Strategicznie o narkotykach syntetycznych w Warszawie

W siedzibie CBŚP odbyło się spotkanie strategiczne europejskiej platformy EMPACT NPS/Narkotyki Syntetyczne, które skupiło przedstawicieli 27 krajów UE oraz stowarzyszonych, a także Komisji Europejskiej, Europolu, Eurojustu, EMCDDA, ENAA, EUCPN i CEPOL.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

CBŚP

Odsłony

53

W siedzibie CBŚP odbyło się spotkanie strategiczne europejskiej platformy EMPACT NPS/Narkotyki Syntetyczne, które skupiło przedstawicieli 27 krajów UE oraz stowarzyszonych, a także Komisji Europejskiej, Europolu, Eurojustu, EMCDDA, ENAA, EUCPN i CEPOL. W spotkaniu uczestniczył Komendant Centralnego Biura Śledczego Policji nadinsp. Paweł Półtorzycki.

Zjazd przedstawicieli wielu państw i organizacji był okazją do omówienia bieżących spraw oraz prac związanych z funkcjonowaniem platformy EMPACT NPS/Narkotyki Syntetyczne, a także trendów na europejskim i światowym rynku narkotykowym. Jednym z kluczowych punktów spotkania było omówienie zagrożeń związanych z wojną na Ukrainie wywołaną przez Federację Rosyjską, a także przedstawienie planów wykorzystania środków w ramach Funduszu Bezpieczeństwa Wewnętrznego w nowej perspektywie 2021-2027. CBŚP przewodniczy grupie zajmującej się zagadnieniem narkotyków sytetycznych.

W czasie spotkania prelegentami byli przedstawiciele Centrum Obsługi Projektów Europejskich MSWiA oraz policjanci CBŚP.

Spotkanie było także okazją do upamiętnienia poległych w służbie funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego Policji. Przedstawiciele platformy reprezentujący Polskę, Niderlandy oraz Europol, w imieniu wszystkich uczestników spotkania złożyli kwiaty w Miejscu Pamięci - “Utracone pióra”, a następnie trębacz z Orkiestry Reprezentacyjnej Policji odegrał utwór “Śpij kolego”.

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Kofeina
  • Pierwszy raz
  • Pseudoefedryna

Stan psychiczny: raczej zły, chęć uszczęśliwienia się Nastrój raczej neutralny, odprężenie Nastawienie pozytywne, poczucie : "I tak nic nie poczuję", W domu, wśród rodziny, głodny

Postaram się dokładnie odtworzyć moje myśli i to, co  robiłem.

Otóż pewnego sobotniego ranka obudziłem się w domku rodzinnym w Górach. Wyjechaliśmy na weekend, miałem masę wolnego czasu. W domu znalazłem opakowanie Claritine Active. Przeczytałem, że zawiera 120mg pseudoefedryny siarczanu. Stwierdziłem, że 2 tabletki to będzie odpowiednia dawka i zabrałem się do eksperymentalnej ekstrakcji. Przebiegała następująco:

  • Inne
  • Tripraport

---

Witam serdecznie. Jakiś czas temu miałem do czynienia z afrykańskim korzeniem snów i byłem zachwycony jego możliwościami, a nawet bardziej samym faktem śnienia i tego, jak ciekawy jest to stan. Postanowiłem wypróbować kilka specyfików mających za zadanie wzmocnić moc kreacji marzeń sennych. Zdaję sobie sprawę, że są ciekawsze, toteż, gdy nadejdzie okazja, skosztuję również ich. Na razie jednak mam za sobą próbę z czterema "umilaczami" zupełnie legalnymi i chcę zdać recenzję. Trochę w tym raporcie będzie rozczarowań i trochę bardzo miłych niespodzianek.

  • LSD-25
  • Przeżycie mistyczne

Ekscytacja możliwością odbycia swojego drugiego tripa, tym razem na zewnątrz, w pełnej krasie uroków wiosny. Nadzieja na kolejne mistyczne doświadczenia i to, że psychodelik coś mi pokaże. Pragnienie przesłuchania niektórych albumów psytransowych w czwartym wymiarze. Akurat wtedy miałam kilka dni wolnych z powodu matur. Trip planowałam już jakiś czas wstecz. Nastrój podwyższony. Byłam sama, dopiero pod koniec poszłam do koleżanki. Miejsca, w których przebywałam, wymieniłam w samym raporcie, aczkolwiek nadmienię, że przez większość czasu przebywałam blisko natury, w miejscach takich jak las, pola, pobliże strumienia.

 

Tego raporta miałam wrzucac zaraz po odbyciu poniższego tripa, lecz nie wiem dlaczego sprawa przeciągnęła się aż 2 lata. Także nadrabiam zaległości i udostępniam teraz.

23.04.2013