REKLAMA
Ścigani przez policję wyrzucili z auta paczkę z amfetaminą

Do 5 lat więzienia grozi dwóm mężczyznom, którzy w Chełmie (Lubelskie), ścigani przez policję za wykroczenie drogowe, wyrzucili przez okno auta półkilogramowy pakunek z amfetaminą.

Koka

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

906
Do 5 lat więzienia grozi dwóm mężczyznom, którzy w Chełmie (Lubelskie), ścigani przez policję za wykroczenie drogowe, wyrzucili przez okno auta półkilogramowy pakunek z amfetaminą. Pościg za samochodem wszczęto, gdy kierowca forda złamał przepisy ruchu drogowego. Mężczyzna wyprzedzał na przejeździe kolejowym inny pojazd - poinformował Henryk Marciniak z Komendy Powiatowej Policji w Chełmie. Ścigający forda funkcjonariusze zauważyli, że przez okno samochodu wyrzucono pakunek. Po zatrzymaniu auta jadący nim mężczyźni sądzili, że odpowiedzą wykroczenia drogowe i ucieczkę przed radiowozem. Kiedy dowiedzieli się, że najpierw, w asyście policjantów, mają udać się na miejsce wyrzucenie paczki, 22-letni pasażer auta wyrwał się funkcjonariuszom i uciekł. Zatrzymano 26-letniego kierowcę. Pakunek odnaleziono. Jak się okazało, było w nim blisko pół kilograma amfetaminy o wartości ok. 26 tys. zł. Policja poszukuje 22-latka.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Daimonion (niezweryfikowany)
Tak to jest jak się jest cipka i panikuje z byle czego, zamiast myśleć. Też miałem taką akcję - było nas trzech, wszyscy spizgani jak wieprzki i kumpel (straszna pała swoją drogą) spanikował na widok radiowozu. Zrobił taki manewr, że już myślałem, że po nas - zwłaszcza po mnie, bo to ja miałem skitraną grudę i w razie czego byłbym głęboko w dupie. Na szczęście psy z jakiegoś powodu nie zainteresował nami. God bless their lazyness.
Anonim (niezweryfikowany)
ej ty, nie obrażaj cipek! jakbyś widział jak JA jeżdze po byś się narobił w majty kozaku ;PP
proch (niezweryfikowany)
... :p boli mnie to :( co za debil wyprzedza na torach, mając przy sobie pół kilo fety? ;q
Hunahpu
Prosta odpowiedź: Taki który zasługuje na następujące po tym zatrzymanie :D
kelo (niezweryfikowany)
Ja jak jade z tematem to nawet pasy zapinam, staram się ograniczac ryzyko do minimum.
Anonim (niezweryfikowany)
[quote=kelo]Ja jak jade z tematem to nawet pasy zapinam, staram się ograniczac ryzyko do minimum.[/quote] Bo normalnie jesteś elo zią i tego nie robisz, co za opciach we wsi by był.
Zajawki z NeuroGroove
  • Morfina

Dla leków tej grupy stosuje się nazwę opioidy bądź dawniej opiaty. Nazwa opioidy odnosi się do każdej substancji endogennej bądź syntetycznej wywołującej działanie podobne do morfiny. Opiaty ograniczają się tylko do substancji syntetycznych. Opioidy działają za pośrednictwem receptorów opioidowych. Istnieje kilka typów tych receptorów, wśród nich najważniejsze są m (mi), d (delta) i k (kappa).

  • Benzydamina
  • Pierwszy raz

Późny wieczór, początek nocy. Własny pokój, cisza i spokój, nastrój pozytywny bo dopiero co wróciłem z pracy a następne kilka dni mam wolne.

Zacznę od tego, że dobrych parę lat temu usłyszałem o nastolatkach ćpających lek do irygacji pochwy. Nie obeszło mnie to zupełnie, ot taka informacja jak każda inna. Jednak kowal losu uderzył w swoje kowadło i nadszedł dzień (a raczej noc). Prawdę mówiąc miałem ułatwione zadanie, bo znalazłem w domu trzy saszetki. Gdyby nie to, to raczej nieprędko wybrałbym się do apteki, bo nie miałem aż takiego parcia.

  • Inne

co: 0,5 litra Hills Absynthe na 3 osoby


doswiadczenie: doswiadczony :]


set&setting: nastawienie na popijawe i fajne przezycia

  • Morfina
  • Pozytywne przeżycie

Substancja: Mak lekarski (Papaver somniferum).

 

 

Sposób przyjęcia: W postaci makiwary, doustnie (p.o)

 

Doświadczenie: Alkohol,Nikotyna,THC,Psylocybina,LSA,Mistrycyna,Tramal,

Oksykodon,Fentanyl,Kodeina,DXM,Efedryna i różne etnobotaniczne rośliny.

 

randomness