REKLAMA
Tortellini z dopalaczami. Policjanci przechwycili kilogram niebezpiecznych kryształków

41-latek z Bydgoszczy wpadł, kiedy wracał z towarem z sąsiedniego województwa. W plecaku, schowanym w bagażniku, przewoził pół kilograma szarych kryształków, które włożył w opakowanie po pierożkach.

41-latek z Bydgoszczy wpadł, kiedy wracał z towarem z sąsiedniego województwa. W plecaku, schowanym w bagażniku, przewoził pół kilograma szarych kryształków, które włożył w opakowanie po pierożkach. – Przeszukanie jego mieszkania przyniosło kolejne odkrycia – mówi portalowi tvp.info kom. Przemysław Słomski z KWP w Bydgoszczy.

41-letniego bydgoszczanina kryminalni obserwowali od kilku tygodni. – Podejrzewali, że może posiadać zakazane środki psychoaktywne – wyjaśnia kom. Przemysław Słomski z KWP w Bydgoszczy.

Akcję zaplanowano na środę wieczorem, kiedy mężczyzna wracał z sąsiedniego województwa pomorskiego.

Do zatrzymania przystąpili kryminalni z Bydgoszczy oraz patrol drogówki. Audi, którym jechał 41-latek, zatrzymano w miejscowości Borówno.

W bagażniku auta funkcjonariusze znaleźli plecak, a w nim opakowanie po pierożkach wypełnione podejrzanymi szarymi kryształkami. Mężczyzna oznajmił, że jest to pochodna metamfetaminy. Został natychmiast zatrzymany.

Przeszukanie mieszkania mężczyzny szybko przyniosło kolejne znalezisko. W sumie policjanci przejęli kilogram dopalaczy. Badanie w policyjnym laboratorium wykazało, że jest to 4-CMC. – Substancja ta wykazana jest w znowelizowanym wykazie rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie nowych substancji psychoaktywnych – tłumaczy kom. Słomski.

Kryminalni nadal zbierają materiał dowodowy pozwalający na przedstawienie zatrzymanemu 41-latkowi zarzutu.

4-CMC, inaczej nazywany klefedronem, to jeden z podstawowych składników tzw. dopalaczy. Rok temu Centralne Biuro Śledcze Policji zlikwidowało na Pomorzu jedną z największych fabryk klefedronu w Europie.

Laboratorium produkcyjne znajdowało się w hali na terenie miejscowości Bożepole Małe w woj. pomorskim. Przejęto wówczas 135 kg niebezpiecznych substancji. Wywożenie ich trwało kilka dni.

Oceń treść:

Average: 2 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Etanol (alkohol)
  • Mieszanki "ziołowe"
  • Problemy zdrowotne

Ponad rok po napisaniu i załadowaniu tego tekstu - proszę o podejście do niego z dystansem i powstrzymanie się od osądzania mnie na jego podstawie.

Teraz jest rano (05:46) i jakoś w polowie tego TR’a jestem i wpadłem na pomysł, że dobrze by było dać znać, że ide ćpac spać nie nie nie rym. Dalej faza leci leci pięknie leci słonko jakie wstało no to tam na dole czytać raczej radze miejcie wszystko na uwadze cium ciuraczki :*)

  • Kannabinoidy
  • Katastrofa

Wizyta u znajomych, przyjemna atmosfera

Napisałam ten artykuł, żeby przestrzec zwłaszcza osoby zaczynające doświadczenia z substancjami psychoaktywnymi i tych, którzy zażycie ich planują.
20.12.15

  • Marihuana
  • Tripraport

Pozytywne nastawianei do świata, radosne oczekiwanie na THC. Dom kolegi, wolny od jakichkolwiek niewtajemniczonych osób.

Szedł chodnikiem, czując się na wpół przytomny. Ostatnio źle sypiał i jego „trzeźwość” była absurdem, względna niczym filozoficzne prawdy, w które starał się wierzyć, by jakoś odnaleźć swoje miejsce w świecie. Bez używek wcale nie był skupiony i obecny. Odpływał. Niemalże śnił na jawie. Wmówienie sobie, że to, co obecnie widział, jest projekcją umysłu, było jednakowoż trudne. Każdy detal tego jesiennego dnia raził oczy urzekającym pięknem, szczegółowością. Jego los zachowywał porządek i trzymał się resztek ładu, co w snach zdarza się rzadko.

  • LSD-25
  • Pierwszy raz

Podniecenie, ciekawość, ekscytacja, Trip z grupą znajomych

            Impuls, krótka chwila zadecydowała o tym, że podjąłem próbę sklecenia tego trip raportu.

 

randomness