Przewożący narkotyki kierowca chciał policjantom wręczyć łapówkę

Gdy funkcjonariusze legnickiej drogówki znaleźli w jego samochodzie zawiniątko z zawartością metamfetaminy, mężczyzna zaproponował kwotę tysiąca złotych dla każdego z nich w zamian za odstąpienie od czynności.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Policja Legnicka
mł.asp. Jagoda Ekiert

Odsłony

313

Po tysiąc złotych chciał wręczyć policjantom 22-letni mieszkaniec Legnicy. Gdy funkcjonariusze legnickiej drogówki znaleźli w jego samochodzie zawiniątko z zawartością metamfetaminy, mężczyzna zaproponował kwotę tysiąca złotych dla każdego z nich w zamian za odstąpienie od czynności. Zatrzymanemu grozi teraz kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Prokurator Rejonowy w Legnicy wobec mężczyzny zastosował dozór policyjny oraz poręczenie majątkowe.

Funkcjonariusze legnickiej drogówki zatrzymali kierowcę samochodu osobowego marki BMW, który na widok mundurowych, szybko zjechał na pobocze i wyłączył światła. Podczas sprawdzania dokumentów kierowcy policjanci zauważyli, że mężczyzna wyciągnął z kieszeni zawiniątko i wsunął je za fotel pasażera.

Funkcjonariusze natychmiast zareagowali i dokonali przeszukania pojazdu, gdzie po chwili ujawnili papierek z zawartością białej substancji krystalicznej. Po przebadaniu testerem okazało się, że zabezpieczona substancja to metamfetamina, z której można byłoby uzyskać kilkanaście porcji handlowych narkotyku. 22-latka zatrzymano i przewieziono do policyjnego aresztu. W trakcie doprowadzenia mężczyzna usiłował dogadać się z policjantami, proponując im łapówkę w kwocie tysiąca złotych dla każdego z nich w zamian za odstąpienie od czynności.

Jak się okazało, próba przekupstwa oraz posiadane w samochodzie środki odurzające to nie jedyne przewinienia popełnione przez zatrzymanego. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania 22-latka funkcjonariusze ujawnili dodatkowo kilka działek marihuany.

Podejrzany usłyszał już zarzuty, do popełnienia których się przyznał. Za przestępstwa których się dopuścił mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Prokuratur Rejonowy w Legnicy wobec 22-latka zastosował dozór policyjny oraz poręczenie majątkowe.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Lorazepam

*Nazwa substancji: klonazepam, alprazolam, diazepam, estazolam....


*Doświadczenie: niemałe


  • Grzyby halucynogenne
  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

Luźna niedziela w towarzystwie ukochanej i przyjaciół. Ciepłe i przytulne mieszkanie, stanowisko dowodzenia na podłodze z dużą ilością poduszek i kocem + kilka butelek wody .

 

  • Benzydamina

Nazwa substancji: Benzydamini hydrochloridum :)
  • Kodeina

Subst: fosforan kodeiny w ilości 200 mg (na 100kg masy)  • S&s ; ciekawość w warunkach zmiennych ,

  • Dośw: z opiatami ? makowiec overdose;P