REKLAMA
Słoń i gwiazda

[ bytom ] Policjanci natrafili na nieznane do tej pory narkotyki

Anonim

Kategorie

Źródło

Dziennik Zachodni

Odsłony

2217

Funkcjonariusze śląskiego oddziału Centralnego Biura Ĺšledczego zatrzymali we wtorek wieczorem na stacji benzynowej w Bytomiu 34-letniego mieszkańca Małopolski. Akcja przebiegła błyskawicznie. Mężczyzna na umówione z odbiorcami towaru miejsce podjechał ekskluzywnym audi A-8. Miał przy sobie oryginalny składany nóż, ale nie zdążył go użyć. Został wyciągnięty z auta i skuty kajdankami. W samochodzie znaleziono ponad 5.300 porcji narkotyków w wartości 120 tys. zł.

" W aucie było 4.000 tabletek ecstasy, ponad 100 g amfetaminy, 50 g marihuany i kilka gramów kokainy. Ze wstępnych badań wynika, że ecstasy z wizerunkiem słonia i gwiazdy to nowy narkotyk. Nie ma go nawet w katalogu Europolu " wyjaśnia kom. Grzegorz Olejniczak, rzecznik prasowy Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach.

Ecstasy rozprowadzana jest głównie w dyskotekach. Kupuje ją przeważnie młodzież. W zależności od czynników chemicznych może mieć różne działanie (np. pobudzające lub zwiotczające). Tabletka tego narkotyku u dilera kosztuje od 30 do 40 zł.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że mężczyzna zatrzymany przez CBĹš należy do grupy "Stryja", czyli Pawła S., który trafił za kratki kilka dni wcześniej. Wraz z nim wpadł jego pomocnik. Prowadzący śledztwo podejrzewają, że zatrzymany we wtorek mieszkaniec Małopolski był ich dostawcą. Pawłowi S. także zarzucono handel środkami odurzającymi. Policja i prokuratura sprawdzają także inny wątek dotyczący zatrzymanych gangsterów. Chodzi o ich powiązania z lokalnymi politykami. Paweł S. jest bratem jednego z bytomskich radnych PO " pisaliśmy o tym we wczorajszym wydaniu ?. ( amc, ad)

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

brysiu (niezweryfikowany)
Slon? Nowy? Dupa tam, nie nowy. A ceny podane juz zupelnie mnie rozwalily. Gdzie, ja sie pytam, gdzie (i kto) sprzedaje piguly po 30/40 zeta. Chyba, ze hurtem po 7 sztuk - to jeszcze zrozumiem :PP.
Stalker (niezweryfikowany)
"Mezczyzna mial przy sobie oryginalny skladany noz" - co ma piernik do wiatraka? Moze to, zeby podniesc poziom adrenaliny u czytelnika? "ooo, mial noz, na pewno chcial sie bronic przed sprawiedliwoscia na smierc i zycie" :)
d[es]pp (niezweryfikowany)
u mnie sa po 20 zeta ale u dila znajomka i sa superowe
kubik (niezweryfikowany)
u mnie sa po 20 zeta ale u dila znajomka i sa superowe
G_O (niezweryfikowany)
A ja mam po 6 zeta :P.
Zajawki z NeuroGroove
  • Inhalanty

Nazwa substancji: klej butapren, butaprem, jakiś ruski;


poziom doświadczenia użytkownika: oj, będą tabletki, gaz ronson, gaz za

2,50, butapren, alkohol, baka i chyba to wszystko;


dawka, metoda zażycia: wdychanie oparów przez torebkę;


Set & setting: zwykły szary dzień, zero doła można powiedzieć, że fajnie

jest.

Meskalina (San Pedro)

Dawka: 25 g skórki kaktusa San Pedro

Waga: 63 kg

Doświadczenie: Meskalina – Pierwszy raz.
Podróż odbyła się u mojej dziewczyny w mieszkaniu. Oprócz mnie i mojej dziewczyny obecna była nasza koleżanka. Dziewczyny spaliły się wcześniej i oglądały Zagubioną Autostradę. Ja przygotowywałem wywar w kuchni, a czasem również zerkałem na film.


  • Grzyby halucynogenne

set: cudowna atmosfera końca wakacji, zostało parę dni, niedługo wszycy mieliśmy się rozjechać do miejsc gdzie studiujemy lub pracujemy, wakacje spędziliśmy bardzo zabawowo i chcieliśmy je mocno i wesoło zakończyć, zjedliśmy małe szatany w dobranym towarzystwie ludzi którzy znają się od lat i zawsze swietnie się rozumieją
  • Inne
  • Pozytywne przeżycie

Ciepły, sierpniowy dzień; wnętrze mieszkania w bloku, park, blokowisko. Mentalnie trochę ekscytacja, a trochę niepokój, jednak bez większego stresu.

Od kilku dni byłem niespokojny. Planowaliśmy to z F. od dłuższego czasu. Nie miałem sprecyzowanych oczekiwań, ale czułem, że następne kilka godzin zapamiętam na długo. Co się może najdziwniejszego zdarzyć? Te słynne przeżycia mistyczne? Co do tego byłem sceptyczny, bo postrzegam siebie raczej jako scjentystę ufającego tylko pomiarom i wierzącego w materię. Ale może efektem będzie po prostu zmiana. Coś w tych synapsach może się przestawi – na korzyść, bądź na szkodę. Jaki będzie kierunek tej zmiany, o tym dopiero miałem się przekonać.

randomness