REKLAMA
Sąsiadka wyczuła marihuanę i wezwała policję. Nos jej nie zawiódł

Zatrzymano 4 mężczyzn, którzy posiadali przy sobie po kilkadziesiąt porcji marihuany każdy. Teraz za swoje czyny odpowiedzą przed sądem. Grozi im nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

wroclaw.naszemiasto.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

824

W ostatnich dniach wrocławscy wywiadowcy oraz kryminalni z Krzyków udaremnili wprowadzenie na czarny rynek kolejnych narkotyków. Zatrzymano 4 mężczyzn, którzy posiadali przy sobie po kilkadziesiąt porcji marihuany każdy. Teraz za swoje czyny odpowiedzą przed sądem. Grozi im nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Ponad 40 porcji narkotyku ujawnili przy młodym mężczyźnie wrocławscy policjanci. 22-latek siedział wraz z ojcem w samochodzie na terenie dzielnicy Ołbin. Policjanci podczas rutynowej kontroli ujawnili przy młodym chłopaku marihuanę. Ojciec nic nie wiedział o posiadanych przez syna środkach odurzających. W związku z popełnieniem przestępstwa przez 22-latka, został on zatrzymany i przewieziony na komisariat. Grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Wrocławscy kryminalni zatrzymali też 22-latka podejrzanego o posiadanie środków odurzających. W jego mieszkaniu policjanci ujawnili spory zapas narkotyków, bo ponad 50 porcji handlowych i akcesoria używane do ich zażywania i dystrybucji oraz kilkanaście telefonów komórkowych, które prawdopodobnie mężczyzna używał do kontaktu z klientami.

Zatrzymany odpowie teraz nie tylko za posiadanie i udostępnianie narkotyków, za co zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozić mu może kara pozbawienia wolności do lat 8, ale również za znieważenie oraz naruszenie nietykalności funkcjonariuszy, którzy uczestniczyli w czynności zatrzymania. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 2 miesiące.

Policyjni wywiadowcy otrzymali również zgłoszenie z wrocławskich Popowic. Funkcjonariusze Wydziału Prewencji i Patrolowego mieli sprawdzić mieszkanie, z którego dochodził charakterystyczny zapach marihuany. Fakt ten zgłaszała zaniepokojona sąsiadka. Funkcjonariusze zastali w środku 22-letniego mężczyznę. Drugi z mężczyzn najwidoczniej chciał się wywietrzyć przed rozmową z policjantami, bo stał na balkonie. Zapomniał chyba jednak o fakcie, że trzyma w dłoni worek z marihuaną. W środku był pojemnik i kilka mniejszych woreczków z narkotykiem, razem ponad 50 porcji. Na biurku w pokoju, który wynajmował jeden z mężczyzn leżała kolejna porcja narkotyku. Dwóch 22-latków wspólnie raczyło się narkotykiem, aż do wizyty policjantów. Za swoje czyny będą musieli się teraz tłumaczyć przed sądem.

To kolejne narkotyki, które nie trafiły na czarny rynek. Policjanci udaremnili ten proceder i zatrzymali 4 mężczyzn na terenie Wrocławia. Funkcjonariusze stale walczą z handlem zabronionymi środkami odurzającymi mając na koncie nie jedną już skuteczną akcję.

Oceń treść:

Average: 9 (2 votes)

Komentarze

NicGuy (niezweryfikowany)
I gram jest w jednej porcji?
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25
  • Pierwszy raz

Byłem bardzo podekscytowany ale również troszkę zestresowany. Troszkę momentami pobolewał mnie brzuch, ale nie wiem czy to z głodu czy ze stresu po prostu. Jako otoczenie wybrałem mój pokój, w którym to testowałem wszystkie używki które mi przyszło wziąć. Rola Trip sittera wypadła na mojego brata. Zawsze jak coś testowałem to właśnie z nim, a dodatkowo sam parę dni później miał zarzucić trochę kwasku, więc mógł popatrzeć jak to wygląda z zewnątrz.

O LSD czytałem od naprawdę długiego czasu. Podobała mi się bardziej duchowe przeżycie tej substancji niż "rozrywkowe". Udało mi się zdobyć dzięki cebulki.
Zamówiłem 5 blotterów po 110 µg. Paczka doszła po 2 dniach. Postanowiłem na następny dzień już wziąć, ponieważ warunki mi odpowiadały - miałbym mieszkanie dla siebie i brata na najbliższe 9h.
 

Dzień brania
Godzina 4:50

  • Klonazepam

Nazwa substancji : Klonazepam


Poziom doświadczenia : hasz, gałka, feta, extasy, aviomarin


Dawka : łącznie 4 sztuki + thc i alk.


Metoda zażycia : doustnie - połknięcie


Set & setting : Experyment .
  • Benzydamina
  • Pierwszy raz

Podjarany, niecierpliwy, gotowy na wszystko, chęć ostrego bad tripa, chęć wyzwania, pozytywne myślenie. Wolna chata, 3 ziomków i trupy po mieście i wsi

Wybaczcie za błędy ale pęknięty ekran i wariująca atoutokorekta. Dzisiaj opowiem wam jak wpadłem na zajebisty pomysł by zażyć Benzydaminę "cipkacz" od małego chciałem mieć haluny, ale nie pozytywne a negatywne, bo ciekawiej, lubię strach, niepokój , lęk i wyzwanie. Ludzie na forach brali po 3/4 saszetki  niektórzy 5 a znalazł się wariat co zjadł 6...... Pomyślałem że nie mogę być gorszy i też 6 walne. Lubię się rzucan na głęboką wodę. O 16:59 wszystko wypiłem. Smak o japierdole. Słone gówno, gorszej rzeczy w ustach nie miałem popiłem litrem wody ale mało dawało.

  • Alprazolam
  • Amfetamina
  • Diazepam
  • MDMA (Ecstasy)

by Filippo

Drogi pamiętniczku:


W sobote wraz z moim drugim ja, które istnieje zażyłem:


Pół listka relanium

Listek Afobamu (30tabl.)

Po gramie Amfetaminy

Nieznana ilość xtc armani białe, nakrapianeOpis/przebieg zdarzeń:


randomness