Przechwycono dużą ilość kokainy na lotnisku

Dwoje Nigeryjczyków usiłowało wwieźć kokainę do Anglii, jeden z nich to 15 letni chłopiec!

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1565

Dwoje Nigeryjczyków lat 27 i lat 15 zostali zatrzymani za przemyt kokainy w walizkach na porcie lotniczym w Manchesterze.

Oboje przylecieli lotem z Lagos przez Frankfurt. Zatrzymani mieli przy sobie 2 walizki pełne kokainy. W jednej walizce ukryte było 6.5 kilograma a w drugiej 2.5 kilograma narkotyku.

Szef ochrony Jeremy Lee powiedział - "Dzieki czujności celników na lotnisku, udało się przechwycić sporą ilość kokainy i nie dospuścić do tego aby znalazła sie na naszych ulicach. To przykładny pokaz czujności naszych służb mających za zadanie ochronę naszego społeczeństwa przed szkodliwością narkotyków."

Wartość kokainy szacuje się na pół miliona funtów.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Dtox (niezweryfikowany)
za tyle scierwa bo bym mogl zyc prze 2 lata na wysokim poziomie
scr (niezweryfikowany)
szef ochrony mądrze prawi. przykładny z niego sługa systemu. <br>
Zajawki z NeuroGroove
  • 2C-I

2C-I

nazwa chemiczna: 2,5-dimetoksy-4-jodofenetyloamina

W roku 2001 zainteresowały się nią wytwórnie chemiczne \'szarej strefy\' szukające legalnej substancji podobnej do 2C-B. Zaczęto ją sprzedawać na coraz wiekszą skalę, substancja zdobyła uznanie i ciągle powiększającą się popularność. Wkrótce zaczęto ją sprzedawać w duńskich smartshopach pod nazwą "Soma", co jednak spowodowało szybką delegalizację tej substancji w tym kraju.

  • Dekstrometorfan

Data intoksykacji: 29.07.2003


Substancja: bromowodorek dekstrometorfanu (DXM Hbr w postaci kapsulek Tussidex)


Dawka: 480 mg (15 kapsulek Tussidexu + 2 tabsy Tussalu) - ok 7 mg/kg


Doswiadczenie: mj, #, alk, efedryna, DXM (male dawki)


Set & Settings: wieczor, a raczej noc, po milym spotkaniu z ukochana dziewczyna, bardzo pozytywne nastawienie do zapowiadajacej sie jazdy (ktora przeszla moje oczekiwania :>), dom, pokoj - wszystko pieknie.

  • Amfetamina
  • Retrospekcja

Nic specjalnego, zwykły dzień. Trip W domu, godziny nocne od ok 20:00.

W ramach świadomości czytelnika napomnę że to mój pierwszy trip-raport w życiu.
Tego tripa nie nazwał bym badtripem, choć to co opiszę nie było przyjemne. Miewałem kilka razy już podobny stan umysłu (w moim odczuciu nie trwały jakoś długo bo ok. 40 min. Max) zawsze był on po amfetaminie, raczej po 3-4 kreskach.

To Był zwykły dzień (piątek) w którym nic specjalnego się nie wydarzyło, rano wyspany wstałem do pracy i po 8h wróciłem na chatę. Nie byłem jakoś specjalnie zmęczony.

  • Szałwia Wieszcza

Zanim Salvia ukazala mi swoje wdzieki, musialem sie kilkakrotnie do niej przymierzyc. Wlasciwie okolo 70% jej konsumentow odczulo prawdziwa moc dopiero za drugim razem lub jeszcze pozniej. Pierwszy raz nie byl wiec dla mnie niczym nadzwyczajnym - troche poddenerwowany i podekscytowany niezbyt pewnie wciagalem dym z suszonych lisci, robiac przerwy pomiedzy poszczegolnymi zaciagnieciami i uzywajac zwyklej zapalniczki w zwyklej lufce, co okazalo sie niedostateczne do waporyzacji.