REKLAMA
Samobójcza śmierć w areszcie

Młody, 20-letni chłopak został aresztowany na wniosek Prokuratury Rejonowej Szczecin-Zachód za posiadanie narkotyków.

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta.pl Szczecin

Odsłony

2268
Samobójcza śmierć w areszcie

Śledztwo w sprawie samobójczej śmierci 20-latka osadzonego w szczecińskim areszcie za posiadanie narkotyków wszczęła Prokuratura Rejonowa Szczecin-Śródmieście.

Jego ciało leżące w kałuży krwi znaleziono w celi w Wigilię.

- Tego dnia dostał paczkę, w której była m.in. jakaś puszka - usłyszeliśmy w prokuraturze. - Z niej zrobił ostrze, którymi podciął żyły. Prawdopodobnie chciał trafić do szpitala, liczył, że w porę go odnajdą. Wstał z łóżka, chciał podejść do drzwi, ale się przewrócił. Najpierw stracił przytomność, a potem zmarł z upływu krwi.

Młody chłopak został aresztowany na wniosek Prokuratury Rejonowej Szczecin-Zachód za posiadanie narkotyków. Obecne śledztwo w sprawie jego śmierci wszczęto z artykułu kodeksu karnego mówiącego o nieumyślnym spowodowaniu śmierci. Chodzi m.in. o to, czy strażnicy tak często, jak tego wymaga regulamin, lustrowali cele.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

siwa (niezweryfikowany)
Kurwa ludzie to jest normalne ze narkotyki sa byly i beda tylko kiedys otym sie nie mowilo a ze policja nie lepsza niz Ci co to prawo lamia to tak jesttrza zmienic wladze nie ta policja nie to prawo policji kurwa nic nie udowodnisz bo co to mafia sa jeszcze gorsi niz Ci wszyscy kryminalisci i teraz wiele osob chandluje ja sama to robilam az zapuszkowali ale kazdy keidys zrozumie jaki to jest blad ale dilerzy sa i beda gdyby byl legal to i panstwo by zarobilo!!
Zajawki z NeuroGroove
  • MDMA
  • MDMA (Ecstasy)
  • Retrospekcja

Pozytywne

Każdy z nas ma historie ze swojego życia, które są ciekawą i nieprawdopodobną opowieścią, ale powtórzyć ich raczej nie chciałoby się z pewnych względów. Właśnie to jedna z moich historii.

Byłem wtedy po 2 razach z MDMA i pierwszy raz brałem sam. Set i setting prawie puste mieszkanie, tylko jedna współlokatorka była, mój pokój lampki, kocyki, poduszki, gumy, papierosy, słuchawki.

  • MDMA (Ecstasy)

[...]


  • Benzydamina
  • Dekstrometorfan
  • Etanol (alkohol)
  • Pozytywne przeżycie

Od pleneru w stolicy, przez jazdę pociągiem aż po tripowanie w domu :)

Część pierwsza

randomness