Przemycali narkotyki z Czech

CBŚP zatrzymało siedem osób podejrzanych w sprawie dotyczącej handlu narkotykami i sprowadzanie ich z Czech. Grozi im do 12 lat pozbawienia wolności, a niektórym do 15 lat.

CBŚP zatrzymało siedem osób podejrzanych w sprawie dotyczącej handlu narkotykami i sprowadzanie ich z Czech. Grozi im do 12 lat pozbawienia wolności, a niektórym do 15 lat.

Podejrzani to osoby w wieku od 20 do 36 lat, sześciu mężczyzn i jedna kobieta. Jeden z podejrzanych jest mieszkańcem Wrocławia, pozostali to mieszkańcy Rzeszowa.

Sześciu podejrzanych usłyszało zarzut udziału w zorganizowanej grupie przestępczej handlującej znacznymi ilościami narkotyków, jeden z nich usłyszał także- zarzut kierowania tą grupą.

Prokurator zarzucił kierownikowi zorganizowanej grupy przestępczej udział w obrocie narkotykami - marihuaną w ilości co najmniej 19 kg.

Do zatrzymań doszło 10 i 11 grudnia 2020 r. W czasie czynności przeprowadzonych na terenie województw: dolnośląskiego i podkarpackiego przeszukano ponad 20 obiektów. Zabezpieczono marihuanę o czarnorynkowej wartości około 75 tys. zł oraz mienie o łącznej wartości 300 tys. zł, na poczet przyszłych kar.

Wszyscy podejrzani na wniosek prokuratora, decyzją sądu trafili do aresztów; sześciu mężczyzn na trzy miesiące, a kobieta na 1 miesiąc. Jednak później prokuratura zamieniła jej ten środek zapobiegawczy na poręczenie majątkowe w wysokości 10 tys. zł, zakaz opuszczania kraju i dozór policji oraz zastosowała dodatkowe zabezpieczenie na majątku w kwocie 10 tys. zł.

Sprawa jest rozwojowa i prokuratura nie wyklucza kolejnych zatrzymań.

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne
  • Przeżycie mistyczne

Paskudna listopadowa aura, nienajlepsze samopoczucie, niewyspanie po 3-meo-pcp, pustka w glowie.

Nie zapowiadało się kolorowo. Za oknem szaro, jak i szare były nasze oczy od niewyspania i dawkowania 3-meo-pcp. Działanie antydepresyjne tego ostatniego jest sprawą mocno przesadzoną. Czułam się całkowicie listopadowo siedząc tak na kanapie z Kosmo i przyglądając się niewidzącym wzrokiem bujającym się na wietrze drzewom. Kosmo wstał, co ledwie zarejestrowałam kątem oka i zdjął coś z półki. Tym czymś była zalegająca tam od kilku miesięcy setka grzybów.

  • Szałwia Wieszcza


-Salvia Divinorum + D-RIBOSE

-Doświatczenie - szerokie spektrum srodków zmieniających stany swiadomośći

Moje pierwsze spotkanie z świętą rośliną :Po zapoznaniu się z wszystkimi informacjami na temat SD postanowiłem przetestować na własnej skrze działanie tego „halucynogenu”

Mój najlepszy kumpel wreszcie przyjeżdża z Wiednia i ma dla mnie trochę suchych liści

Mój towarzysz miał już doświadczenia z SD ale mówił że nić się nie działo , taka bardzo słaba trawka


  • LSD-25

I stal sie cud, a moze tylko tak ja to odbieram

Rano wpadl do mnie przyjaciel, rzucil dwa zdania

ze nie mozna na mnie patrzec i wreczyl mi prezen,

powiedzial ze moze to mi pomoze....


Usiadlam w pokoju, w dloni male puzderko z symbolem

czi na pokrywce, doskonale wiedzialam co w nim

jest, on zawsze daje mi taki sam prezent.

Otworzylam, w srodku male zawiniatko aluminiowej

foli i karteczka, zjedz i potraktuj to jak sesje

  • Inne
  • Tripraport

---

Witam serdecznie. Jakiś czas temu miałem do czynienia z afrykańskim korzeniem snów i byłem zachwycony jego możliwościami, a nawet bardziej samym faktem śnienia i tego, jak ciekawy jest to stan. Postanowiłem wypróbować kilka specyfików mających za zadanie wzmocnić moc kreacji marzeń sennych. Zdaję sobie sprawę, że są ciekawsze, toteż, gdy nadejdzie okazja, skosztuję również ich. Na razie jednak mam za sobą próbę z czterema "umilaczami" zupełnie legalnymi i chcę zdać recenzję. Trochę w tym raporcie będzie rozczarowań i trochę bardzo miłych niespodzianek.

randomness