>Kapelusznik.
Eugenia. (niezweryfikowany)
...niech wreszcie wladze wezma sie za te nielegalne srodki. Moj syn uzywa tego od samego pocztku. Bardzo sie o niego boje, wyslalem nawet list do Millera i do Monaru. <br> <br>PS. Rucham sie z Halina! <br> <br>Pozdrawiam w pokoju, <br>Matka Eugenia w Bojazni Bozej.
DamiaN (niezweryfikowany)
to straszny nalog to php, powinni sie wziac tez za html i c++
piv0 (niezweryfikowany)
to straszny nalog to php, powinni sie wziac tez za html i c++
ASM-LSA_TRIX (niezweryfikowany)
heheheh a z cgi albo htm tez mozna wpasc?
.chudy. (niezweryfikowany)
ja też używam php, ale są po tym jazdy, tylko strasznie uzależnia (najlepiej jest sobie postawić server w domu). a tak na marginesie ile lat jest za korzystanie z php?
artur (niezweryfikowany)
do takich jak ja zwykle sie strzela <br>uzywam od roku MySQL-a <br>a od puszabazy <br>nie mam juz fazy <br>juz za samo PHP <br>dostaje sie czape
scr (niezweryfikowany)
a ja dziś przedawkowałem PHP i odkryłem, że dobrym antidotum jest rower. a poza tym używam BSD, które jest podobno co najmniej tak samo ciężkie jak LSD ;)<br>
podszum (niezweryfikowany)
do takich jak ja zwykle sie strzela <br>uzywam od roku MySQL-a <br>a od puszabazy <br>nie mam juz fazy <br>juz za samo PHP <br>dostaje sie czape
Zaj|Li (niezweryfikowany)
ma ktos ognia?? ;)
dlugi (niezweryfikowany)
ja tez uzywam PHP :DDD bauahhaha
pku (niezweryfikowany)
:D hyhyhy.... <br>
baczko (niezweryfikowany)
ale jazde ktos robi !! hehe <br>wiecie co te PHP jest czyms zajebistym, jest bardzo dobry, uzywalem kiedys HTML, nie za bardzo; uwazam ze PHP to przyszlosc, sam mam i wiem co to jest, a wiecie a starzy nawet nie wiedza co to jest?? hehe <br>ale jazde ktos robi !! hehe
AleX (niezweryfikowany)
to jakies jaja sa ?? <br>jesli nie, to to nie jest ani troche smieszne, to wprawilo mnie w najwieksze oslupienie z tego co dotad przeczytalem na hypciu... krist....
koscielikowska (niezweryfikowany)
To teraz już wiem, dlaczego cały Hyperreal działa na php :-) <br> <br>-- <br> &quot;Powiedziałem narkotykom: NIE , ale one nie posłuchały. &quot;
Yog (niezweryfikowany)
Wy sobie jajca robicie chyba ;) Ale jak ktos chce to moze mi dac swojego maila to mu wysle jakas fajna bajke ;)
Skellen (niezweryfikowany)
Coz , kretynizm nie ma granic ;] <br>
pc_rider (niezweryfikowany)
Świetne... <br> <br>Ja też trochę używam PHP. <br> <br>No ale chyba nie jestem uzależniony, bo dopiero się uczę. <br> <br>Ale żałuje, że mnie nie zawiesili za to... Może to dla tego, że moje miasto jest tolerancyjne :D <br> <br>Oj... w dzisiajszych czasach zawieszenie ucznia za to, że powiedział, że używa PHP jest mniejwięcej czymś takim czym było palenie czarownic na stosie w średniowieczu :) <br> <br>//słodka niewiedzy!! <br> <br>Pozdrawiam... i uważajcie, bo to wciąga :)))
scr (niezweryfikowany)
a więc pierwsza działka za darmo! :) i każda następna też ;)
D4 (niezweryfikowany)
zawieszac nalezy za uzywanie TPSA :)
DamiaN (niezweryfikowany)
stworzymy organizacje &quot;PHP - nie biorę &quot;
MaGik (niezweryfikowany)
&quot;Internet bez PHP &quot; <br> <br> <br>hahaha :D
MAŃĆÓŚ (niezweryfikowany)
ojjj... to już wiem jak wypaść ze szkoły! wystarczy śpiewać &quot;Używam PHP, nic mi nie zrobicie! &quot;
zen (niezweryfikowany)
buahahhaha co za debile omfg ;o
velder (niezweryfikowany)
... gdyby wbic sie do budy i powiedziec. mam DXM przy sobie. i on tez ma. i tamten ... blach !!! <br> <br>czy istnieje juz strona odnosnie takich jebnietych &quot;pomylek &quot; dragowych? <br> <br>pozdro ...
dktr (niezweryfikowany)
heheheh a z cgi albo htm tez mozna wpasc?
Beem (niezweryfikowany)
Serio?
gerer (niezweryfikowany)
OMG!
LaSziDo (niezweryfikowany)
Lepszych slonecznych dni rzyczy PHP
Born To Bounce (ona) (niezweryfikowany)
no nie ..rozwalił mnie ten artykuł po prostu. Ludzie! Dajcie sobie spokój z poszukiwaniem niebezpiecznych substancji i łapaniem programistów-narkomanów. Jeżeli ktoś chce ćpać to i tak będzie to robil niezależnie od tego ile kundelków - detektywów wynajmiecie
Zajawki z NeuroGroove
  • Pierwszy raz
  • Powoje

Set: zmęczony umysł jaki ciało po długim spacerze przez rynek, dobry humor Setting: Rynek główny Wrocław; muszę mówić coś więcej ?

Na początku dodam, że był to mój pierwszy raz z psychodelikami. Spodziewałem się czegoś bardziej energicznego, czegoś co będzie przyjemne i odmulające, ale wyszło jak wyszło. A i godziny będą podawane na pamięć; nie będę dodawał przy każdej godzinie "ok.".

 

18:00 - Godzina przyjęcia. Pogryzłem i połknąłem nasiona (w ilości ok. 3,5g) w hotelu razem z 2 kolegami. Smak nie był tak zły jak opisywali go inni testerzy. Co prawda był gorzki ale wystarczyła zwykła woda żeby przełamać gorycz i ją zneutralizować.

  • Powój hawajski
  • Powoje

s&s: las – pole – las – dom; ciepły, sierpniowy dzień; dobry nastrój; chłopak (L.) jako opiekun (trzeźwy)
dawka: 6 kapsułek Druid’s Fantasy
wiek: 19
doświadczenie: LSA, ruta stepowa, dxm, mj, benzydamina

17:18 Połknięcie kapsułek tuż po wejściu do lasu. Przez jakieś dwie godziny spacerowaliśmy po ścieżkach robiąc zdjęcia owadom i myśląc nad tym, gdzie się rozłożymy. Jak zwykle, zanim LSA weszło, minęły jakieś dwie godziny, przy czym po połowie tego czasu – również jak zwykle – zaczęłam wątpić w powodzenie wyprawy, tak w sensie dosłownym, jak i metaforycznym. Ponieważ obecność ludzi w lesie lekko mnie irytowała, nie mówiąc już o postępujących nudnościach, chłopak zaprowadził mnie w jedno sprawdzone miejsce, pas zieleni pomiędzy dwoma polami. Cicho, spokojnie, ładnie.

  • Grzyby halucynogenne
  • Przeżycie mistyczne

Paskudna listopadowa aura, nienajlepsze samopoczucie, niewyspanie po 3-meo-pcp, pustka w glowie.

Nie zapowiadało się kolorowo. Za oknem szaro, jak i szare były nasze oczy od niewyspania i dawkowania 3-meo-pcp. Działanie antydepresyjne tego ostatniego jest sprawą mocno przesadzoną. Czułam się całkowicie listopadowo siedząc tak na kanapie z Kosmo i przyglądając się niewidzącym wzrokiem bujającym się na wietrze drzewom. Kosmo wstał, co ledwie zarejestrowałam kątem oka i zdjął coś z półki. Tym czymś była zalegająca tam od kilku miesięcy setka grzybów.

  • Grzyby halucynogenne
  • Tripraport

tripowy pokoj w tripowych czapkach

Około 22 z dwoma kolegami zjedliśmy po 19 g świeżych grzybów. Uczucie okropne, w życiu bym nie pomyślała, że zjem surowe grzyby żeby sobie przeżyć tripa. Grzyby zaczęły wjeżdżać jakoś po 40 minutach, na początku zaczęłam zwracać uwagę na jakieś dziwne rzeczy, widziałam dużo kształtów. Z dołu gdzie gadałam z rodzicami przeniosłam się na górę do naszego pokoju na tripa, z kompem z muzyczką i wygodnymi krzesłami.