REKLAMA
Potop extasy

Diler - to jeden z kierunkowych programów realizowanego od 2000 r. projektu "Bezpieczny Kraków". Chodzi w nim o przeciwdziałanie narkomanii w środowiskach szkolnych.

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta Krakowska

Odsłony

2330

Policjanci eliminują narkotykowych dilerów, miejsca dystrybucji narkotyków. Rozpoznają zagrożenia na terenie krakowskich szkół.

Chodzi o to, by reagować na wszelkie próby pozyskiwania uczniów do dystrybuowania narkotyków i eliminować wszelkie przejawy podawania małych porcji narkotyków na zachętę uczniom, którzy do tej pory nie brali narkotyków. Prowadzone są prelekcje w szkołach, dla uczniów, ich rodziców i naczycieli. Także dla studentów Akademii Górniczo-Hutniczej i Akademii Pedagogicznej.

- Dzięki wzmożonym kontrolom są wymierne efekty działań operacyjno-represyjnych związanych z czyszczeniem środowiska szkolnego z narkotyków - wyjaśnia Marcin Kotulski z biura prasowego policji.

W roku 2003 przeprowadzono 219 prelekcji. Zatrzymano 266 osób podejrzanych o posiadanie i dystr ybuowanie narkotyków. Zabezpieczono 1550 g amfetaminy, 95 g kokainy, 1807 g marihuany, 551 g haszyszu, 3435 ml polskiej heroiny, 1624 tabletki extasy, 37 znaczków LSD, 167 roślin konopi indyjskich i 102 nasiona konopi. Rok później prelekcji było już 462. Zatrzymano 334 osoby podejrzane. Zabezpieczono 1000 g amfetaminy, 195 g heroiny, 4 g kokainy, 1500 g marihuany, 208 g haszyszu, 669 ml polskiej heroiny i aż 54 984 tabletki extasy (w jednej tylko akcji wspólnie z funkcjonariuszami Centralnego Biura Śledczego zatrzymano 12 osób i zabezpieczono 43 tys. tabletek).

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

El Igorro (niezweryfikowany)
Ten na zdjęciu jest właśnie pod wpływem kilku działek dilerskich amfetaminy! Ale już wkrótce zgodnie z oczywistą teorią eskalacji zacznie eksperymentować z marihuaną i rumiankiem. <br>Większość z tym nieszczęśników kończy na uzależnieniu od zupek chińskich. Zwłaszcza genetycznie modyfikowane odmiany z podwyższoną zawartością PWP (Przypraw w Proszku). <br>Apage!!!
FidoDido (niezweryfikowany)
Wiecie co - policzyłem że to prawie 82 tysiące &quot;działek dilerskich &quot;. <br>Oni nie wyjdą do końca życia z paki. <br> <br> <br>&lt;&lt;Katapultą w oko policji&gt;&gt;
xxx (niezweryfikowany)
Wiecie co - policzyłem że to prawie 82 tysiące &quot;działek dilerskich &quot;. <br>Oni nie wyjdą do końca życia z paki. <br> <br> <br>&lt;&lt;Katapultą w oko policji&gt;&gt;
Buddha (niezweryfikowany)
Wiecie co - policzyłem że to prawie 82 tysiące &quot;działek dilerskich &quot;. <br>Oni nie wyjdą do końca życia z paki. <br> <br> <br>&lt;&lt;Katapultą w oko policji&gt;&gt;
Gomez (niezweryfikowany)
Nigdy sie nie spotkałem z opcją, że diluś nakręca darmową działką dilerską :) by później na wkręconej osobie czerpać zyski. Dziś chyba sprzedaje się tylko kumplom lub na szerszych bibach, a zachęcając kogoś nowego to można sie raczej na pripał narazić. Nie?
Zajawki z NeuroGroove
 • Dekstrometorfan
 • Kodeina
 • Marihuana
 • Marihuana
 • MDMA
 • Pozytywne przeżycie

Zamknęliśmy się w garażu, który był wręcz przeznaczony do takich celów. Duża kanapa i materac, na którym można było wyścielić dużą część podłogi, na ścianach malowidła ludzi na kwasie. Na czas Wycieczki zamontowałem tam głośniki. Miejsce przesycone wyjątkową atmosferą pomogło skoncentrować się w całości na doświadczeniu, jedyny jego minus to temperatura, gdyż nie mieliśmy w środku grzejnika i nad ranem zrobiło się naprawdę zimno (tak nocowaliśmy tam, ale nie uprzedzajmy faktów).

 

 • LSD-25
 • Pierwszy raz

 

 • MDMA (Ecstasy)

Wrocilem z Leby i nakresle, jak ksztaltuje sie tam sytuacja-

worek 9 luf-35 zl; # kosc 3,5 cm na 4 cm (duza :))-30 zl; pigulka

e-mail (71 mg MDMA-jedna z najmocniejszych)-30 zl; kwas w

krysztale-35 zl. Cpunskie warunki idealne, sa i kluby techno i

przyjemne puby z drewnianym wystrojem i muza na zywo. Co do

towarzystwa to mozna spotkac pierdolonych hip-hopowcow ktorzy

przyjechali zeby nakrasc i miec kase na material (uwielbiam te

 • Inhalanty
 • Pozytywne przeżycie

nastawienie: pozytywne miejsca: winda, pokój

Raport praktycznie "surowy", jest to scalony opis kilku przeżyć z trzech dni.

Kupiłem sobie z rana gaz, wracając do domu kirałem w windzie, kroki na klatce odbijały się mechanicznym pogłosem, przekręcanie klucza w zamku nasuwało skojarzenia z czymś o tyle mechanicznym co i owadzim, ot molibdenowy skarabeusz przebierający odnóżami. Później za dnia, były jeszcze 3 podejścia, ale prawdziwa faza zaczęła się wieczorem.

Kiram, "buchy" oporowe.
1 wdech: zaczyna się charakterystyczne pulsowanie;

2 wdech: dźwięk dostał echa, pogłosu, obrazek zaś dostał głębi;

randomness