Przewoził narkotyki z Holandii. Został zatrzymany i najbliższe miesiące spędzi w areszcie

Nowomiejscy policjanci podczas kontroli osobowego seata zabezpieczyli amfetaminę. Do policyjnego aresztu trafił 49-letni mieszkańca Olsztyna, który jak się okazało wracał z Holandii.

Nowomiejscy policjanci podczas kontroli osobowego seata zabezpieczyli amfetaminę. Do policyjnego aresztu trafił 49-letni mieszkańca Olsztyna, który jak się okazało wracał z Holandii. Mężczyźnie przedstawiono już zarzut przemytu wewnątrzwspólnotowego znacznej ilości substancji psychotropowej. Sąd zadecydował, że najbliższe trzy miesiące zatrzymany spędzi w areszcie.

Nowomiejscy policjanci w nocy 27 lipca br. na terenie Kurzętnika zatrzymali do kontroli kierującego seatem. U jednego z pasażerów znaleźli sproszkowaną substancją oraz dwie butelki z cieczą. Przeprowadzone badania wykazały, że jest to amfetamina. Z płynnej konsystencji amfetaminy, którą znaleziono u zatrzymanego mężczyzny można by było wyprodukować ponad 3 kilogramy substancji odurzającej w postaci proszku. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonego narkotyku, to ponad 150.000 złotych.

Jak się okazało, 49-letni mieszkaniec Olsztyna wracał z Holandii. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Zatrzymanego przesłuchał prokurator. Za przewóz wewnątrzwspólnotowy znacznej ilości substancji psychotropowej w postaci amfetaminy grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 do lat 5.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • MDMA (Ecstasy)


W życiu czegoś takiego nie doświadczyłem.
zarzuciłem pół czerwonej mitsu
po około 15min grawitacja się zmniejszyła

polubiłem ludzi

miałem niesamowite natchnienie, potrafiłem mówić elokwentnie i ciekawie jak

profesor

poszedłem ze znajomymi na dyskotekę (też wzieli, w podobnych dawkach)

jazda całkiem niezła
za godzinę prezent od dila
pół białej pigóły z wyrytym minusem  • Inne
  • Tripraport

Pozytywne nastawienie.

Wstęp. 
Trip raport podzielony jest na 2 części.
cz.1 opisuje działanie samego 2NE1.
cz.2 opisuje działanie 2NE1 w miksie z alkoholem. 

  • Alprazolam
  • Pozytywne przeżycie

Posiedzenie z paroma kumplami, oczekiwania to wyciszenie, położenie się na kanapie i wsłuchanie się w muzykę. Nastrój depresyjny, ale nie najgorszy

Od 2/3 lat siedzę w domu. Przez depresję, stany lękowe, fobię społeczną i agorafobię rzuciłem szkołę i całkowicie wykluczyłem się z normalnego życia. W maju br. poszedłem do psychiatry... lekarz zapisał mi alprazolam. Zaczynałem od małych dawek 0,25mg/0,5mg/1mg na raz i brałem dość często. Po jakimś czasie przestałem, bo nie czułem potrzeby i nie chciało mi się wiecznie być ospanym i chodzić jak po alkoholu. Wszystko zmieniło się jednego dnia, gdy postanowiłem polecieć grubiej niż zazwyczaj

  • Grzyby halucynogenne
  • Pozytywne przeżycie

Nastawienie bardzo pozytywne, gralnia i dużo więcej ludzi (praktycznie sami artyści) niż się spodziewałem.

Witam. Przedstawiam krótką relację z pewnego hipotetycznego wydarzenia. Zapraszam wszystkich ciekawskich, ale nie wścibskich do lektury.

 

   Zakupione 100 świeżutkich grzybków od pewnego podróżnika czekało 2 dni na weekend, bym wyruszył na spotkanie z kosmicznym duchem zaklętym w tych szczuplutkich, wysokich, ale jakże malutkich istotach rodzaju nijakiego, bądź takowego. Plan był na 50 Łysiczek, jednak podróżnik ów powiedział, że 20 już robi magię. Ok, - pomyślałem - więc wrzucę 30. W końcu to pierwsze spotkanie z naszym polskim dobrem psychodelicznym. 

 

randomness