Potop extasy

Diler - to jeden z kierunkowych programów realizowanego od 2000 r. projektu "Bezpieczny Kraków". Chodzi w nim o przeciwdziałanie narkomanii w środowiskach szkolnych.

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta Krakowska

Odsłony

2343

Policjanci eliminują narkotykowych dilerów, miejsca dystrybucji narkotyków. Rozpoznają zagrożenia na terenie krakowskich szkół.

Chodzi o to, by reagować na wszelkie próby pozyskiwania uczniów do dystrybuowania narkotyków i eliminować wszelkie przejawy podawania małych porcji narkotyków na zachętę uczniom, którzy do tej pory nie brali narkotyków. Prowadzone są prelekcje w szkołach, dla uczniów, ich rodziców i naczycieli. Także dla studentów Akademii Górniczo-Hutniczej i Akademii Pedagogicznej.

- Dzięki wzmożonym kontrolom są wymierne efekty działań operacyjno-represyjnych związanych z czyszczeniem środowiska szkolnego z narkotyków - wyjaśnia Marcin Kotulski z biura prasowego policji.

W roku 2003 przeprowadzono 219 prelekcji. Zatrzymano 266 osób podejrzanych o posiadanie i dystr ybuowanie narkotyków. Zabezpieczono 1550 g amfetaminy, 95 g kokainy, 1807 g marihuany, 551 g haszyszu, 3435 ml polskiej heroiny, 1624 tabletki extasy, 37 znaczków LSD, 167 roślin konopi indyjskich i 102 nasiona konopi. Rok później prelekcji było już 462. Zatrzymano 334 osoby podejrzane. Zabezpieczono 1000 g amfetaminy, 195 g heroiny, 4 g kokainy, 1500 g marihuany, 208 g haszyszu, 669 ml polskiej heroiny i aż 54 984 tabletki extasy (w jednej tylko akcji wspólnie z funkcjonariuszami Centralnego Biura Śledczego zatrzymano 12 osób i zabezpieczono 43 tys. tabletek).

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

El Igorro (niezweryfikowany)
Ten na zdjęciu jest właśnie pod wpływem kilku działek dilerskich amfetaminy! Ale już wkrótce zgodnie z oczywistą teorią eskalacji zacznie eksperymentować z marihuaną i rumiankiem. <br>Większość z tym nieszczęśników kończy na uzależnieniu od zupek chińskich. Zwłaszcza genetycznie modyfikowane odmiany z podwyższoną zawartością PWP (Przypraw w Proszku). <br>Apage!!!
FidoDido (niezweryfikowany)
Wiecie co - policzyłem że to prawie 82 tysiące &quot;działek dilerskich &quot;. <br>Oni nie wyjdą do końca życia z paki. <br> <br> <br>&lt;&lt;Katapultą w oko policji&gt;&gt;
xxx (niezweryfikowany)
Wiecie co - policzyłem że to prawie 82 tysiące &quot;działek dilerskich &quot;. <br>Oni nie wyjdą do końca życia z paki. <br> <br> <br>&lt;&lt;Katapultą w oko policji&gt;&gt;
Buddha (niezweryfikowany)
Wiecie co - policzyłem że to prawie 82 tysiące &quot;działek dilerskich &quot;. <br>Oni nie wyjdą do końca życia z paki. <br> <br> <br>&lt;&lt;Katapultą w oko policji&gt;&gt;
Gomez (niezweryfikowany)
Nigdy sie nie spotkałem z opcją, że diluś nakręca darmową działką dilerską :) by później na wkręconej osobie czerpać zyski. Dziś chyba sprzedaje się tylko kumplom lub na szerszych bibach, a zachęcając kogoś nowego to można sie raczej na pripał narazić. Nie?
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana

Po pięcioletnim maratonie regularnej hiperwentylacji gandzi (najczęściej warszawskiej, niestety) do płuc wydawało mi się, że już zawsze będzie się świecił mały zielony neonik przed moimi oczyma. Nadszedł jednak czas, kiedy brak rutyny także stał się rytuną, ale tą jedyną, którą przyjęłam z entuzjazmem. Później jakoś tak wyszło, że nie było kiedy, albo za co, w każdym razie opaliłam już chyba cały zestaw fifek, jakie zalegały chałupie, zasiane niczym zalążki myśli. A potem nie wiedziałam dlaczego tak cholernie mi się dłużą te dwa miesiące przerwy, skoro nie jestem uzależniona...

  • Gałka muszkatołowa

Autor: Marmac_pl


Substancja: Gałka muszkatałowa


Poziom doświadczenia: doświadczony


Dawka: 30 g, doustnie


Hmm. Pierwszy raz pisze artykuł na neuro_groove. Nie miałem nigdy takich intencji, ale po spróbowaniu gałki nie moge sie powstrzymać od odradzenia jej przyszłym 'smakoszom':)
  • 4-HO-MET
  • Pierwszy raz

Obszerna polana otoczona lasem, niedaleko ścieżka i mały strumyczek. Przy końcu podróży las i bardzo spokojne lotnisko - żadne duże linie lotnicze, raczej aeroklub, czyli awionetki, szybowce i te sprawy. Nastawienie bardzo pozytywne, ekscytacja, ewentualnie delikatny niepokój pierwszym tripem każdego z nas.

Set & Setting: Obszerna polana otoczona lasem, niedaleko ścieżka i mały strumyczek. Przy końcu podróży las i bardzo spokojne lotnisko - żadne duże linie lotnicze, raczej aeroklub, czyli awionetki, szybowce i te sprawy. Nastawienie bardzo pozytywne, ekscytacja, ewentualnie delikatny niepokój pierwszym tripem każdego z nas.

 

‚Specyfikacja’: 17 lat, waga około 60kg, jakieś 180cm wzrostu.

 

Dawka: około 25mg 4-HO-MET

 

  • LSD-25

Nazwa substancji: LSD

Poziom doświadczenia użytkownika: kilka razy wczesniej

Dawka, metoda zażycia: 1 i 3/4 papiera zazytego doustnie

"Set & setting": pozytywnie nastawiony, to miala byc "slaba jazda", hehe...

Efekty (duchowe jak i rekreacyjne): glebokie przemyslenia

Czy dane doświadczenie zmieniło Cię w jakiś sposob: nabralem szacunku dla LSD, hehe... :)

randomness