Straciła obie ręce po ataku pitbulli. Zaczęła handlować metamfetaminą

Kobieta z Karoliny Południowej w marcu straciła obie ręce po tym, jak została zaatakowana przez stado agresywnych pitbulli. Teraz 39-latka trafiła do policyjnego aresztu. Podejrzewa się ją o to, że zaczęła handlować metamfetaminą. Znaleziono przy niej ponad 15 gram tego narkotyku.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

wydarzenia.interia.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

59

Kobieta z Karoliny Południowej w marcu straciła obie ręce po tym, jak została zaatakowana przez stado agresywnych pitbulli. Teraz 39-latka trafiła do policyjnego aresztu. Podejrzewa się ją o to, że zaczęła handlować metamfetaminą. Znaleziono przy niej ponad 15 gram tego narkotyku.

39-letnia Kyleen Waltman została zatrzymana do rutynowej kontroli w hrabstwie Abbeville. Policja twierdzi, że znalazła w jej torebce 8,3 grama metamfetaminy. Gdy została zatrzymana, przyznała się do posiadania w kieszeni kolejnych porcji narkotyku. Znaleziono jeszcze 7,2 grama.

Zarówno Waltman, jak i pasażer jej samochodu zostali aresztowani i osadzeni w areszcie śledczym hrabstwa Abbeville.

W marcu 39-latka straciła obie ręce na wysokości ramion i doznała poważnych uszkodzeń strun głosowych po tym, jak zaatakowały ją trzy pitbulle. Do zdarzenia doszło na chodniku w mieście Columbia.

Z powodu ciężkich ran, nie mogła korzystać z protezy kończyn. W kwietniu, po przejściu kilkunastu operacji, została wypisana ze szpitala.

Po tragicznym ataku, który trafił na pierwsze strony amerykańskich gazet, siostra pokrzywdzonej rozpoczęła zbiórkę na stronie GoFundMe, aby pomóc pokryć koszty leczenia 39-latki. Do środowego wieczora ponad 6,2 tys. osób przekazało na zbiórkę ponad 309 tys. dolarów.

Właścicielowi trzech psów zostały postawione trzy zarzuty, w tym dotyczące stworzenia zagrożenia. Decyzją władz stanowych, zwierzęta uśpiono. Osiem pozostałych psów tego właściciela zostało schwytanych i przekazanych organizacji ratującej bezdomne zwierzęta.

Kyleen Waltman, która przed zdarzeniem pracowała jako kelnerka, ma troje dzieci w wieku 21, 18 i 17 lat. Ma też nowonarodzoną wnuczkę.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Kodeina

Chciałbym się z Wami podzielić swoją dzisiejszą podróżą. Moją poważną przygodę z substancjami aktywnymi zakończyłem z grubsza juz prawie rok temu. Od tamtej pory paliłem 2 razy, w dosłownie w kilku przypadkach raczyłem się alkoholem, choć jeśli chodzi o ilość jednego, jak i drugiego - nie przesadzałem. Jakieś 0,2 grama 10x ekstraktu Salvii spoczywa już od dłuższego czasu w mojej magicznej skrzyneczce, która swoim wyglądem przypomina mi o starych, jakże dziwnych czasach...

  • Grzyby halucynogenne

Zdarzyło się to kilka dni temu. Konkretnie trzynastego października, w mieszkaniu osoby D (chciala zostac anonimowa a jest mi to dosc bliska osoba). Z pozoru miało to być inicjacyjne grzybienie jej w konkretnej ilości (40 sztuk). O ironio, chciałem z nią przy tym być wiedząc że mnie grzyby nie czeszą w sposób znaczący. Nawet dzień wcześniej wygłaszałem Mancie alias Lwu, że utarta kontroli nad grzybami to raczej cecha osobowościowa niż coś dotyczące każdego i że mnie nigdy to nie spotkało i raczej nie spotka. Tu się strasznie pomyliłem i "nagrzeszyłem" butą.

  • Dekstrometorfan

Set & Setting: Akcja działa się w domu: kuchnia, łazienka, pokój. Późny wieczór i noc i świt, czyli zabawa nocna. Nastawienie jak najbardziej pozytywne.

Substancja: Dekstrometorfan 900mg ładowany porcjami <10 tabletek Acodinu co około 10 min>

Wiek: 17 Waga: 90 kg

Doświadczenie: THC, Alkohol

  • Marihuana
  • Pierwszy raz

Nastawienie pozytywne, ciekawość nieznanych efektów. Spalone z towarzyszem, trip spędzony już bez niego w domu.

Całe dzieciństwo spędzałem z kolegami z mojego dawnego podwórka. Kiedy jednak miałem 13, czy 14 lat musieliśmy z matką się przeprowadzić. Co prawda nie daleko, ale w jakiś sposób zaważyło to na tym co dalej się ze mną działo. To jednak już inna historia. Póki co miałem kontak z dawnym podwórkiem. Pierwsze piwo, szlugi były właśnie z kumplami dawnego podwórka.

randomness