REKLAMA
Proces Dawida B. Świadek: Nie wiedziałem, że produkty, które pakuję, to dopalacze

Dawid B. i świadkowie jego niecnego procederu powracają. Tęskniliście?

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Dziennik Łódzki
Wiesław Pierzchała

Odsłony

303

Na procesie 28-letniego Dawida B. zwanego królem dopalaczy w Sądzie Okręgowym w Łodzi zeznawali w poniedziałek kolejni ważni świadkowie.

Błażej G. zeznał, że pracował na produkcji w firmie oskarżonego Dawida B. przy ul. Rewolucji 1905 roku w Łodzi. Jego zadanie polegało na tym, że pakował takie produkty, jak proszek i susz rośliny oraz przyklejał na opakowaniu nalepki z nazwą produktu. Był bardzo wydajny, bowiem na jednej zmianie wykonywał kilka tysięcy opakowań.

- Podczas ważenia i pakowania produktów posługiwaliśmy się łyżeczkami i szpachelkami. W trakcie pracy używałem maseczki i rękawiczek. Do firmy Dawida B. trafiłem przez ogłoszenie w gazecie. Nie wiedziałem, że chodziło o pakowanie dopalaczy - oznajmił Błażej G.

Z jego relacji wynikało, że w firmie króla dopalaczy zatrudnił się w połowie 2010 roku. Najpierw pakował dopalacze, które trafiały do sieci sklepów Dawida B., a potem awansował, bowiem został kontrolerem jakości.

- Nie wiedziałem, że produkty, które pakuję, to dopalacze. Nic mi nie wiadomo, aby w firmie był zakaz używania nazwy dopalacze. Nic mi nie wiadomo, żeby pracownicy firmy Dawida B. testowali produkty, a potem wypełniali ankietę dzieląc się swymi opiniami. Ja nie próbowałem dopalaczy - zaznaczył Błażej G.

Natomiast Marcin B. zeznał, że w ramach umowy o dzieło wykonał dla Dawida B. katalog ze zdjęciami nie dopalaczy, lecz gadżetów i akcesoriów, jak np. fajki wodne czy bibułki do skrętów, obecnych w sklepach króla dopalaczy. -

Zdjęcia tych wyrobów robiłem w swoim domu, co zajęło mi trzy tygodnie. Nic nie wiem o produkcji i dystrybucji dopalaczy - zeznał Marcin B.

Prokuratura zarzuca Dawidowi B., że w 2010 roku w Łodzi i innych miastach w kraju poprzez sieć sklepów Smart Szop, których był właścicielem, handlował dopalaczami określając je jako artykuły kolekcjonerskie. Ponadto wyprodukował i wprowadził do obrotu takie produkty jak: Koko Mięta, Koko Cherry, Exotic Koko, Black Widow, Smart Shiva.

Oceń treść:

Average: 10 (2 votes)

Komentarze

doktor_koziełło
"Najpierw pakował dopalacze, które trafiały do sieci sklepów Dawida B., a potem awansował, bowiem został kontrolerem jakości."- ciekawy jestem jak wyglądała taka kontrola.
trfde (niezweryfikowany)
np ważenie produktu wyjściowego
Massena (niezweryfikowany)
Oczywiście nie o taką kontrolę jakości chodzi o jakiej myślisz.
Anonim (niezweryfikowany)
SmartSzopie, tak bardzo nam Cię brak...
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan

Specyfik:


Acodin (30x15mg) dostępny w każdej aptece bez recepty w cenie 5,55 :P

Dawka :


Ja - 300MG (Dwa razy po 150 w odstępie 5 minut)


Kumpel 300mg (Na raz)


Zapijane tymbarkiem wiśniowo-jabłkowym.Poziom doświadczenia użytkownika:


Ogólnie małe doświadczenia, pierwszy raz z DXM

Stan umyslu:


  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

Jestem po udanym, po sylwestrowym seksie z moją kobietą życia, którą odprowadziłem do domu po dwudniowej imprezie.

Z góry przepraszam gdyby mój język był zbyt zawiły, bo jeszcze ze mnie schodzi i nie myślę zbytnio normalnie :P. Piszę to teraz specjalnie po to, by zrozumieć i zilustrować działanie ludzkiego mózgu, aby w przyszłości wykorzystać tą wiedzę w psychologii, tworząc własną metodę leczenia.

 

Fruwając między neuronami w moim mózgu kminie sobie od czego zacząć, hmm...

Opowiem w skrócie coś o sobie:

  • Amfetamina


Hmmmm... skoro wszyscy pisza to i ja tezzzzz...

Aha, sorrki z gory za wszelkie potkniecia itede ale troszki mi

sie łapki trzęsą...

Ale to nie moja wina tylko fety :D

  • Dekstrometorfan

Set & Setting: Matka wyjechała na 4 dni do ciotki, wolny dom tylko ze starym z którym nie gadam 2 lata, więc jest luz

Dawkowanie: 1500mg rozbite na 4 razy, 300mg co 3h, następnie 600mg po jakichś 12 godzinach, łącznie wyszło 22mg/kg

Wiek & doświadczenie: 18 lat. mj, dxm, benzydamina, dmh, kodeina, amfetamina, gałka; w tym miksy typu bxm i ze wszystkim co pod ręka (dxm + mj,koda,dmh)

Identyfikacja: akaz z hyperreal

---------------