REKLAMA
Przechwycono dużą ilość kokainy na lotnisku

Dwoje Nigeryjczyków usiłowało wwieźć kokainę do Anglii, jeden z nich to 15 letni chłopiec!

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1550

Dwoje Nigeryjczyków lat 27 i lat 15 zostali zatrzymani za przemyt kokainy w walizkach na porcie lotniczym w Manchesterze.

Oboje przylecieli lotem z Lagos przez Frankfurt. Zatrzymani mieli przy sobie 2 walizki pełne kokainy. W jednej walizce ukryte było 6.5 kilograma a w drugiej 2.5 kilograma narkotyku.

Szef ochrony Jeremy Lee powiedział - "Dzieki czujności celników na lotnisku, udało się przechwycić sporą ilość kokainy i nie dospuścić do tego aby znalazła sie na naszych ulicach. To przykładny pokaz czujności naszych służb mających za zadanie ochronę naszego społeczeństwa przed szkodliwością narkotyków."

Wartość kokainy szacuje się na pół miliona funtów.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Dtox (niezweryfikowany)
za tyle scierwa bo bym mogl zyc prze 2 lata na wysokim poziomie
scr (niezweryfikowany)
szef ochrony mądrze prawi. przykładny z niego sługa systemu. <br>
Zajawki z NeuroGroove
  • 25C-NBOMe
  • Pozytywne przeżycie

Moje nastawienie było raczej pozytywne. Trochę wątpliwości co do substancji wynikających z opowiadań o bad tripach. Pogoda najlepsza moim zdaniem (początek wiosny) ciepło i słonecznie. Test przeprowadzałem sam.

   Piękny poranek zwiastował jeszcze lepszy dzień. Byłem bardzo podekscytowany, czekałem na moje 25c od paru dni, a sms o jego dostarczeniu paczkomatu przyszedł już dzień wcześniej. Ja i mój kumpel (K) byliśmy umówieni w mieście na test specyfiku.

  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

Nastawienie dość standardowe, nic specjalnego. Pozytywny nastój, nieco bardziej przmyśleniowy.

To co się stało na długo zapadnie w moją pamięć...

Pojechaliśmy wieczorem do ziomka bo miał wolną chatę, zapaliliśmy blanta i trochę posiedzieliśmy, w sumie nic ponad normę.

Odczucia wtedy mogę określić na 5/10 w mojej skali najarania. Towar miałem już kilka dni wcześniej w nieco większej ilości. Tego dnia pozbywaliśmy się ostatniej sztuki. Od początku mówiłem że ta odmiana mi się nie podoba, słabo pachniała i z wyglądu sprawiała wrażenie , że będzie conajwyżej przeciętnym buszkiem. Realia były nieco inne, paliliśmy ją kilka razy:

  • 2C-E
  • 4-ACO-DMT
  • Dekstrometorfan
  • Marihuana
  • Mieszanki "ziołowe"

własny pokój, ciepłe łóżko, laptop pod ręką, zgaszone światło, zapalone świece i kadzidła.

Waga: około 60-70kg,

Nastawienie: chęć wykorzystania resztek RC, zamierzam spędzić parę chwil bez muzyki, w kompletnej ciszy i ciemności, by zobaczyć, co tak naprawdę oferuje ten mix.

21:53 - idzie 5 pierwszych acodinków, zarzucam po 5 co 3 minuty.

22:14 - 30 białych cukiereczków zostalo zjedzone, za 15-30 minut wkładam pod język fragment chusteczki nasączony roztworem 4-aco i 2C-E, który to postaram się utrzymać tam przez jakieś 15 minut przed połknięciem. Prawie jak blotter ;)

  • Morfina

Dla leków tej grupy stosuje się nazwę opioidy bądź dawniej opiaty. Nazwa opioidy odnosi się do każdej substancji endogennej bądź syntetycznej wywołującej działanie podobne do morfiny. Opiaty ograniczają się tylko do substancji syntetycznych. Opioidy działają za pośrednictwem receptorów opioidowych. Istnieje kilka typów tych receptorów, wśród nich najważniejsze są m (mi), d (delta) i k (kappa).

randomness