REKLAMA
Poznań: Plantacja konopii zlikwidowana

Policjanci wykryli i zlikwidowali w weekend plantację konopi indyjskich, którą w przydomowym ogródku pod Pobiedziskami prowadził mieszkaniec Poznania. Policjanci znaleźli w jego ogródku 700 dorodnych krzaków konopi rosnących w tunelu pod folią

toudy

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

2398

Policjanci wykryli i zlikwidowali w weekend plantację konopi indyjskich, którą w przydomowym ogródku pod Pobiedziskami prowadził mieszkaniec Poznania. Policjanci znaleźli w jego ogródku 700 dorodnych krzaków konopi rosnących w tunelu pod folią.

Policjanci podczas rutynowego patrolu zdobyli informację, że na terenie działek w miejscowości Kowalskie w okolicy Pobiedzisk znajduje się uprawa konopi indyjskich. Podczas poszukiwania właściwej posesji funkcjonariusze zwrócili uwagę na jedną z działek rekreacyjnych. Była ogrodzona szczelnym i wysokim płotem. Przy domku letniskowym stały doniczki z krzewami przypominającymi konopie indyjskie. Podczas przeszukania policjanci natrafili na tunel foliowy w którym znajdowała się plantacja tych roślin. Okazało się, że było ich ponad 700 krzewów. Z takiej uprawy możliwe by było uzyskanie marihuany o czarnorynkowej wartości kilkuset tysięcy złotych. Krzewy konopi zostały zabezpieczone w policyjnym magazynie a próbki zostaną poddane badaniom chemicznym. Policjanci, którzy prowadzą tę sprawę ustalili kto jest właścicielem plantacji. Okazał się nim 47-letni Piotr C. z Poznania. Mężczyzna był w przeszłości kilkakrotnie notowany za kradzieże i łączony jest ze środowiskiem złodziei samochodowych. Za nielegalną uprawę konopi indyjskich grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

angrydog (niezweryfikowany)
Noo całkiem spoko uprawa.. ;) Glupie jest to, ze on dostanie max 2 lata.. a jakis 18nast latek wsypane przez dzieciaka dostanie nawet 10 lat.. ;s pisundlid ;F
Anonim (niezweryfikowany)
"działek rekreacyjnych" fajnie "Przy domku letniskowym stały doniczki z krzewami przypominającymi konopie indyjskie." a czemu np. nie napisali że przypominają konopie włukniste? może koleś sobie srajtaśme robi?:P
Anonim (niezweryfikowany)
"Policjanci wykryli i zlikwidowali w weekend plantację konopi indyjskich" to jest najlepsze!! WYKRYLI, jakby nie mogli napisac ze jakis spoleczniak strzelil z ucha ;P
S3Mi (niezweryfikowany)
No ale ktoś musiał wykryć tego społeczniaka ;)
zydol (niezweryfikowany)
Za nielegalną uprawę konopi indyjskich grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. aha czyli jak posadze sobie 700 krzewow to dostane aby 3 lata, a jak bede miec przy sobie szklo z kana to ban na 3 lata? to prawko jest nienormalne. wychodzi na to ze lepiej hodowac, gra warta swieczki :) Paranoja i glupota w tym kraju nie zna granic!
Anonim (niezweryfikowany)
Nie bo za posiadanie sa 2 lata, za uprawe 3 = 5 za to i to , jezeli bys juz mial troche w domu ;d
Anonim (niezweryfikowany)
taa wyjarają i sprawdzą czy bedą mieli jazde po tym...
Zajawki z NeuroGroove
  • Powój hawajski

Substancje: Argyreia Nervosa (hawaiian baby woodrose; powój hawajski), MJ, ususzone liście Leonotis Nepetifolia (lion\'s tail)


Doświadczenie: MJ, hasz, LSD, grzyby, powój hawajski, yopo, lion\'s tail, DXM, feta, extasy (raz)... i pewnie coś jeszcze, czegom nie spamiętał;-)


Set&Setting: moja kawalerka, sobotni wieczór, chęć ponownego wypłynięcia na głębokie wody własnej (pod)świadomości:-)
  • 4-HO-MET

Wiek: 25 lat.

Doświadczenie: Marihuana, Haszysz, Psylocybina, 4-ho-met, 4-aco-dmt, 2ce, 2cb, MDMA, Metoksetamina, DXM, Mefedron, Kokaina, Amfetamina, BZP/TFMPP, Kodeina, Tramadol, różnorakie benzodiazepiny, Efedryna/Pseudoefedryna, Karbamazepina, Olanzapina, alkohol, tytoń i kilka syfów z dawnych dopalaczy.

Zażyta substancja: 25mg 4-ho-met przyjęte metodą iniekcji domięśniowej.

S&S: Mój pokój. W samotności.

  • 4-HO-MET
  • Pierwszy raz

Słoneczny dzień nad morzem, nastawienie pozytywne, chęć spróbowania nowej substancji

Hometową podróż planowałam już od dawna. W końcu, gdy warunki pogodowe zaczęły sprzyjać (mam na myśli słońce) postanowiłam zamówić z przyjaciółką ''Z.'' wizytę proroka. Paczka przyszła bardzo szybko, podekscytowane  faktem zbliżającej się podróży ustaliłyśmy jak najszybciej termin. Jako że był to pierwszy raz z tryptaminami zabrałyśmy ze sobą ''opiekunkę'' , która będzie nazywała się ''S.''. Dołączyła do nas jeszcze jedna osoba, ''K.'' , która jednak zrezygnowała z tripowania i była obecna jako towarzysz. A więc do rzeczy.