REKLAMA
Rodzinny biznes narkotykowy w gminie Koronowo

Rodzinny biznes narkotykowy w gminie Koronowo (kujawsko-pomorskie). Handlem narkotykami zajmowali się matka z synem.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Gazeta Pomorska
JPL

Grafika

Odsłony

452

Sąd zastosował dwumiesięczny areszt wobec dwóch osób zatrzymanych w związku z posiadaniem i handlem narkotykami. Matka z synem ze sprzedaży narkotyków zrobili swoje źródło dochodu. W ich piwnicy policjanci znaleźli amfetaminę.

Bydgoscy policjanci zajmujący się wykrywaniem przestępstw narkotykowych ustalili, że mieszkanka gminy Koronowo handluje narkotykami. W sobotę (27.08) pojechali do miejsca jej zamieszkania. 46-latkę spotkali, gdy wychodziła z domu.

Zaskoczona wizytą policjantów stwierdziła, że nie wie na temat narkotyków. W mieszkaniu przebywał również jej 21-letni syn. Policjanci przeszukali mieszkanie. W pokoju zajmowanym przez syna znaleźli cztery woreczki strunowe z amfetaminą i jeden z marihuaną.

Do posiadania narkotyków przyznał się 21-latek. Powiedział, ze narkotyki ma na własny użytek. Na miejscu funkcjonariusze znaleźli jeszcze wagę elektroniczną i kilkadziesiąt strunowych woreczków.

Policjanci przeszukali też trzy piwnice zajmowane przez właścicieli mieszkania. Tam znaleźli 55 woreczków strunowych z amfetaminą o łącznej wadze ponad 50 gramów, a ponadto 600 pustych woreczków.

Ze zgromadzonego materiału dowodowego w tej sprawie wynika, że matka z synem prowadzili rodzinny biznes narkotykowy. Gdy kobiety nie było w domu w jej zastępstwie narkotyki klientom sprzedawał syn.

Jednym z ich klientów był 33-letni mieszkaniec Koronowa. Również w jego mieszkaniu kryminalni zabezpieczyli narkotyki, które poprzedniego dnia kupił od 21-latka. Było to ponad 30 działek amfetaminy. W jego mieszkaniu znaleziono wagę elektroniczną, woreczki strunowe oraz telefon komórkowy, który służył do kontaktu z dilerem.

Cała trójka została zatrzymana. Matka z synem trafili do policyjnego aresztu. Usłyszeli już zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz handel nimi. Zostali aresztowani na dwa miesiące. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast trzeci z zatrzymanych odpowie za posiadanie zabronionych substancji psychoaktywnych.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • 1P-LSD
  • Inne
  • Marihuana
  • Miks

Ponury lipcowy wieczór w środku tygodnia, deszczowo. Wnętrze mieszkania.

– To w końcu bierzemy dwa papiery czy jeden? – dopytuje się F.

– Bierzemy dwa. Ja się nie boję. – odpowiadam.

– Dobra, to po jednym z każdego.

  • LSD-25
  • Tripraport

Wyprawa kwasowa z bratem. Czyli pełen pozytyw.

Witam. Zaznaczam, jak zwykle, że poniższy tekst nie ma pokrycia w rzeczywistości... tej rzeczywistości;-)

  • Marihuana
  • Marihuana
  • Retrospekcja

Psychoza. Epizody psychotyczne

to bedzie nadzwyczajny trip raport bo bedzie opisywal caly trip ktorym jest moje zycie. w koncu musialem sie zabrac za napisanie tego co mnie spotkalo chodz do dzis nie moglbym jednoznacznie okreslic czy moje przygody to sprawka narkotykow, slabej psychiki czy samego Boga.

 

  • Marihuana

randomness