Poznań. Policja przechwyciła kilogram amfetaminy

Najprawdopodobniej podczas nielegalnej transakcji sprzedaży narkotyków poznańscy policjanci przechwycili paczkę z kilogramem amfetaminy. Zatrzymano dwóch mężczyzn

Anonim

Kategorie

Źródło

gazeta.pl js 2002-10-19

Odsłony

3124
Paczkę znaleźli policjanci podczas obławy na złodziei samochodów. Funkcjonariusze z Tarnowa Podgórnego i Chodzieży w piątek po południu przeszukali kilka posesji na terenie Tarnowa, Przeźmierowa i Kiekrza. - Weszliśmy na teren jeden z posesji w Kiekrzu. Posesja była obserwowana. Gdy policjanci legitymowali dwóch młodych ludzi i sprawdzali ich samochód, znaleźli paczkę, którą jeden z nich na widok policjantów wyrzucił - mówi Andrzej Borowiak, rzecznik poznańskiej policji. Pakunek zawierał kilogram czystej amfetaminy, wartej ok. 200 tys. zł. - Najprawdopodobniej trafiliśmy na transakcję sprzedaży tego kilograma "amfy". To jest jak z górą lodową - jeśli taki pakunek jest wierzchołkiem, to znaczy, że na rynku jest tego dużo, dużo więcej - mówi jeden z poznańskich policjantów.

Zatrzymani mężczyźni młodzi mają 19 i 26 lat, pochodzą z Przeźmierowa. Byli wcześniej notowani przez policję, powiązani ze środowiskiem złodziei samochodów. Na razie nie wiadomo, skąd wzięli tak dużą partię narkotyków.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Muchomor czerwony

Muscimol: 5-(aminometylo)-3-izoksazolol - jest on głównym

alkaloidem muchomorów i odpowiada za większą część działania

psychoaktywnego muchomorów. Główne działanie muscimolu polega na

blokowaniu receptora GABA-A. Muscimol używany jest w badaniach

nad GABA jako jego najskuteczniejszy jego bloker. Dowiedziono, że

muscimol działa na kilka obszarów mózgu - korę mózgową, hipokamp

i móżdżek. Muscimol wpływa także na poziom neuroprzekaźników:

  • Katastrofa
  • Mefedron

Impreza,kumple,puste laski nastawienie w miarę

Normalnie, z uwagi na awangardową ortografię, gramatykę, interpunkcję i stylistykę, ten raport byłby do odrzucenia. Przepuszczam w ramach przestrogi. To może być wieczór każdego z Was... Pozdrawiam, admin.

 

Loża ja,X mój bardzo dobry ziomek i 2 koleżanki poznane wcześniej nazwe je D i C później dołączy moja dziewczyna nazwe ją B.

 

  • AmfetaminaSubstancja: amfetamina (w ilosci ok. 1 g :D:D)


Godzina zażycia: Wczoraj około 17 :D:D:D


Substancja: Kofeina(w kawie z 5 łyżek)


Godzina zażycia: Dzisiaj koło 14 :D:D


Doświadczenie: Amfetamina-wiele razy(ponad sto było), Extasy-kilkanaście razy, Marihuana i haszysz-nie licze nawet bo nie chce marnować czasu :D:D, Bieluń-kilkanaście razy, Gałka muszkatałowa-raz.  • Szałwia Wieszcza

łąka, spokojna miejscówka z dala od ludzi, dobre nastawienie, odpowiednia muza ;>

19.10.2008

Niedziela, jesienne, szare popołudnie. Jak co dzień, od pewnego czasu udaję się na popołudniowy spacer celem zajebania się gdzieś w plenerze, ot taka moja ziołolecznicza terapia. Dzisiaj urozmaiciłem menu i wziąłem ze sobą dość pokaźny worek suszu szałwii wieszczej. Snickers, coś do picia, zapalniczka, dobra muzyka na uszy i już mogę wyruszać w swój własny zielony świat. W drodze na wcześniej zaplanowaną miejscówkę spaliłem nabitkę mj, szło się miło i gładko mimo iż było kurewsko pod górę.

randomness