REKLAMA
Słoń i gwiazda

[ bytom ] Policjanci natrafili na nieznane do tej pory narkotyki

Anonim

Kategorie

Źródło

Dziennik Zachodni

Odsłony

2156

Funkcjonariusze śląskiego oddziału Centralnego Biura Ĺšledczego zatrzymali we wtorek wieczorem na stacji benzynowej w Bytomiu 34-letniego mieszkańca Małopolski. Akcja przebiegła błyskawicznie. Mężczyzna na umówione z odbiorcami towaru miejsce podjechał ekskluzywnym audi A-8. Miał przy sobie oryginalny składany nóż, ale nie zdążył go użyć. Został wyciągnięty z auta i skuty kajdankami. W samochodzie znaleziono ponad 5.300 porcji narkotyków w wartości 120 tys. zł.

" W aucie było 4.000 tabletek ecstasy, ponad 100 g amfetaminy, 50 g marihuany i kilka gramów kokainy. Ze wstępnych badań wynika, że ecstasy z wizerunkiem słonia i gwiazdy to nowy narkotyk. Nie ma go nawet w katalogu Europolu " wyjaśnia kom. Grzegorz Olejniczak, rzecznik prasowy Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach.

Ecstasy rozprowadzana jest głównie w dyskotekach. Kupuje ją przeważnie młodzież. W zależności od czynników chemicznych może mieć różne działanie (np. pobudzające lub zwiotczające). Tabletka tego narkotyku u dilera kosztuje od 30 do 40 zł.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że mężczyzna zatrzymany przez CBĹš należy do grupy "Stryja", czyli Pawła S., który trafił za kratki kilka dni wcześniej. Wraz z nim wpadł jego pomocnik. Prowadzący śledztwo podejrzewają, że zatrzymany we wtorek mieszkaniec Małopolski był ich dostawcą. Pawłowi S. także zarzucono handel środkami odurzającymi. Policja i prokuratura sprawdzają także inny wątek dotyczący zatrzymanych gangsterów. Chodzi o ich powiązania z lokalnymi politykami. Paweł S. jest bratem jednego z bytomskich radnych PO " pisaliśmy o tym we wczorajszym wydaniu ?. ( amc, ad)

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

brysiu (niezweryfikowany)
Slon? Nowy? Dupa tam, nie nowy. A ceny podane juz zupelnie mnie rozwalily. Gdzie, ja sie pytam, gdzie (i kto) sprzedaje piguly po 30/40 zeta. Chyba, ze hurtem po 7 sztuk - to jeszcze zrozumiem :PP.
Stalker (niezweryfikowany)
"Mezczyzna mial przy sobie oryginalny skladany noz" - co ma piernik do wiatraka? Moze to, zeby podniesc poziom adrenaliny u czytelnika? "ooo, mial noz, na pewno chcial sie bronic przed sprawiedliwoscia na smierc i zycie" :)
d[es]pp (niezweryfikowany)
u mnie sa po 20 zeta ale u dila znajomka i sa superowe
kubik (niezweryfikowany)
u mnie sa po 20 zeta ale u dila znajomka i sa superowe
G_O (niezweryfikowany)
A ja mam po 6 zeta :P.
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25
  • Przeżycie mistyczne

funkcjonujący w psychice odpowiedni COEX, duchowe dociekania, rozwój własnej osoby na różnych płaszczyznach, przekonanie o doniosłości nadchodzącego doświadczenia = set. Własny pokój, noc, ciemność, samotność [reszta domowników już śpiąca] = setting.

 

Niniejszy trip raport jest raczej próbą skrótowego ujęcia głównych motywów mojej, jakże dramatycznej, pierwszej sesji LSD, aniżeli usystematyzowanym, przemyślanym tekstem. Jest to bardziej rozwinięcie posta, który opublikowałem na ramach forum hyperreal.

Pozwoliłem sobie go otagować mianem przeżycia mistycznego, gdyż ten aspekt tripa jest ważniejszy niż bycie pierwszym razem, gdyż doświadczenia z psychodelikami już miałem.

  • 4-HO-MET
  • Pierwszy raz

Set: ciekawość, spokój, radość Setting: obwodnica na krańcu miasta, centrum miasta, dom znajomego, las i natura

Po smacznym i sytym obiedzie postanowiłem, że przekażę mojemu koledze jego 50 mg 4-HO-MET. Jako że proszek wyglądał apetycznie, czym prędzej zlizałem około 25 miligram tej zacnej substancji o godzinie 17, a resztę pieczołowicie spakowałem i uzbrojony w słuchawki oraz mp3 wyruszyłem w drogę.

  • Dekstrometorfan

Set & Setting - Wakacje, piękna pogoda, około 19:00 kiedy zarzuciłem z kumplami, nastawienie jak najbardziej pozytywne, sceneria piękna las nieopodal rzeki ;p

Dawkowanie - nie pamiętam zbyt dobrze, ale wiem, że 60 tabsów aco, a ważę 68 kilo i miałem wtedy 16 lat, 2 co dwie minuty

Doświadczenie - MJ, hasz, amfa, %, DXM ale nie w tak kolosalnej dawce ;)

- Ej, a co po tym będziemy mieli??

- HAHA, zobaczycie xD

  • 3-MMC
  • Uzależnienie

Zawsze pozytywne nastawienie i oczekiwania. Im "dalej w las", tym większy wpływ na mój stan psychiczny. Myśl przewodnia - jakoś to będzie. Brałem zarówno sam, jak i ze znajomymi. Najczęściej z dziewczyną. Plenery, kluby i mieszkania.

Przedstawiona poniżej historia, ku mojemu nieszczęściu, wydarzyła się naprawdę. Nie będzie ona nadzwyczajna, wręcz przeciwnie - często się zdarza. Tekst ten, ma na celu nakłonić przyszłych użytkowników różnych stymulantów (przede wszystkim różnego rodzaju dronów) oraz tych którzy jeszcze kontrolują uzależnienie (lub tak im się wydaje), aby jeszcze kilka razy zastanowić się nad rodzajem substancji, którą wybrali. Zatem nie będzie tu opisów działania, przeżyć pod wpływem, czy sytuacji w których przyjmowałem dane narkotyki.

randomness