Strategicznie o narkotykach syntetycznych w Warszawie

W siedzibie CBŚP odbyło się spotkanie strategiczne europejskiej platformy EMPACT NPS/Narkotyki Syntetyczne, które skupiło przedstawicieli 27 krajów UE oraz stowarzyszonych, a także Komisji Europejskiej, Europolu, Eurojustu, EMCDDA, ENAA, EUCPN i CEPOL.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

CBŚP

Odsłony

53

W siedzibie CBŚP odbyło się spotkanie strategiczne europejskiej platformy EMPACT NPS/Narkotyki Syntetyczne, które skupiło przedstawicieli 27 krajów UE oraz stowarzyszonych, a także Komisji Europejskiej, Europolu, Eurojustu, EMCDDA, ENAA, EUCPN i CEPOL. W spotkaniu uczestniczył Komendant Centralnego Biura Śledczego Policji nadinsp. Paweł Półtorzycki.

Zjazd przedstawicieli wielu państw i organizacji był okazją do omówienia bieżących spraw oraz prac związanych z funkcjonowaniem platformy EMPACT NPS/Narkotyki Syntetyczne, a także trendów na europejskim i światowym rynku narkotykowym. Jednym z kluczowych punktów spotkania było omówienie zagrożeń związanych z wojną na Ukrainie wywołaną przez Federację Rosyjską, a także przedstawienie planów wykorzystania środków w ramach Funduszu Bezpieczeństwa Wewnętrznego w nowej perspektywie 2021-2027. CBŚP przewodniczy grupie zajmującej się zagadnieniem narkotyków sytetycznych.

W czasie spotkania prelegentami byli przedstawiciele Centrum Obsługi Projektów Europejskich MSWiA oraz policjanci CBŚP.

Spotkanie było także okazją do upamiętnienia poległych w służbie funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego Policji. Przedstawiciele platformy reprezentujący Polskę, Niderlandy oraz Europol, w imieniu wszystkich uczestników spotkania złożyli kwiaty w Miejscu Pamięci - “Utracone pióra”, a następnie trębacz z Orkiestry Reprezentacyjnej Policji odegrał utwór “Śpij kolego”.

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Pridinol

Niedziela 15 luty 2004 ostani dzień przed końcem ferii:


  • LSD-25


Start :Wieczor zapowiadal sie mily i spokojny, ksiezyc na niebie jasno swiecil i "nadszedl czas aby dotknac nieznanego"
.... to znaczy moze lekko znanego / ale z cala pewnoscia byl to moj 1-szy kwasik i zdecydowalem
dobrze sie nastawic do niego ...Byla pelnia, poswiata ksiezycowa dawala jasne i wyrazne swiatlo, chociaz wokol "zaroweczki nocnej"
piekne swiatlo sie rozpraszalo dajac naprawde niesamowity efekt lekko rozmytej bialej poswiaty.Otoczenie :

  • 4-HO-MET
  • Pozytywne przeżycie

Dobry humor, lekka obawa przed nową substancją.

Trip na którejś z tryptamin planowałem od dłuższego czasu, ale przedłużająca się sesja egzaminacyjna spowodowała odkładanie go w czasie. Już zdążyłem porzucić ten pomysł, ale mimo to zakupiłem kapsułkę 10mg z "prorokiem". Ku mojemu zaskoczeniu i zadowoleniu, w otrzymanej przesyłce były dwie :)

Otwierało to zupełnie nowe możliwości, ale dalej nie byłem pewien, kiedy je spożyć, myślałem nad którymś z kolei weekendem.

  • Dekstrometorfan

Set & Setting - Nastrój? Takowy jak zwykle. Otoczenie? Lord A i mój obszerny pokój, pełen kolorów.

Dawkowanie - dziś dawkuję 10tabl. / 30 min. Bo tak.

Wiek i doświadczenie - lat 18. Doświadczenie: marihuana, dxm, clonazepam, alkohol.