Poznajcie ostatnią broń antynarkotykowych bojowników: przed Wami piła łańcuchowa (wideo)

Policja z walijskiego miasta Cardiff wykorzystuje nowy, dość mało wyrafinowany technicznie trick, celem pokonywania drzwi podczas narkotykowych nalotów.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

the influence
Patrick Hilsman

Odsłony

394

Policja z walijskiego miasta Cardiff wykorzystuje nowy, dość mało wyrafinowany technicznie trick, celem pokonywania drzwi podczas narkotykowych nalotów. Zamiast używać taranów, antynarkotykowi wojownicy atakują stojące im na drodze drzwi piłami łańcuchowymi, nieraz rozprawiając się w ten sposób z przeszkodą w czasie poniżej 20 sekund.

Z jakiegoś powodu policjanci uznali, że może to stanowić pozytywny sygnał dla mieszkańców, udostępnili więc nagranie procedury w Internecie.

Po przepiłowaniu drzwi, policja umieściła na Tweeterze wpis:

kolejny udany występ piły ratunkowej w walce z przestępczością w Cardiff.

"Piła ratunkowa", zaiste. Spójrzcie sami na materiał poniżej.

Oceń treść:

Average: 9.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Haloperidol


Niedawno, przy okazji przeprowadzki wpadło w moje ręce kilka opakowań Haloperidolu - konkretnego i mocnego psychotropu, ktory występował m.in. w filmach "12 małp" oraz "K-PAX". Pomijając oddziaływanie charakterystyczne dla tej grupy leków, zajebiście leczy czkawkę Very Happy


  • Marihuana

Substancja: Amfetamina (ok.1g)


Godziny zażycia: Pierwsza ścieżka godz 8.20-16.IX i co kilka godzin kolejne kreseczki dla podtrzymania mocy :D - ostatnia: godz 12.45 - 17.IX


Substancja: Marihuana (ok.0.5g)


Godzina zażycia: ok. godz 18.00 - 17.IX - na złazie po fe.


Sprzęt: Fajka do tytoniu (zakupiona kiedyś tam na ceremonię spróbowania SD) z drzewa wiśniowego :D + zwykła zapalniczka.


  • Grzyby halucynogenne
  • Pierwszy raz

U mnie w domu na wsi, na tarasie przed ogrodem. Towarzyszył mi mój chłopak jako tripsitter. Nastrój: pozytywny. Ogólne zaciekawienie i fascynacja tym, co się zaraz wydarzy

To było piękne, słoneczne popołudnie. Praktycznie przeddzień lata, wiosna w pełnym rozkwicie. Dookoła mnie zieleń bujnie rosnąca w moim ogrodzie i ja - dopiero co zerwawszy świeże grzyby z growkitu. Miałem pewne obawy, czy uda mi się wyhodować je prawidłowo, bo czytałem o doświadczeniach innych użytkowników i często przejewiał się motyw pleśni w growboxie, więc spodziewałem się, że za pierwszym razem może mi się nie udać.

  • Dekstrometorfan

Substancja:


DeXtroMetorfan - ACODIN

Stopień zaawansowania:


mj i #. Pierwszy raz z DXM...

Dawka:


Pierwszy raz! - 450 mg DXM (DeXtroMetorfan) - dawkowane po 5 tabsów co 5 min.

randomness