Tragiczny finał konkursu picia spirytusu

"Konkurs w piciu wódki" w jednym z rosyjskich miast miał tragiczny finał - informuje serwis gazeta.ru. Zwycięzca nie przeżył, a jego konkurenci znaleźli się w szpitalu.

Anonim

Kategorie

Źródło

wp.pl

Odsłony

3592
"Konkurencja trwała ok. 30-40 minut. Zwycięzca wypił trzy półlitrowe flaszki czystego spirytusu, po odwiezieniu do domu zmarł w przeciągu 20 minut" – poinformował prokurator badający sprawę.

Konkursy picia zorganizował dyrektor sklepu z alkoholem. Oferował 10 litrów wódki temu, który wypije najwięcej w najkrótszym czasie – informuje gazeta.ru.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

u93 (niezweryfikowany)
3 politrowe flaszki spirytusu? Chyba lejkiem do zaladka sobie je bezposrednio zapodawal, bo by mu przelyk zazarlo.. no tak, ale to przecie Rosja...
czesmen (niezweryfikowany)
czytałem ten artykuł w lokalnej gazecie gdzieś 2 miesiące temu,myślałem że informacje na głównej stronie sąa bieżące!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <br>
law (niezweryfikowany)
czytałem ten artykuł w lokalnej gazecie gdzieś 2 miesiące temu,myślałem że informacje na głównej stronie sąa bieżące!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <br>
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne

Zacznijmy od tego, że od Psylocybiny to jeszcze nikt nie umarł.....nawet śmiem powiedzieć że są one zdrowe:))) Jeśli ktoś ma dobrze poukładane w głowie i w życiu to grzybki mogą mu jedynie pokazać prawdziwe oblicze i niezwykłą przejrzystość naszego świata i sprawić, że zaczynamy rozumieć rzeczy, które kiedyś były dla nas zagmatwane.
  • Powój hawajski

Subst: LSA (LA-111) - Ipomoea tricolorDawka: 170 nasion

Kupiliśmy z kumplem w sklepie 17 paczek nasion Ipomoei. Na następny dzień mieliśmy odbyć psychedeliczną podróż. Dwa dni wcześniej sprawdziłem na sobie dawkę - 80 nasion. Miałem lekkie efekty, ale ważniejsze było to, że nasiona okazały się nietoksyczne tj. bez fungicydów, herbicydów, insektycydow i innych chemikaliów, którymi zwykle pokrywane są nasiona przez producentów. To bardzo ważne - sprawdzić w jakiś sposób, czy nasiona nie są zatrute.

a

  • 2C-P
  • Bad trip
  • Etanol (alkohol)

  • Marihuana

Nazwa substancji:Marihuana

Doświadczenie:kilkanaście razy mj,raz hasz,3 razy salvia divinorum

Miejsce:mój pokój,godzina 21:30-cala rodzina powoli układa się do snu


W szkole zakupiłem od kumpla porcje za 10zł,z dużą niecierpoliwością czekałem na ten

wieczór,gdyż pierwszy raz postanowiłem palić sam(coś w rodzaju mentalnej autoterapii

;P)


randomness