Segregował ... heroinę

Przemyt do Wielkiej Brytanii.

Anonim

Kategorie

Źródło

IAR

Odsłony

1782
Celnicy ze Świecka udaremnili przemyt prawie dwustu kilogramów heroiny, o wartości kilkudziesięciu milionów złotych.

Kierowca prowadzący tira na polskich numerach rejestracyjnych zgłosił przy wywozie do Wielkiej Brytanii segregatory. Szczegółowa kontrola wykazała, że w segregatorach znajdowały się narkotyki.

Sprawę bada Centralne Biuro Śledcze. Policja - ze względu na dobro śledztwa - nie chce ujawniać wszystkich szczegółów sprawy.

Czarnorynkową wartość przemytu szacuje się na kilkadziesiąt milionów złotych.
(mp)

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

ShaRick (niezweryfikowany)
Na polskich numerach? 200 kg. Tak, Polak potrafi... ;p
Anonim (niezweryfikowany)
<p>Bardzo fajny i interesujący artykuł !!!</p><p>&nbsp;</p><p>&lt;a href="http://powerprice.pl/art-biurowe-c10.html" title="http://powerprice.pl/art-biurowe-c10.html"&gt;</p>
Zajawki z NeuroGroove
  • Gałka muszkatołowa
Gałka - nic szczególnego

Była środa, 18 XII 2002, gdy postanowiłem przetestować gałkę po raz kolejny, ale tym razem bez dodatków w stylu MJ, czy N2O.


45g gałki czekało już w szufladzie na odpowiedni moment. Po zjedzeniu kolacji zdecydowałem się rozpocząć całą akcję :)


  • Inhalanty

Substancja: Gaz Ronson (Propan Butan)


Doswiadczenie: Marihuana, Hasz, Klej, Benzdydamina, DXM, Ronson.


Dawka: 300ml (+free)


"set and setting": Park, polana


Stan umyslu: Niepokój


Efekty: Halucynacje, zamotanie.

  • MDMA (Ecstasy)

Mnie sie sylvek zaczal dosc wczesnie, cos kolo 9 rano. co 4-5 godzin pol warszawskiego mitsu (pozdro dla tego co on juz wie :)) w sumie jakies 150-200mg w ciagu 12 godzin. wszystko na pusty zolad4k, w ciagu calego dnia nie bylo mowy o uczuciu glodu a po jakichs 16 godzinach postu poczulem ze cos tam ssie w srodku. ale nic nieprzyjemnego. z poltorej godziny od pierwszego gorzkiego przyszlo to genialne ciepelko. pani szefowa restauracji byla aniolem, teraz mi sie nasunelo zajebiste okreslenie- muminek. kobieta byla czysto muminkowa.

  • Echinopsis Peruviana
  • Pierwszy raz

Samotnie w mieszkaniu. Podekscytowany, spokojny, jednak z lekkimi obawami. Miałem chyba nadzieję, że Don Mescalito pomoże mi rzucić tytoń.

   Witajcie duszyczki. Don Mescalito wołał mnie od chyba dwóch lat. Zapraszał do siebie, a ja chyba nie czułem się godzien. Od maja leżała u mnie paczuszka z 32g listków wyschniętej kory peruvian torch. Jarałem się tym faktem, choć nie czułem się gotowy. Jakiś miesiąc temu śniła mi się ta wyprawa, na którą w końcu się wybrałem... sam.