Radny wnosi o pomoc dla zakładu karnego

Radny Wiesław Kossakowski wystąpił do urzędu miasta o dofinansowanie kupna i montażu siatki nad spacerniakiem płockiego więzienia. Dzięki niej do więźniów na spacerniaku nie będzie można przerzucać przez mur narkotyków.

Anonim

Kategorie

Źródło

onet.pl

Odsłony

1200

Ich rodziny i znajomi szmuglują środki odurzające w paczkach lub w zakamarkach ubrań albo właśnie przerzucają przez mur wprost na spacerniak. Problem załatwiłaby siatka, ale kosztuje ona 10 tys. zł. Zakład Karny tych pieniędzy nie ma. - Z narkomanią trzeba walczyć po tej i po tamtej stronie muru - mówi radny Kossakowski. - Stąd interpelacja o dofinansowanie zakupu siatki. Pieniądze można wziąć z rezerwy budżetowej lub funduszy na walkę z uzależnieniami. Dysponuje nimi ratuszowy wydział zdrowia.

Kossakowski liczy na szybką decyzję prezydenta Płocka.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

El Igorro (niezweryfikowany)
A co? Niby dlaczego to inni maja coś wnosić? A tak to radny wniesie :)
artur (niezweryfikowany)
93% budzetu na przeciwdzialanie narkomanii idzie na takie idiotyczne dzialania <br> <br>zamiast koncentorwac sie na swiecie wolnym od narkotykow ktory niemozliwy jest do osiagniecia w wiezieniu, a co dopiero w szkole, uniwersytecie i dowolnej innej polecznosci, powinniscie panie radny i prezydencie skupic sie raczej na edukacji, prewencji i terapii i tam lokowac te niewielkie fundusze ktore macie!
Kaźmierz (niezweryfikowany)
...radny kradnie..a całe miasto na dnie...:S
Zajawki z NeuroGroove
 • 4-HO-MET
 • MDMA (Ecstasy)
 • Przeżycie mistyczne

prawie 3 tyg. po niemal bad tripie po fatalnym przedawkowaniu doc; własny pokój, łóżko, noc, różnorodna muzyka, tlące się kadzidło, półmisek ze świeżymi owocami, nastawienie na samotną podróż, autoeksploracja

+30min Pierwsze delikatne efekty, a po kolejnych 5min byłam już całkiem po drugiej stronie. Ho-met jest dość delikatny dla umysłu, dlatego też przez całą podróż bardziej świadomie musiałam ukierunkowywać się na psychodeliczne doświadczenie.

 • Dekstrometorfan
 • Etanol (alkohol)
 • Kodeina
 • Marihuana
 • Pozytywne przeżycie

Sobota, wolny dzień, luzik...

Sobota. Wstałem oczywiście wcześniej niz zwykle bo po co ma organizm się wyspać w weekend skoro może się obudzić i być gotowy do walki...

No więc jest godzina 6:00. Po prostu jakaś masakra. OK, poszedłem wczoraj wcześniej spać bo się opiłem piwskiem + trochę trawy. Senność mnie wzięła około 22:00 więc 8 h snu dało wczesne przebudzenie.

Nieco poirytowany wstałem.

6:20. Zapodałem 210 mg DXM (Tussidex). Do tego wypiłem jedno piwo. Ot, zwykłe piwo. Padło na Tyskie. Zaczyna mi się nudzić. Co ma człowiek robić jak jest sobota? No nic, odpoczywać po ciężkim tygodniu.

 • LSD-25
 • Pierwszy raz

stary rezerwat dębowy

A więc zaczęło się, piękna kwietniowa pogoda, wypożyczony pokój w akademiku służącym do kwaterunku studentów odbywających zajęcia terenowe. Nas kilku, zebranych by móc celebrować przejście przeze mnie 23 roku życia. Od dawna marzyłem o kwasie. Był on dla mnie mistyczną niewiadomą, substancją, która jako jedyna ciągnęła mnie do Siebie z mocą tysiąca uzależnień, niczym zakazany owoc Ewę. Jednakże nie chciałem przechodzić przez to sam. Zaprosiłem przyjaciół, trójka z nas zamierzała się oddać tej przyjemności.

 • Lorazepam

*Nazwa substancji: klonazepam, alprazolam, diazepam, estazolam....


*Doświadczenie: niemałe


randomness