Siły międzynarodowe przejmują transporty narkotyków w Zatoce Omańskiej

Okręt amerykańskiej straży przybrzeżnej (US Coast Guard) skonfiskował 30 stycznia narkotyki o łącznej szacunkowej wartości 33 milionów dolarów ze statku rybackiego przepływającego przez wody międzynarodowe w Zatoce Omańskiej.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

gospodarkamorska.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Wszystkich czytelników materiałów udostępnianych na naszym portalu serdecznie i każdorazowo zachęcamy do wyciągnięcia w ich kwestii własnych wniosków i samodzielnej oceny wiarygodności przytaczanych faktów oraz sensowności zawartych argumentów. Pozdrawiamy!

Odsłony

39

Okręt amerykańskiej straży przybrzeżnej (US Coast Guard) skonfiskował 30 stycznia narkotyki o łącznej szacunkowej wartości 33 milionów dolarów ze statku rybackiego przepływającego przez wody międzynarodowe w Zatoce Omańskiej.

USCGC Emlen Tunnell (WPC 1145) patrolował wody regionalne w ramach wsparcia Combined Task Force (CTF) 150, kiedy skonfiskował 4,000 kilogramów haszyszu i 512 kilogramów metamfetaminy ze statku przemytniczego. CTF 150, kierowana obecnie przez brytyjską Royal Navy, jest jedną z czterech grup zadaniowych zorganizowanych w ramach Połączonych Sił Morskich (Combined Maritime Forces, CMF). Była to pierwsza konfiskata narkotyków w 2023 roku zrealizowana przez CMF.

- To dopiero początek naszej pracy w dostarczaniu operacji bezpieczeństwa morskiego w regionie, aby powstrzymać nielegalną działalność i przemyt narkotyków. Jest to wynik cenionego partnerstwa pomiędzy CTF 150 i wszystkimi narodami partnerskimi w ramach Połączonych Sił Morskich - powiedział dowódca CTF 150 kpt. James Byron.

Brytyjski oficer przejął dowodzenie wielonarodową grupą zadaniową 18 stycznia po swoim przewodniku, którym od pół roku był saudyjski kadm. Abdullah Al-Mutairi. Pod jego kierownictwem okręty CTF 150 działały ponad 10 000 godzin na patrolach regionalnych i przechwyciły sześć transportów nielegalnych narkotyków, w tym opium, heroinę, haszysz i amfetaminę. Łączna szacunkowa wartość przechwyconych narkotyków wyniosła ponad 250 milionów dolarów.

Od 2021 roku CMF przechwyciło podczas patroli morskich nielegalne narkotyki o wartości 1 miliarda dolarów. CMF to największe na świecie międzynarodowe partnerstwo morskie składające się z 38 krajów członkowskich i partnerów.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove

a

  • JWH-210
  • Metoksetamina
  • Tripraport

  • LSD-25
  • Tripraport

Impreza psytrance w pewnej dużej hali. Byłem raczej spokojny i nastawiałem się na głębokie zanurzenie w oceanach dźwięku.

To był ten moment którego się nie spodziewałem, T0+2,5h, po tym jak powoli zatapiałem się w dźwiękach widząc zmieniające się wraz z muzyką ruchy i zachowania ludzi jakby były architektonicznie tworzone przez muzykę i analizowałem to co widzę, nagle mnie uderzyło z całą mocą. Stałem się częścią tego wszystkiego, już nie jako obserwator ale jako aktywny uczestnik poddany wpływowi, wydawało mi się że to co słyszę i widzę tworze sam ale nie mam kontroli nad tym, zatem pochodzi to z części mnie nad którą nie panuję.

  • LSD-25
  • Marihuana
  • MDMA (Ecstasy)
  • Pierwszy raz
  • Tytoń

Pierwsze przyjęcie dawki MDMA zdarzyło się w piątek około godziny 21:00. Talerz podzielony na dwie części, obie zostały wzięte w przeciągu 15 minut. Posiadówka na około 10 osób, na noc zostały 4 osoby. Miejsca to mieszkanie znajomego w dobrze wyglądającej kamienicy. Przyjęcie dawki LSD-25, sobota, godzina około 11:00. Towarzystwo kolegi z klasy, jego dziewczyny, którzy byli trzeźwi oraz kolegi, z którym zarzucałem karton. Miejsca; Park w dużym Polskim mieście, centrum dużego miasta, moje mieszkanie, kolejna impreza. Generalnie bardzo dobry stan psychiczny, ze względu na ostatnie przeżycia. Nastrój bardzo przyjemny, w gronie bliskich znajomych, brak większych oczekiwań ze względu na poprzednie przeżycie z tym samym kartonem, lecz w 2x mniejszej dawce. Setting można uznać za dość spokojny podczas piątkowej nocy z MDMA i ogromnie intensywny podczas soboty.

Wstęp (piątek):

 

Wiek: 18 lat

Wzrost: Około 175cm

Waga: Około 60kg