REKLAMA
Poznań: Plantacja konopii zlikwidowana

Policjanci wykryli i zlikwidowali w weekend plantację konopi indyjskich, którą w przydomowym ogródku pod Pobiedziskami prowadził mieszkaniec Poznania. Policjanci znaleźli w jego ogródku 700 dorodnych krzaków konopi rosnących w tunelu pod folią

toudy

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

2398

Policjanci wykryli i zlikwidowali w weekend plantację konopi indyjskich, którą w przydomowym ogródku pod Pobiedziskami prowadził mieszkaniec Poznania. Policjanci znaleźli w jego ogródku 700 dorodnych krzaków konopi rosnących w tunelu pod folią.

Policjanci podczas rutynowego patrolu zdobyli informację, że na terenie działek w miejscowości Kowalskie w okolicy Pobiedzisk znajduje się uprawa konopi indyjskich. Podczas poszukiwania właściwej posesji funkcjonariusze zwrócili uwagę na jedną z działek rekreacyjnych. Była ogrodzona szczelnym i wysokim płotem. Przy domku letniskowym stały doniczki z krzewami przypominającymi konopie indyjskie. Podczas przeszukania policjanci natrafili na tunel foliowy w którym znajdowała się plantacja tych roślin. Okazało się, że było ich ponad 700 krzewów. Z takiej uprawy możliwe by było uzyskanie marihuany o czarnorynkowej wartości kilkuset tysięcy złotych. Krzewy konopi zostały zabezpieczone w policyjnym magazynie a próbki zostaną poddane badaniom chemicznym. Policjanci, którzy prowadzą tę sprawę ustalili kto jest właścicielem plantacji. Okazał się nim 47-letni Piotr C. z Poznania. Mężczyzna był w przeszłości kilkakrotnie notowany za kradzieże i łączony jest ze środowiskiem złodziei samochodowych. Za nielegalną uprawę konopi indyjskich grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

angrydog (niezweryfikowany)
Noo całkiem spoko uprawa.. ;) Glupie jest to, ze on dostanie max 2 lata.. a jakis 18nast latek wsypane przez dzieciaka dostanie nawet 10 lat.. ;s pisundlid ;F
Anonim (niezweryfikowany)
"działek rekreacyjnych" fajnie "Przy domku letniskowym stały doniczki z krzewami przypominającymi konopie indyjskie." a czemu np. nie napisali że przypominają konopie włukniste? może koleś sobie srajtaśme robi?:P
Anonim (niezweryfikowany)
"Policjanci wykryli i zlikwidowali w weekend plantację konopi indyjskich" to jest najlepsze!! WYKRYLI, jakby nie mogli napisac ze jakis spoleczniak strzelil z ucha ;P
S3Mi (niezweryfikowany)
No ale ktoś musiał wykryć tego społeczniaka ;)
zydol (niezweryfikowany)
Za nielegalną uprawę konopi indyjskich grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. aha czyli jak posadze sobie 700 krzewow to dostane aby 3 lata, a jak bede miec przy sobie szklo z kana to ban na 3 lata? to prawko jest nienormalne. wychodzi na to ze lepiej hodowac, gra warta swieczki :) Paranoja i glupota w tym kraju nie zna granic!
Anonim (niezweryfikowany)
Nie bo za posiadanie sa 2 lata, za uprawe 3 = 5 za to i to , jezeli bys juz mial troche w domu ;d
Anonim (niezweryfikowany)
taa wyjarają i sprawdzą czy bedą mieli jazde po tym...
Zajawki z NeuroGroove
  • 5-MeO-MiPT
  • Bad trip

SET: stan psychiczny rozchwiany, nastrój pozytywny, chęć przeżycia nowych doznań seksualnych. SETTINGS: mieszkanie w bardzo jaskrawym kolorze z wielkim pejzażem na ścianie, podniecająca partnerka.

A wiec jak amator nastawienie pozytywne, kompletnie odwrotne do hołdującego motta: ,, znaj umiar, zachowaj przytomność, odrób lekcje, kupuj najczyściej lub wcale", brak przygotowania, spontan.

  • DMT
  • Tripraport

Pozytywne nastawienie, lekki niepokój ale i ciekawość. Miejscem przeżycia był nieduży pokój w bezpiecznym miejscu. Obecność przyjaciela/opiekuna.

Zdarzenie miało miejsce ponad rok temu, w czasie trwania wakacji.

Wszystko to co zawiera poniższy TR zdarzyło się w ciągu 30 minut.

Zbieżność osób i nazwisk przypadkowa.

Przejdę od razu do rzeczy bez zbędnego pitolenia. Na początku z moją opiekunką zapaliliśmy po nie dużej ilości MJ. Szczerrze mówiąc, miałem nadzieję, że polepszy to moje nastawienie i drobny strach, który gdzieś tam kołatał mi się po głowie. Nie pamiętam ile dokładnie przyjąłem DMT, mogło to być ok 50 mg, może nawt 60 mg  tematu.

  • Marihuana
  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

Całkiem dobre nastawienie, jedynym niesprzyjającym czynnikiem była niska temperatura i brak miejsc do siedzenia.

                                                           POCZĄTEK ZACNEJ OPOWIEŚCI

  • MDMA (Ecstasy)
  • Pierwszy raz

Lekka ekscytacja spowodowana pierwszym kontaktem z substancją. Mój pokój, ciemno za oknami.

Miałam zjeść je z przyjaciółką, ale nie było takiej możliwości, a ciekawość by mnie zjadła gdybym nie spróbowała tego dnia, kiedy dostały się w moje ręce.

21:30