REKLAMA
Samochód na prochach

Niespodziewanie zakończyła się rutynowa kontrola drogowa, dokonana przez funkcjonariuszy policji z Błaszek. W zatrzymanym pojeździe znaleźli narkotyki.

Alicja

Kategorie

Źródło

Dziennik Łódzki

Odsłony

1833
Niespodziewanie zakończyła się rutynowa kontrola drogowa, dokonana przez funkcjonariuszy policji z Błaszek. W zatrzymanym pojeździe znaleźli narkotyki. Skontrolowanym pojazdem była toyota corolla. Kierował nią 20-letni mieszkaniec Sieradza. Będzie miał się z czego tłumaczyć, bo w samochodzie znajdowała się puszka z zawartością 57 tabletek różowego koloru. Policjanci znaleźli także szklany słoik, wypełniony w jednej trzeciej białym proszkiem. Z podobną zawartością była także jedna torebka foliowa. Funkcjonariusze natknęli się jeszcze na kolejne 94 sztuki tzw. dilerek. Te były już puste. Nie bez winy był również 20-letni pasażer skontrolowanej toyoty, także mieszkaniec Sieradza. Znaleziono przy nim szklaną lufkę z niedopaloną marihuaną. Obaj zatrzymani zostali oddani do dyspozycji prokuratora.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Gałka muszkatołowa
  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

Mój własny pokój w domu jednorodzinnym. Sam na I piętrze. Samopoczucie przed tripem bardzo dobre (zaliczona sesja!), pozytywne uczucia względem świata, nie mogę się doczekać spotkania z gałką, generalnie mam tutaj wszystko, czego potrzebuję.

Oczekiwania - Wyższe Poznanie.

Sądzę, że dobrym pomysłem będzie opis tego, co robiłem zanim zażyłem gałkę. Kolejne etapy podróży określać będę w godzinach. Miłego czytanka!

Godz. 23:10
Skończyłem konsumować 8 nasion gałki muszkatołowej przy pomocy 0,5 L czarnej herbaty liściastej Yunan i 0,25 L zielonej herbaty.

  • 2C-E

Substancja przyjmowana: 2-ce pod postacią kapsułek o nazwie LZD z Smartszopu (2 kapsułki- ilość bliżej nie określona, według wpisów na forum mogło to być 10-20mg) –pierwszy raz

S&s: las, dom, sklep, dom kumpla, dwór

Wiek: 17

Exp: alko (parenaście razy), mj (bardzo wiele razy), dxm (2 razy), kilka razy różne mieszanki „ziołowe”

  • DMT
  • Przeżycie mistyczne

DOBRE + ZŁE paradoksalnie

Każdy kto jest wtajemniczony wie, że to co opisywał Mckenny było METAFORAMI, jako, że wszystkie języki świata są zbyt "płaskie" aby opisać doświadczenie po DMT. Trip na DMT odczuwa się na poziomie duchowy, molekularnym, uczuciowym, astralnym, nie wizualnym tak jak to niektórzy opisują. Każdy to przeżywa/odczuwa inaczej, trip jest indywidualny. To co pisał MCkenny nie jest dosłownie opisem tego co widział, a tego co odczuwał. Wiesz co to metafora ? Sam MCkenny pisał, że tego nie da się opisać, ale spróbuje... Pisał, że opisy są jedynie Metaforami, czyli poniekąd kłamstwem.

  • MDMA (Ecstasy)
  • Pierwszy raz

Nastawiony byłem sceptycznie, lekko przestraszony, ale zarazem głodny nowego doświadczenia.

Byłem wczoraj na grillu ze swoimi przyjaciółmi, zjadłem pixe, różowego chupa chupsa, na początku się bałem co się stanie jak to na mnie zadziała, ale sobie pomyślałem, wezmę pół jak na pierwszy raz i kolega którego jakiś czas temu poprosiłem żeby mi sprzedał to po jakichś 20 minutach przyszedł też na tego grilla i mówię mu ze zjadłem pół no i on mi mówi żebym zjadł tą drugą połówkę jak chce zobaczyć prawdziwą magię tej pixy, ale mu odpowiedziałem, że nie chce bo wiesz to pierwszy raz to na necie zalecają żeby wziąć pół.

randomness