Strzegom: rozbity gang dilerów

Półtorej roku policjanci rozpracowywali gang dealerów, efekt to 10 zatrzymanych osób.

Anonim

Kategorie

Źródło

wp.pl/Wiadomości Świdnickie

Odsłony

2307
Policja w Świdnicy (woj. dolnośląskie) wydała wojnę handlarzom narkotyków. Od lutego do kwietnia zatrzymano 10 osób, w większości mieszkańców pobliskiego Strzegomia, z których połowa trafiła do aresztu. To nie koniec zatrzymań. Sprawa ma charakter rozwojowy. Półtora roku rozpracowywaliśmy środowisko strzegomskich handlarzy, a teraz zbieramy owoce tej pracy - mówi policjant z zespołu do walki z przestępczością narkotykową policji w Świdnicy. Zatrzymane osoby mają od 18 do 25 lat. Wśród nich jest kobieta. - Każdemu z zatrzymanych postawiono zarzut handlu narkotykami. Wobec niektórych sprecyzowano ten zarzut do sprzedaży narkotyków osobom małoletnim, co w świetle ustawy jest zbrodnią. Grożą za to co najmniej 3 lata więzienia. Niektórzy z zatrzymanych sami zażywali narkotyki, ale nie byli osobami uzależnionymi - mówi policjant. Narkotyki były dystrybuowane w bardzo różnych miejscach - szkołach, lokalach, dyskotekach czy też wprost na ulicy. Była to dobrze zorganizowana grupa. Istniał wyraźny podział rynku. Handlarze mieli swoje rewiry i starali się tego przestrzegać.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Gałka muszkatołowa


1. Wstęp.
Związki chemiczne które można znaleźć w gałce muszkatołowej dzieli się zazwyczaj na trzy umowne grupy. Poniższy podział oparty jest również na tym schemacie, a wynika on z fizyko-chemicznej spójności tychże grup i pośrednio z ich różnego znaczenia technicznego.

2.Tłuszcze.

  • LSD-25

tripowałem sam i chwycił mnie mały BADtRIP z przemyśleniami czego efektem jest późniejszy wiersz  • Bieluń dziędzierzawa

Tak sobie ostatnio czytam listę i widzę same negatywne opinie nt. bielunia. Chciałbym więc przedstawić wam go w trochę innym świetle. W środę wziąłem bielunia z kolegą... no właśnie ile tego było? przeliczając na łyżki do herbaty - jakieś 2, może trochę więcej. Nie robiliśmy żadnych mixturek tylko po prostu zjedliśmy ziarenka.

Trzeba dobrze zmielić zębami, ma ochydny smak, ale da się przeżyć.

  • Inhalanty
  • Pozytywne przeżycie

nastawienie: pozytywne miejsca: winda, pokój

Raport praktycznie "surowy", jest to scalony opis kilku przeżyć z trzech dni.

Kupiłem sobie z rana gaz, wracając do domu kirałem w windzie, kroki na klatce odbijały się mechanicznym pogłosem, przekręcanie klucza w zamku nasuwało skojarzenia z czymś o tyle mechanicznym co i owadzim, ot molibdenowy skarabeusz przebierający odnóżami. Później za dnia, były jeszcze 3 podejścia, ale prawdziwa faza zaczęła się wieczorem.

Kiram, "buchy" oporowe.
1 wdech: zaczyna się charakterystyczne pulsowanie;

2 wdech: dźwięk dostał echa, pogłosu, obrazek zaś dostał głębi;

randomness