REKLAMA
Szkolenie antynarkotykowe

Dwudniowe szkolenie na temat psychospołecznych aspektów uzależnienia i epidemii HIV zorganizowano z inicjatywy Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta Krakowska

Odsłony

1275

W szkoleniu uczestniczyli pedagodzy ZSS nr 1, 2, 3 i 4 w Limanowej, przedstawiciele Rad Pedagogicznych i pracownicy Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Zajęcia prowadziła Marta Mordarska, pełnomocnik zarządu województwa małopolskiego ds. profilaktyki i przeciwdziałania uzależnieniom oraz Jolanta Koczurowska i Dorota Wądzyńska - przedstawicielki Monaru.

W najbliższym czasie planowane są szkolenia dla nauczycieli limanowskich szkół. Ich uczestnicy zastanawiać się będą między innymi nad tym, co czynić, aby skutecznie zabiegać uzależnieniom, jak pomóc dzieciom zagrożonym narkomanią, jak rozpoznać, że uczeń bierze narkotyki. (jomb)

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Muchomor czerwony

Substancja: Amanita Muscaria (po raz drugi, tym razem 4 cap ok. 10g)

EXP: Trawa, Hasz, LSD? (kto to wie), BrDf, Clonazepam, Nitrazepam, DXM, xtc, salvia, benzydamina, ayahuasca, LSA, Amanita Muscaria

S&S: Domek, przytulnie, pusto i spokojnie.

Wiek: 23, Waga: 89kg

  • Gałka muszkatołowa


# nazwa substancji - gałka muszkatołowa Kamis, cała

# poziom doświadczenia użytkownika - pierwszy raz

# dawka, metoda zażycia - 24 cale gałki na 4 os. w sumie po 6 na głowę

# "set & setting" - środek wakacji, słoneczny dzionek, namiot na działce w górach - "żyć nie umierać"No wiec zacznijmy od początku:
  • Efedryna

nazwa substancji: tussipect
poziom doświadczenia: marihiuana kilkanaście razy, alkohol, tussi pierwszy raz
dawka: 4+2

metoda zażycia: doustnie
set & setting: szczęśliwa z powodu nadchodzącej wiosny, najedzona i może trochę nie wyspana. Spożywane w szkolnym kibelku zapijane Pepsi
  • Grzyby halucynogenne

Wiek - 17


Substancja – grzyby(30) + palenie(3 kule);


Poziom doświadczenia – grzyby po raz drugi, bakanie – dużo, feta – bardzo rzadko;


Ilość – wywar z 30


Set & Settings – miejsce i czas tego tripa to największy mój błąd chyba w życiu – działka na której byli moi starzy; pomyślicie że jestem pojebany – to prawda heh …Jest godzina 19:00 – właśnie piszę ten tekst