REKLAMA
Sprzedawali narkotyki nieletnim.

10 miesięcy w zawieszeniu na 3 lata za poczęstowanie własnego brata marihuaną.

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta Wyborcza Opole

Odsłony

2007
Z SĄDU. Dwóch 19-letnich mieszkańców Krapkowic zostało uznanych winnymi sprzedaży marihuany i amfetaminy nieletnim.

Robert W. został skazany za to, że kilkakrotnie dał marihuanę swojemu 15-letniemu bratu, z którym razem ją później palił. Uznano go także winnym sprzedaży amfetaminy, mimo iż zapewniał, że był to jedynie proszek do pieczenia.

Robert W. skazany został na 10 miesięcy więzienia, ale sędziowie warunkowo zawiesili mu wymierzenie kary na trzy lata. Chłopak został także zobowiązany do przestania zażywania narkotyków.

Drugi z oskarżonych, Adrian M., został uznany winnym kilkakrotnej sprzedaży marihuany 15-letniemu bratu Roberta W. Sędziowie postanowili, że za swój czyn będzie musiał spędzić w więzieniu osiem miesięcy.

Wyrok, który zapadł przed Sądem Okręgowym w Opolu, jest nieprawomocny.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • DMT
  • Tripraport

Pozytywne nastawienie, lekki niepokój ale i ciekawość. Miejscem przeżycia był nieduży pokój w bezpiecznym miejscu. Obecność przyjaciela/opiekuna.

Zdarzenie miało miejsce ponad rok temu, w czasie trwania wakacji.

Wszystko to co zawiera poniższy TR zdarzyło się w ciągu 30 minut.

Zbieżność osób i nazwisk przypadkowa.

Przejdę od razu do rzeczy bez zbędnego pitolenia. Na początku z moją opiekunką zapaliliśmy po nie dużej ilości MJ. Szczerrze mówiąc, miałem nadzieję, że polepszy to moje nastawienie i drobny strach, który gdzieś tam kołatał mi się po głowie. Nie pamiętam ile dokładnie przyjąłem DMT, mogło to być ok 50 mg, może nawt 60 mg  tematu.

  • Dekstrometorfan


SUBSTANCJA:Dekstrometorfan (DXM)

POGODA: neutralna

DOŚWIADCZENIA: trawa, bialko, grzybki

ZDARZENIE 1: niewiele ponad 200mg, ZDARZENIE 2:niewiele ponad 300mg.

DRAMATIS PERSONAE: ja, Duch Gaji i kolega K.S.

OTOCZENIE: mieszkanie, wieczór

NASTRÓJ: niezadeklarowany.
  • Szałwia Wieszcza

Autor: nautic

Substancja.: 0.5g susz i 0.8g ekstrakt x5 Salvia Divinorum

Wiek: 21 lat

  • Bad trip
  • Kannabinoidy

Nastawienie bardzo pozytywne, zaproszono mnie na ''zabójczy pyłek z bonga'', wypadło to spontanicznie. Kilka osób ze mną, w dalszej części tripa zostali najbliżsi kumple.

Siedzieliśmy wtedy nie robiąc nic, nie mając żadnych planów na resztę dnia, aż przypadkiem spotkały nas dwie koleżanki z wypchanym plecakiem. Spoglądając na ich oczy każdy zorientował się co jest w środku, a dziewczyny zaproponowały nam wspólne spalenie pyłku ze sporego bonga.

Po codziennym paleniu kilka razy przez jakieś pół roku, zrobiłam sobie przerwę aż do wtedy. Nie sądziłam, że będzie aż tak mocno.