Siedział w altance z mefedronem i marihuaną. Dyżurny wypatrzył go na monitoringu

Dyżurni otwockiej komendy posiadają na stanowisku kierowania monitory do obsługi miejskiego monitoringu. Dzięki zainstalowanym w kluczowych miejscach kamerom dyżurni mogą obserwować i reagować poprzez wysłanie patrolu w miejsce gdzie są łamane przepisy prawa. Wtedy wobec sprawców wyciągane są surowe konsekwencje. Tak też właśnie funkcjonariusze zatrzymali 19-latka, który już usłyszał zarzut posiadania substancji odurzających.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

kryminalki.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

73

Dyżurni otwockiej komendy posiadają na stanowisku kierowania monitory do obsługi miejskiego monitoringu. Dzięki zainstalowanym w kluczowych miejscach kamerom dyżurni mogą obserwować i reagować poprzez wysłanie patrolu w miejsce gdzie są łamane przepisy prawa. Wtedy wobec sprawców wyciągane są surowe konsekwencje. Tak też właśnie funkcjonariusze zatrzymali 19-latka, który już usłyszał zarzut posiadania substancji odurzających.

Podczas pełnienia służby na stanowisku kierowania oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Otwocku ma możliwość podglądu przez całą dobę kluczowych miejsc na terenie Otwocka. Obrotowe kamery zainstalowane są m.in. na głównych skrzyżowaniach gdzie często dochodzi do kolizji aut i potrąceń pieszych na przejściach oraz w parku miejskim. Wówczas dyżurny wie o zdarzeniu nawet przed otrzymaniem oficjalnego zgłoszenia.

W każdym przypadku, gdy kamera monitoringu zarejestruje sprawcę popełnienia wykroczenia lub przestępstwa reagują policjanci, którzy wyciągają surowe konsekwencje prawne. Tak też było w zeszłą sobotę. Oficer dyżurny przeglądając kamery monitoringu zwrócił uwagę na dwóch młodych mężczyzn przebywających w altanie na terenie parku miejskiego, których dość dziwne zachowanie wzbudziło w nim pewne podejrzenia. Wówczas mundurowy na miejsce skierował patrol.

Na widok przybyłych policjantów z zespołu wywiadowczo-interwencyjnego obaj mężczyźni zachowywali się nerwowo, jakby chcieli coś ukryć. Funkcjonariusze wylegitymowali te osoby i sprawdzili, co mają przy sobie. Szybko okazało się, że jeden z nich, 19-letni mieszkaniec Otwocka, ma przy sobie marihuanę i mefedron, zaś jego kolega nie miał przy sobie żadnych substancji zakazanych.

Wówczas 19-latek został zatrzymany. Na komendzie badanie testerem potwierdziło, że zabezpieczone podejrzane substancje to mefedron i marihuana. Mężczyzna już usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Grożą mu za to nawet 3 lata więzienia. Czynności w sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Otwocku.

Oceń treść:

Average: 1 (1 vote)

Komentarze

G. Orwell (niezweryfikowany)
Literally 1984
Zajawki z NeuroGroove
  • Szałwia Wieszcza

substancja: ok 0.5g (cholernie suchych niestety) lisci Szalwi

  • Diazepam
  • Użycie medyczne

Nastawienie: Bardzo złe, Czas: późne popołudnie (przy pierwszej dawce), Otoczenie - szpital psychiatryczny

Ostatnio wylądowałem w psychiatryku i nadal w nim jestem. Byłem przypięty w pasach przez 5 całych dni. Relanium dostaję 3 razy dziennie, domięśniowo (czyli w dupę XD).

 

Do tej pory dostałem 22 zastrzyki po 10mg, czyli 220mg w przeciągu właśnie tych niecałych 5 dni (dostaję dwa zastrzyki po 10mg równocześnie). W tym momencie, kiedy to piszę, będzie dawka popołudniowa moich leków (tych leczących) i znowu szpryca w dupsko.

 

Nie mam pojęcia, przez jaki czas będą mi jeszcze podawać ten diazepam... Czuję się trochę dziwnie, ciężko to opisać, ale się postaram.

  • Gałka muszkatołowa

Na samym początku chciałbym się podzielić moją nabytą wiedzą w związku z gałką. Otóż, na rynku możemy wyróżnić 4 ''rodzaje'' tego specyfiku:

-pierwszą i za razem najlepszą z dostępnych gałek jest oczywiście ta w całości (orzechy), jednak sami musimy wyciągnąć tarke i zmielić nasze maleństwa. Tak przygotowana gałka jest najlepsza, gdyż jest świeża i żadne z jej cennych substancji (w tym przypadku mirystycyny) nie zwietrzały. Za 2/3 takie orzechy zapłacimy od 3zł do 8zł.

  • Inne
  • Tripraport

Sam w pokoju na łóżku

Heksik przyszedł pocztą jako jedna 10cio gramowa bryła, teraz w dilerkach, poprzedzielany u znajomego dilera na wadze po 1g, co teoretycznie miało mi ułatwić kontrolę nad przyjmowaniem oraz w razie wtopy zminimalizować straty (przy okazji ostatniego zamówienia okolo 7-8g poszło się jebać do kosza przez wkurwionego na moje schizy Ojca :d). Wyglądało to tak, że przy sobie miałem jedną saszetę a reszta siedziała w lodówie zakopana w pakerskim pudrze.

randomness