Pozytywny wynik testów na kokainę u championa wyścigów chartów w Irlandii

W organizmie zwycięzcy jednego z najważniejszych irlandzkich wyścigów chartów wykryto kokainę.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

BBC

Odsłony

113

W organizmie charta o imieniu Clonbrien Hero w trzech niezależnych sytuacjach wykryto ślady zabronionej substancji, benzoiloekgoniny - głównego metabolitu kokainy.

Jeden z testów przeprowadzono po tym, jak pies wygrał w lipcu finały Laurels w Cork w Irlandii.

Nadzorująca wyścigi Irish Greyhound Board wstrzymała wypłaty nagród i zakazała wystawiania psa w wyścigach, dopóki powtórne testy nie wykażą, że jest wolny od dopingu.

W oświadczeniu odnoszącym się do poprzedniego przypadku, na początku tego roku, IRB poinformowała że poddaje testom narkotykowym między 5000 a 6000 chartów rocznie: "jest to system testowania intensywniejszy, niż dotyczące jakiegokolwiek innego sportu w Irlandii".

Trener Clonbrien Hero, Graham Holland, utrzymuje, że substancja musiała zostać przez psa połknięta przypadkowo.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Pierwszy raz

Wieczór, własny pokój, pozytywny nastrój, cisza i spokój, chęć spróbowania czegoś nowego

Jest grudzień, drugi dzień świąt. Od kilku dni planuję swoją pierwszą przygodę z DXM. Chcę to zrobić w jakiś dzień wolny, kiedy będzie jasno, by maksymalnie doświadczyć tego przeżycia w jakimś cichym otoczeniu przyrody, jednak postanawiam zrobić to pod wpływem impulsu w tym momencie. Jest 16:15, wrzucam magiczną liczbę 6,66 mg substancji na 1 kg masy ciała, zapijając zieloną herbatą. To Dexacaps, więc obawiam się, że dodatek melisy może mnie zamulić. Chodzę po domu oddając się codziennym czynnościom i czekam na efekty.

  • Amfetamina

nazwa substancji: amfetamina


poziom doswiadczenia: 2 raz


"set&setting": dom, dobre nastawienie


efekty: wow!!!

  • Grzyby halucynogenne
  • Pierwszy raz

U mnie w domu na wsi, na tarasie przed ogrodem. Towarzyszył mi mój chłopak jako tripsitter. Nastrój: pozytywny. Ogólne zaciekawienie i fascynacja tym, co się zaraz wydarzy

To było piękne, słoneczne popołudnie. Praktycznie przeddzień lata, wiosna w pełnym rozkwicie. Dookoła mnie zieleń bujnie rosnąca w moim ogrodzie i ja - dopiero co zerwawszy świeże grzyby z growkitu. Miałem pewne obawy, czy uda mi się wyhodować je prawidłowo, bo czytałem o doświadczeniach innych użytkowników i często przejewiał się motyw pleśni w growboxie, więc spodziewałem się, że za pierwszym razem może mi się nie udać.

  • Ketamina
  • Pierwszy raz

Dom, weekend. Dla mnie kolejny narkotykowy wieczór, dla niej ćpuńskie rozdziewiczenie.

Tripraport będzie w większości opisem jej przeżyć (pisanych moją ręką z powodu nieznajomości polisha) z moimi kilkoma groszami. 

Arrrr!

W weekend miałam poraz pierwszy zażyć coś innego, silniejszego niż marihuana. Ketaminę. Mój chłopak, w miarę doświadczony w narkotykach, wyjaśnił mi jak to działa i czego mogę się spodziewać. No, ale tego to się nie spodziewałam.